Aktīvu pārvaldīšana būvniecības nozarei

Esiet produktīvi un pārredzami. Ieviesiet ON!TRACK

Aktīvu pārvaldīšanas risinājums būvniecības nozarei

ON!Track Jums parādīs informāciju, kur tieši atrodas meklētais aprīkojums un kurš ir tā lietotājs. Kad instrumentiem vajadzēs apkopi vai remontu, Jūs par to saņemsiet atgādinājumus. Kad būs pienācis laiks atjaunot darbinieku sertifikātus, sistēma Jums par to laicīgi paziņos. Šī ātri un viegli sasniedzamā informācija palīdzēs pārraudzīt uzņēmuma procesus, padarīt tos ienesīgākus un pilnībā pārredzamus.

ON!Track works using rugged barcode and Bluetooth tags on your equipment that communicate with cloud-based asset management software that runs on mobile or desktop devices.

KĀ TAS STRĀDĀ

Ātri atrodiet savu aprīkojumu

Izturīgi aprīkojuma svītru kodi un Bluetooth marķējumi ir saistīti ar mākonī bāzētu aktīvu pārvaldības sistēmu, kas tiek lietota no mobilajām ierīcēm vai arī Jūsu kompānijai pielāgotas datorsistēmas. Jums tas nozīmē, ka vēlamā aprīkojuma atrašanai būs nepieciešams tikai viens mirklis. Mūsu atbalsta komanda vienmēr ir gatava Jums palīdzēt sistēmas lietošanā un vēlamo rezultātu sasniegšanā.

PĀRŅEMIET KONTROLI

Stay productive

KĻŪSTIET PRODUKTĪVI

Kad Jūs zināt, kur tieši atrast savu aprīkojumu un aktīvus, Jūs nezaudējat vērtīgo laiku to meklēšanai un neizšķērdējat naudas līdzekļus pērkot vai nomājot lietas to aizstāšanai. Tāpat Jūs ātri iegūstat kontroli pār dilstošo materiālu patēriņu (naglas, uzgaļi, enkuri u.c.), jo varēsiet izsekot kur un cik tie tiek izmantoti.

Uzzināt vairāk
Stay compliant

KĻŪSTIET PĀRREDZAMI

Kad intrumentam ir nepieciešama kalibrācija vai pārbaude? Kad darbinieka sertifikātiem nepieciešama atjaunināšana? ON!Track automatizē un atvieglo pārredzamību, ietaupot Jūsu laiku un palīdzot izvairīties no soda naudām.

Uzzināt vairāk

KĀ ON!Track PALĪDZĒJA MŪSU UZŅĒMUMAM

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ON!TRACK?

Izturīgi marķējumi ir piemēroti skarbiem apstākļiem būvobjektos un pārbaudīti, lai tie izturētu koroziju, nodilumu, ietekmi uz ķīmiskām vielām un temperatūrām.

Izstrādāts industriāliem apstākļiem

Izturīgi marķējumi ir piemēroti skarbiem apstākļiem būvobjektos un pārbaudīti, lai tie izturētu koroziju, nodilumu, ķīmisko vielu un temperatūru ietekmi. 

ON!Track works regardless of equipment manufacturer, so you won’t be locked in to buying or hiring a specific brand of tool or asset.

Izmanto jebkura ražotāja aktīviem

Ar ON!Track iespējams uzskaitīt jebkura ražotāja intrumentus un aprīkojumu, tādējādi neuzliekot Jums nekāda veida ierobežojumus.

Unlimited users can access the software 24/7 – from any location – with our mobile and desktop apps.

Mākonī bāzēta informācija

Neierobežots skaits lietotāju, no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot telefona applikāciju vai datoru var piekļūt sistēmai 24 stundas / 7 dienas nedēļā.

ON!Track experts are field-based, know the construction, oil, gas, mechanical, electrical and related industries from the inside-out – and can set up the system to meet your business needs.

Atbalsts pielāgots Jūsu vajadzībām

ON!Track eksperti pārzina būvniecību un tās apakšnozares, tādējādi spējot iedziļināties Jūsu darba specifikā un pielāgot sistēmu tieši Jūsu vajadzībām.

INFORMĀCIJA

With the introduction of Active Tracking with Bluetooth technology, Hilti’s ON!Track asset management system is set to bring major new savings and efficiencies to the construction industry.

ON!Track aktīvu izsekošana

Iztēlojaties būvobjektu, kur Jūs spētu izsekot atrašanās vietu svarīgākajiem aktīviem.

Uzzināt vairāk
Karolina (Product Manager) and Vojkan (Technical Project Manager) talk about how the introduction of ON!Track Active Tracking can bring you major savings and efficiencies.

Intervija

Karolīna (Projektu vadītāja) un Vojkans (Tehnisko projektu vadītājs) stāsta par to kā ON!Track aktīvu izsekošana var sniegt uzņēmumam ietaupījumus un padarīt darbu efektīvāku.

Uzzināt vairāk

IEVIESIET ON!TRACK JAU ŠODIEN

Dalīties