How ON!Track works

KĀ TAS STRĀDĀ

Ātri atrodiet savu aprīkojumu

Izturīgi aprīkojuma svītru kodi un Bluetooth marķējumi ir saistīti ar mākonī bāzētu aktīvu pārvaldības sistēmu, kas tiek lietota no mobilajām ierīcēm vai arī Jūsu kompānijai pielāgotas datorsistēmas. Jums tas nozīmē, ka vēlamā aprīkojuma atrašanai būs nepieciešams tikai viens mirklis. Mūsu atbalsta komanda vienmēr būs gatava Jums palīdzēt sistēmas lietošanā un vēlamo rezultātu sasniegšanā.

KĀ ON!TRACK DARBOJAS?

Manage tools, commodities, consumables, certificates and dates (all independent of type, model or manufacturer).

KO ES SPĒŠU PĀRVALDĪT?

 • Instrumentus
 • Aprīkojumu
 • Dilstošos materiālus
 • Sertifikātus un to termiņus 

(neatkarīgi no veida, modeļa vai ražotāja)

Every asset gets a unique ID and can be tagged with Bluetooth or Data Matrix (barcode) tags and managed using a cloud-based solution, available 24/7

KĀ ES VEICU PĀRVALDĪŠANU?

 • Unikāls ID
 • Bluetooth marķējumi
 • Svītru kodu marķējumi
 • Mākoņpakalpojums, pieejams 24/7
Receive first-class customer support through onsite consultations, an individualized solution, full implementation, onsite training and change management support.

KĀDU ATBALSTU ES SAŅEMŠU?

 • Konsultācijas
 • Personalizēts risinājums
 • Risinājuma pilna ieviešana ar aktīvu marķēšanu un datu augšupielādi
 • Darbinieku apmācības
 • Augstas kvalitātes Klientu serviss
ON!Track helps you to meet customer expectations, save time and money and stay compliant.

ON!TRACK ieguvumi

 • Atbilst klientu vajadzībām - palīdzot Jums kontrolēt projektus plānotajos budžeta rāmjos.
 • Ietaupot laiku un naudu - samaziniet nelietderīgi patērēto laiku pazudušu instrumentu un aktīvu meklēšanai.
 • Palieciet pārredzami - izvairieties no soda naudām, vienmēr esot informēts par sertifikātu atjaunošanas un apkopju termiņu datumiem.

 

TRĪS ON!TRACK SISTĒMAS STŪRAKMEŅI

ON!Track robust tags are designed for the toughest jobsite conditions and tested to withstand corrosion, abrasion, impact and exposure to chemicals.

Tehniskais nodrošinājums

Izturīgi marķējumi, kas piemēroti skarbiem apstākļiem būvobjektos, ir pārbaudīti, lai tie izturētu koroziju, nodilumu un ķīmisku vielu ietekmi, tādējādi nodrošinot, ka aktīvus vienmēr būs iespējams noskenēt.

Uzzināt vairāk
ON!Track runs on secure, cloud-based software that gives you 24/7 access to your data, via the free mobile app or your desktop.

Programmatūra

ON!Track aktīvu pārvaldības sistēma darbojas uz drošas mākoņpakalpojuma bāzes, kas 24/7 ļaus Jums piekļūt sistēmas datiem. Sistēmai varēsiet piekļūt no mobilās applikācijas vai datora, tādējādi ON!Track padarot sasniedzamu no jebkuras vietas.

Uzzināt vairāk
Service and first-class support: our specialists help you every step of the way by working with you to tailor the system to your needs, tag your assets, load your data and train your people.

Serviss un atbalsts

Mūsu speciālisti palīdzēs Jums katrā izpildes solī: viņi strādās, lai izveidotu sistēmu, kas ir pielāgota Jūsu vajadzībām, marķēs aktīvus un ievadīs to datus sistēmā, apmācīs darbiniekus un sniegs pēcieviešanas atbalstu. 

Uzzināt vairāk

KĀPĒC ON!TRACK IR NEPIECIEŠAMS JŪSU BIZNESAM

4 VIENKĀRŠI SOĻI, LAI PADARĪTU JŪSU BIZNESU PĀRREDZAMĀKU

1. Piesakiet konsultāciju un analīzi

Mūsu speciālisti ar Jums sastrādāsies, lai veiktu pilnu esošo instrumentu un aprīkojuma aprites procesu analīzi. Jūs saņemsiet detalizētu ziņojumu, kurā būs norādīti potenciālie ietaupījumi, ko varētu iegūt ieviešot ON!Track risinājumu, kā arī informāciju par tā ieviešanas izmaksām Jūsu uzņēmumā.

2. Ļaujiet mums pielāgot sistēmu Jūsu vēlmēm

Mēs pielāgosim sistēmu tā, lai tā atbilstu Jūsu biznesa vajadzībām. Jūs varēsiet izvēlēties, kuri darbinieki reģistrēs un pārvaldīs aprīkojumu izmantojot programmatūru un mēs pārliecināsimies, ka sistēma ir gatava pārvaldīt visus Jūsu instrumentus, aktīvus un būvobjektus.

3. Nomarķējat savus aktīvus un reģistrējat tos sistēmā

Kad būsiet nolēmuši ieviest ON!Track, mūsu komanda veiks Jūs aktīvu marķēšanu ar izturīgām svītru kodu uzlīmēm. Katrs aktīvs tiks skenēts un ievadīts sistēmā, lai Jūs uzreiz jau varētu sākt lietot šo pakalpojumu.

4. Hilti rīkotās apmācības un atbalsts

ON!Track risinājums ir vienkārši lietojams no datora vai mobilās applikācijas. Mūsu konsultants organizēs apmācības, lai Jūsu darbinieki iemācītos pielietot mobilajā lietotnē pieejamās funkcijas. Hilti atbalsts ar to vēl nebeidzas, Jūs vienmēr varēsiet uzdot jautājumus Klientu servisa komandai vai norunāt tikšanos ar konsultantu, kad vien tas būs nepieciešams. 

Our experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you'll get a return on your investment.

KĀ UZSĀKT RISINĀJUMA IEVIEŠANU?

Piesakiet konsultāciju un analīzi jau šodien

Ar analīzes palīdzību Hilti konsultants parādīs cik finanšu līdzekļus Jūs varētu ietaupīt izmantojot ar ON!Track un optimizējot uzņēmejdarbības procesus. Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk.

IEVIESIET ON!TRACK JAU ŠODIEN

Pārņemiet kontroli pār Jūsu aktīviem!

Dalīties