PALIELINIET BŪVNIECĪBAS ĀTRUMU

Vispusīgi risinājumi ātrākām darba plūsmām

Būt produktīviem ne vienmēr ir viegli. Neplānotas izmaksas, neefektīvi procesi un kvalificēta darbaspēka trūkums var izraisīt projektu kavēšanos. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā jūs varat pārvarēt šos izaicinājumus un uzlabotu būvniecības uzņēmējdarbības produktivitāti, izmantojot instrumentus, programmatūru un pakalpojumu risinājumus, kas izstrādāti, lai palīdzētu jums īstenot ēku projektus katrā posmā – no projektēšanas līdz gatavai būvei.

DIGITĀLA INSTRUMENTU PĀRVALDĪBA

Tagad jūs varat ātri un vienkārši pārvaldīt savu Hilti instrumentu parku mūsu tīmekļa vietnē

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties birojā, ārpus tā vai atrodaties būvlaukumā, varat ātri un vienkārši pārvaldīt savu Hilti instrumentu parku, izmantojot tiešsaistes klienta kontu.

Mēs esam vēl vairāk uzlabojuši mūsu tiešsaistes pakalpojumu, lai sniegtu jums pārskatu par visiem jūsu Hilti instrumentiem un to statusu, bet arī ļautu jums ērti apmainīties ar jūsu parka pārvaldītajiem instrumentiem, veikt remonta pasūtījumus, pasūtīt jaunas parka pārvaldības etiķetes, ziņot par pazaudētiem instrumentiem un daudz vairāk. Viss ar jebkura datora, planšetdatora vai viedtālruņa iespējām.

Hilti instrumentu pārvaldības pakalpojumi

IZMANTOJIET PAKALPOJUMUS, KAS ĻAUJ JUMS STRĀDĀT

Neapturiet darbu savā būvobjektā, kad notiek kaut kas negaidīts

Ja jums nav nepieciešamo instrumentu un aprīkojuma, tas var izraisīt dīkstāves, lielākas izmaksas un pat sodus. Mēs varam palīdzēt nodrošināt izcilu produktu pieejamību, elastīgas piegādes iespējas un ātrus instrumentu remonta pakalpojumus, kā arī sniegt atbalstu jūsu darba vietas uzturēšanai, kad tas visvairāk nepieciešams. 

Instrumentu serviss Piegādes iespējas Maksājuma iespējas

NURON AKUMULATORA PLATFORMA PRODUKTIVITĀTEI

Viena platforma visiem jūsu darbiem un profesionālai pieejai būvniecībai

Inovatīvā Nuron 22 V akumulatoru sistēma palielina jūsu produktivitāti visos būvniecības procesos. Jūs jau tagad varat izmantot maksimālo jaudu, perfektu savienojamību, kā arī maksimālu drošību un ergonomiku ar vairāk nekā 70 Hilti instrumentiem. Nuron ir jūsu pirmais un vissvarīgākais solis ceļā uz pilnīgi bezvadu būvlaukumu - ar taupīgu, jaudīgu instrumentu parku jums un daudzpusīgu elastību jūsu komandām.

Nuron 22V akumulatoru platformas priekšrocības Nuron gudrās integrācijas ar ilgtermiņa nomu un ON!Track Jaunākie Nuron produkti

KĀ PALIELINĀT BŪVLAUKUMA PRODUKTIVITĀTI

Ar mūsu produktivitātes analīzes pakalpojumu

Mēs saprotam, ka daži no galvenajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras būvniecības nozare, ir izmaksu kontrole, noteikumu ievērošana un sava darbaspēka pārvaldīšana, lai pārliecinātos, ka jums ir pietiekami daudz cilvēku ar atbilstošām prasmēm darbu veikšanai.

Procesu neefektivitāte, neplānotas izmaksas un neproduktīvs darbaspēks var sasniegt pat 25% no kopējām projekta izmaksām, kas var negatīvi ietekmēt jūsu biznesu un tā rentabilitāti.

Produktivitātes analīze jūsu būvuzņēmumā

HILTI PĀRDOŠANAS KANĀLI

Uzziniet, kā mūsu komanda var jums palīdzēt

Nepieciešama palīdzība produktu izvēlē vai jums ir jautājumi par jūsu projektu? Mūsu Tehniskie konsultanti, inženieri un klientu apkalpošanas komandas izprot mūsu Hilti produktu, programmatūru un pakalpojumus un var palīdzēt jums atrast pareizos risinājumus jūsu projektam. 

Hilti produktu pārdošanas vietas

OPTIMIZĒJIET SAVU INSTRUMENTU PARKU

Palieliniet efektivitāti un samaziniet izmaksas

Kādi instrumenti jums šobrīd pieder? Vai tie ir visefektīvākie vai uzticamākie instrumenti šim darbam? Vai tiešām tie visi ir nepieciešami? Kādas ir jūsu instrumenta īpašumtiesību tiešās un slēptās izmaksas? Mūsu produktivitātes eksperti atbild uz šiem un citiem jautājumiem, lai jūs varētu optimizēt savu instrumentu parku, lai tas atbilstu jūsu uzņēmuma vajadzībām un samazinātu kopējās izmaksas.

Būvniecības instrument parka optimizācijas konsultācijas

Dalīties