KONTROLĒJIET SAVAS BŪVNIECĪBAS IZMAKSAS

Risinājumi, kas palīdz īstenot projektus laikā un budžeta ietvaros

Būvniecības procesā var rasties problēmas. Projektu apjoms pārsniedz to sākotnējo apjomu, un tiek pieļautas kļūdas, kas bieži noved pie budžeta pārtēriņa un dārgas kavēšanās. Taču jūs varat palīdzēt savam uzņēmumam būt ienesīgākam un kontrolēt izdevumus, izvēloties produktus, pakalpojumus un programmatūru, kas izstrādāta, lai samazinātu atkritumu daudzumu, samazinātu cilvēku kļūdas, ietaupītu darbaspēka izmaksas un optimizētu savu instrumentu parku. Mēs varam palīdzēt noteikt un atrast izmaksu ziņā efektīvus risinājumus, kas nepieciešami, lai projektus piegādātu laikā un zem noteiktā budžeta.

IETAUPIET UZ MATERIĀLU IZMAKSĀM

Būvmateriālu atkritumu samazināšana palīdz saglabāt konkurētspēju, vienlaikus saglabājot videi draudzīgumu. Mūsu darba vietas risinājumi ir dažādi, sākot ar iepriekš izveidotu ugunsdrošību, kas palīdz novērst javas izšķērdēšanu, un rūpnieciskās ražošanas pakalpojumiem, piemēram, komplektāciju. Projekta plānošanas un projektēšanas posmos palīdziet nodrošināt, ka jūsu uz vietas esošās komandas izmanto tikai nepieciešamo produktu daudzumu, optimizējot projektu, izmantojot mūsu programmatūru un būves informācijas modelēšanas (BIM) pakalpojumus. 

Akumulatora dozators HDE 500 Pasīvās ugunsdrošības risinājumi Komplektēšanas, griešanas un pirmsmontāžas pakalpojumi BIM projektēšanas un modelēšanas pakalpojumi Projektēšanas programmatūra

IETAUPĪJUMS UZ DARBA IZMAKSĀM

Darba laika stundas būvobjektā ir viens no nozīmīgākajiem projekta izdevumu veicinātājiem. Tajā pašā laikā kvalificēti darbinieki ir ļoti pieprasīti, bet trūkst. Izvēlieties ātrākus, darbaspēku taupošus risinājumus, lai uzlabotu izmaksu pārvaldību ēku projektu laikā – neapdraudot drošību un kvalitāti.

Viena operatora dimanta urbšana

SAMAZINIET KĻŪDU SKAITU

Samaziniet kļūdas un saņemiet palīdzību, izvairoties no dārgas pārstrādes un projektu kavēšanās, izmantojot Hilti digitālās dokumentācijas rīkus, kas izseko jūsu stiprinājumu uzstādīšanas kvalitāti. Jūsu būvobjektā esošās brigādes var gūt labumu no tādiem risinājumiem kā ātrāka, vienkāršāka montāža ar moduļveidu MEP balstiem vai adaptīvā griezes momenta (AT) sistēmu, lai uzlabotu enkurbultu uzstādīšanas kvalitāti.

Moduļveida MEP balsti Enkuru uzstādīšana ar AT sistēmu

KONTROLĒJIET INSTRUMENTU PARKA IZMAKSAS

Hilti Instrumentu ilgtermiņa noma palīdz samazināt un kontrolēt jūsu instrumentu izmaksas, iekasējot ikmēneša maksu, kas sedz jums nepieciešamo Hilti instrumentu izmantošanu, remontu un modernizāciju katrā jūsu projekta posmā. ON!Track var palīdzēt jums kontrolēt izmaksas, ļaujot ātri atrast trūkstošos vai uzkrātos instrumentu un aprīkojumu, lai jūs netērētu laiku vai naudu dublikātu nomai vai pirkšanai. Turklāt mūsu produktivitātes eksperti var analizēt ON!Track sniegtos datus, lai palīdzētu optimizēt jūsu instrumentu parku.

ON!Track aktīvu pārvaldības risinājums Instrumentu ilgtermiņa noma

Instrumentu serviss

Mēs atbalstam mūsu klientus, un mūsu instrumentu kvalitāte ir līdzvērtīga nozarē vadošajiem pakalpojumiem. Tāpēc mēs piedāvājam līdz pat diviem gadiem nekādu izmaksu periodu, kur remonta izmaksas sedzam mēs. Un mēs saprotam, ka instrumentu remonts nozīmē neproduktīvu dīkstāvi, tāpēc mēs apsolām, ka mūsu remonta centru “turp-atpakaļ” laiks ir 3 darba dienas, lai jūs varētu atkal strādāt ar ierobežotiem pārtraukumiem. 

Instrumentu serviss

Dalīties