PALIELINIET INŽENIERTEHNISKO UN PROJEKTA EFEKTIVITĀTI

Kvalitatīvi tehniskie risinājumi pat vissarežģītākajiem projektiem

Var būt grūti efektīvi definēt un dokumentēt kvalitatīvus tehniskos risinājumus sarežģītiem būvniecības projektiem. Sadarbojieties ar Hilti, lai iegūtu skaidrus, ekspertu sniegtus padomus, vieglu piekļuvi attiecīgajiem tehniskajiem produktu datiem un risinājumiem, kas izstrādāti, lai palīdzētu jums izpildīt projekta prasības attiecībā uz drošību, precizitāti, izmaksu efektivitāti un kvalitāti.

ATBALSTS UN TEHNISKĀS LEJUPIELĀDES

Mūsu pieredzējušie inženieri var palīdzēt visā jūsu projekta dzīves ciklā – no projektēšanas līdz uzstādīšanai un ēku apsaimniekošanai. Mūsu inženierzinātņu kompetences centri un projektu vadības biroji var palīdzēt ar pielāgotiem risinājumiem, savukārt darba vietas atbalsta speciālisti var sniegt tehniskas konsultācijas. 

Sazinieties ar mūsu inženieru komandu Lejupielādes

PROJEKTĒŠANAS PROGRAMMATŪRA UN PAKALPOJUMI

Neatkarīgi no tā, vai projektējat enkurus betonam vai plānojat MEP uzstādīšanas, mūsu projektēšanas un modelēšanas programmatūra var palīdzēt padarīt jūsu būvniecības projektus vienkāršākus, drošākus un produktīvākus. Lai saņemtu turpmāku projektēšanas atbalstu, mūsu būvniecības pakalpojumi sniedzas no palīdzības ar inženiertehniskajiem atzinumiem līdz enkura izraušanas testiem būvobjektā.

PROFIS Engineering BIM projektēšanas un modelēšanas pakalpojumi PROFIS Anchor channel Aprēķinu pakalpojums Specifikācijas pakalpojums Inženiertehniskie atzinumi Testēšana būvobjektā

NEPĀRTRAUKTA PROFESIONĀLA ATTĪSTĪBA

Sekojiet līdzi mainīgajām projektēšanas metodēm un nozares standartiem, izmantojot akreditētus apmācības kursus, kas izstrādāti, lai palīdzētu jums strādāt produktīvāk. Mēs piedāvājam arī tīmekļa seminārus par tehniskām tēmām, piemēram, enkuru projektēšanu, betona stiprības uzraudzību vai zaļo būvniecību utt.

Ugunsdrošības apmācības Enkurošanas tehnoloģiju apmācības

PRODUKTU PROJEKTĒŠANAS CENTRI

Inovācijas virza mūsu tehnoloģijas, programmatūru un pakalpojumus. Mēs pārvaldām savus pētniecības un izstrādes centrus Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā un cieši sadarbojamies ar partneriem visā pasaulē, lai izstrādātu risinājumus, kas palīdz sasniegt vai pārsniegt jaunākās koda prasības. Vai jums nepieciešama palīdzība Hilti produktu specifikācijās? Izmantojiet mūsu vietni, lai ātri atrastu galveno produktu informāciju, tostarp tehniskās rokasgrāmatas, apstiprinājumus, testu pārskatus, specifikāciju tekstus un BIM/CAD resursus.

Enkuru projektēšanas centrs Stiegrojumu projektēšanas centrs Ugunsdrošības projektēšanas centrs Moduļveida balstu projektēšanas centrs

PIELIETOJUMAM SPECIFISKI RISINĀJUMI

Sākot ar uzticamu, kodiem atbilstošu projektu un ielīmētu stiegrojumu un beidzot ar ugunsdrošības sistēmām, mēs piedāvājam virkni pielietojumu risinājumu, kas palīdz nodrošināt atbilstību drošības, precizitātes, izmaksu efektivitātes un kvalitātes prasībām.

MEP balstu sistēmas Vieglas slodzes elektroinstalācijas Ielīmēta stiegrojuma risinājumi Balstplāksnes Risinājumi tiltu remontam, būvniecībai un demontāžai Risinājumi dzelzceļa un tuneļu būvniecībai

NOZARES SPECIFISKI RISINĀJUMI

Vai vēlaties palielināt savu projektu dizaina efektivitāti un darbības elastību? Mēs piedāvājam ugunsdrošības, enkurošanas un moduļveida balstu risinājumus, kas izstrādāti, lai paātrinātu jūsu projektus katrā posmā.

Stiprināšana pie tērauda Ventilējamās fasādes Risinājumi korozijas novēršanai būvniecībā

PROFIS Engineering programmatūra

Programmatūra ātrākai, precīzākai enkuru un stiegrojuma projektēšanai

Dalīties