Kad domājat, ka jūsu vidējam līdz lielajam projektam varētu būt nepieciešami pat 100000 stiprinājumu, lai piestiprinātu komponentus pie konstrukciju tērauda, ātrāka metode korozijizturīgiem stiprinājumiem šķiet sen nokavēta.
Ar šādiem apjomiem projektēšanas inženieri un darbuzņēmēji, kas strādā korozīvā vidē, piemēram, naftas un gāzes, naftas ķīmijas un elektroenerģijas un komunālo pakalpojumu projektos, atzinīgi vērtētu ātrākus un efektīvākus veidus, kā komponentus piestiprināt pie konstrukciju tērauda. Papildu izaicinājums ir tas, ka komponenti, piemēram, režģis, statņi, cauruļvadi, kabeļu renes, caurules, elektriskās kastes, balsti instrumentu paneļiem utt., un stiprinājumi bieži ir pakļauti skarbiem laikapstākļiem, piesārņojumam un piekrastes videi, tāpēc tiem ir nepieciešama aizsardzība pret koroziju.
Konstrukciju tērauds var būt karsti cinkots vai pārklāts ar krāsu, lai palīdzētu nodrošināt atbilstošu aizsardzību pret koroziju atkarībā no konkrētās vides. Tomēr, piestiprinot komponentus, projektētājiem un darbuzņēmējiem ir jānodrošina, lai netiktu apdraudēta konstrukcijas tērauda aizsardzība pret koroziju. Tradicionālās stiprināšanas metodes, ko izmanto šādos apstākļos, ietver metināšanu, caurejošu skrūvēšanu un iespīlēšanu. Šajā redakcijā mēs tās salīdzināsim ar Hilti metodēm stiprināšanai pie tērauda un parādīsim, kā Hilti var palīdzēt ietaupīt gan laiku, gan naudu.