Construction safety

PALIELINIET BŪVNIECĪBAS DROŠĪBU

Pasargājiet savus darbiniekus un projektējiet drošākas ēkas

Negadījumi, traumas un ilgstošas slimības būvniecībā var nopietni ietekmēt personas un uzņēmumus. Tāpēc, izstrādājot mūsu instrumentus, programmatūru un pakalpojumus, mēs vienmēr sniedzam ne tikai atbilstību kodeksiem un noteikumiem, bet prioritizējam arī drošību. Visi mūsu risinājumi ir izstrādāti, lai palīdzētu jūsu komandām strādāt drošāk un ērtāk un palīdzētu jūsu uzņēmumam veidot drošākas, izturīgākas un noturīgākas ēkas. 

IZMANTOJIET INOVATĪVAS DROŠĪBAS SISTĒMAS

Kad esat pasargāti, varat strādāt ar lielāku pārliecību. Mūsu drošības inovācijas ir dažādas gan instrumenti ar aktīvās vibrācijas kontroles sistēmu (Active Vibration Reduction — AVR), lai samazinātu plaukstu un roku vibrāciju, gan aktīvās griezes momenta kontroles (Active Torque Control – ATC) tehnoloģiju, kas palīdz novērst elektroinstrumenta atsitienu. Darba vietai mēs piedāvājam visu, sākot no putekļu savākšanas sistēmām, kurās apvienoti instrumenti un putekļsūcēji, līdz BX 3 akumulatora stiprināšanas instrumentiem, kas ir izstrādāti tā, lai nodrošīnātu tīrāku, klusāku un praktiski bezputekļu alternatīvu urbšanai.

DRS putekļu kontroles sistēmas Akumulatora tiešās stiprināšanas instruments BX 3

PROJEKTĒJIET, ŅEMOT VĒRĀ DROŠĪBU

Vai jums ir nepieciešams efektīvi dokumentēt ugunsdrošības vai stiprinājumu uzstādīšanas? Vai varbūt jūs interesē izmantot būves informācijas modeli (BIM), lai jūs varētu izmantot ieliekamas ierīces, vai rūpnieciskās ražošanas pakalpojumus un novērstu nepieciešamību pēc urbšanas un metināšanas sava projekta būvniecības posmā. Mūsu programmatūras risinājumi var palīdzēt jums padarīt jūsu būvniecības projektus drošākus, saderīgākus ar kodiem un produktīvākus.

Projektēšanas programmatūra BIM projektēšanas un modelēšanas pakalpojumi

VIENKĀRŠOJIET ATBILSTĪBAS UZDEVUMUS

Palīdziet nodrošināt savu projektu drošības atbilstību ar ON!Track būvniecības aprīkojuma pārvaldības sistēmu. ON!Track automatizē un vienkāršo atbilstības uzdevumus. Izvēloties sistēmu, varat saņemt atgādinājumus ikreiz, kad instrumentam vai aprīkojumam nepieciešama apkope, kalibrēšana vai pārbaude, vai pat tad, ja nepieciešama personāla apmācība. Jūsu komandas var arī pārbaudīt, cik ilgi tās var droši izmantot instrumentu, vienkārši noskenējot to.

Sāciet darbu ar ON!Track

IEVĒROJIET DROŠĪBAS KODEKSUS

Ne vienmēr ir viegli ievērot sarežģītus veselības un drošības noteikumus. Situācijas mainās ātri, un drošības pārkāpumi var izraisīt dārgu projektu kavēšanos. Lai palīdzētu jums saglabāt atbilstību un atrast pareizo risinājumu jūsu ēku projektiem, Hilti mājaslapa ir iekļauti visaptveroši dati par produktu apstiprinājumiem, kā arī putekļu, trokšņa un vibrācijas parametri. Varat arī sazināties ar mums, lai saņemtu ekspertu padomu.

Produktu apraksts Apstiprinājumi, vispārīgas piezīmes, specifikācijas un CAD informācija

Dalīties