UZLABOJIET APRĪKOJUMA PĀRVALDĪBU

Palieliniet produktivitāti un samaziniet dīkstāves laiku, izmantojot digitālo instrumentu parka pārvaldību

Būvniecības uzņēmumi vidēji pavada gandrīz 100 stundas mēnesī, lai atrastu trūkstošo aprīkojumu, tikmēr dublēto instrumentu un palīgmateriālu iegādes izmaksas ātri palielinās. Uzziniet, kā izvairīties no dārgām dīkstāvēm, palielināt produktivitāti un iegūt lielāku kontroli pār saviem krājumiem un izmaksām, izmantojot Hilti digitālos risinājumus aprīkojuma pārvaldībai un instrumentu parka optimizēšanai.

PĀRVALDIET SAVUS AKTĪVUS

Vai jūsu uzņēmumam ir grūtības izsekot savam aprīkojumam vai izsekot instrumentu apkopes grafikiem? Palīdziet vienkāršot procesus, izmantojot ON!Track aprīkojuma pārvaldības sistēmu. ON!Track apvieno izturīgus aktīvu marķējumus un etiķetes un intuitīvu programmatūru, lai jūs varētu ātri piekļūt informācijai par savu aktīvu atrašanās vietu un statusu no jebkuras vietas. Izmantojot ON!Track, varat arī izsekot palīgmateriāliem, lai būtu vieglāk uzturēt optimālu krājumu līmeni.

Sāciet darbu ar ON!Track

SAMAZINIET DĪKSTĀVES AR ĀTRĀKU SERVISU

Hilti instrumenti ir veidoti tā, lai tie kalpotu ilgi. Tomēr dažreiz pat kvalitatīvi instrumenti salūst. Kad tas notiek, jūsu komandas riskē atpalikt no grafika. Ļaujiet mums palīdzēt jūsu komandām strādāt ar mūsu garantētajiem ātrajiem remontdarbiem. Pasūtiet remontdarbus tieši no būvlaukumiem, izmantojot mūsu mājaslapi, mobilo lietotni  vai sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu. Izmantojot mūsu Instrumentu ilgtermiņa nomas pakalpojumu, jūs maksājat fiksētu ikmēneša maksu, kas sedz visus instrumentu remontdarbus, un jūs saņemat aizdotus instrumentus, kamēr jūs gaidāt. Izmantojot ON!Track aprīkojuma pārvaldības sistēmu, jūs varat novērst dīkstāves, pateicoties automatizētiem instrumentu apkopes atgādinājumiem.

Instrumentu serviss Instrumentu ilgtermiņa noma

KONTROLĒJIET INSTRUMENTU UN IEKĀRTU IZMAKSAS

Pareizi optimizēts instrumentu parks var palīdzēt kontrolēt izmaksas, jo jūs maksājat tikai par nepieciešamo instrumentu un aprīkojuma kombināciju. Ieplānojiet analīzi, lai saņemtu ekspertu padomu par to, kā izveidot jūsu uzņēmumam vislabāko instrumentu parku. Vai vēlaties iegūt vēl lielāku kontroli pār savām izmaksām? Izmantojot Hilti Instrumentu ilgtermiņa nomu izvēlieties no plašā instrumentu klāsta un pēc tam saņemiet nepārspējamu pakalpojumu komplektu, lai samazinātu izmaksas un vienmēr būtu produktīvi.

Instrumentu parka analīze Instrumentu ilgtermiņa noma

PĀRVALDIET SAVU INSTRUMENTU PARKU

Iegūstiet vienkāršāku instrumentu un aprīkojuma pārvaldību, izmantojot ON!Track

Dalīties