Skip to main content

Apskatiet savu individuālo atlaidi un iepērcieties 24/7 Reģistrēties

Instrumentu palīgmateriāli

Uzziniet, kā mūsu elektroinstrumentu ievietojamie rīki palīdz ātrāk un drošāk paveikt darbu: urbji, kalti, kroņurbji, abrazīvie rīki un zāģu asmeņi

Neatkarīgi no tā vai griežat metālu, urbjat kokā vai veicat triecienurbšanu, akumulatoru instrumentiem optimizētie palīgmateriāli ietekmē akumulatora veiktspēju, kas jums, savukārt, palīdz palielināt produktivitāti.

Bet kā mēs varam pierādīt, ka akumulatoru tehnoloģijai optimizēti palīgmateriāli tiešām palielina akumulatora veiktspēju? Šajā aprakstā mēs veiksim salīdzinājumu ar mūsu parastajiem palīgmateriāliem, lai to parādītu.

Apskatīsim faktus un skaitļus, lai noskaidrotu, vai tiešām ir iespējams “strādāt vairāk un lādēt mazāk” ar akumulatoru tehnoloģijai optimizētajiem palīgmateriāliem.

te cx

TRIECIENURBŠANA

Fakts: Vai zinājāt, ka TE-CX triecienurbim ir volframa karbīda uzgalis, kas nodrošina mazāku nodilumu un vairāk paveiktu urbumu ar precizitāti, kas nepieciešama enkuru uzstādīšanai? Līdz pat 320 urbumiem! Skaitļi: Ar parasto urbi varēja izurbt 49 urbumus, turpretī ar akumulatoru tehnoloģijai optimizēto urbi 64 urbumus ar vienu akumulatora uzlādi. Secinājums: līdz pat 30% vairāk paveikta darba ar vienu uzlādi.

Uzzināt vairāk

GRIEŠANA UN URBŠANA

x cut

Fakts: Vai zinājāt, ka ar X-Cut asmeni ir iespējams veikt divreiz vairāk griezumu nekā ar tuvākā mūsu konkurenta nerūsējošā tērauda asmeni, kā arī aukstos un tīros griezumus, kas nozīmē, ka nav nepieciešama atļauja darbam ar dzirksteli, kā arī papildus apstrāde pašam griezumam (to nodrošina volframa uzgaļi, kas izgatavoti no īpašas karbīda klases un ir piemēroti tieši nerūsējošā tērauda lietojumam un tiem ir īpaši ilgs kalpošanas laiks.)

Skaitļi: Ar parastajiem diskiem metālam varēja veikt 32 griezumus, turpretī ar akumulatoru tehnoloģijai optimizēto versiju 63 griezumus ar vienu akumulatora uzlādi.

Secinājums: līdz pat 100% vairāk paveikta darba ar vienu uzlādi.

Fakts: Vai zinājāt, ka spirālveida urbjiem WDB-A ir hroma pārklājums, kas palīdz samazināt berzi tādējādi palielinot ātrumu un komfortu pašam operatoram?

Skaitļi: Ar parasto spirālveida urbi varēja veikt 19 atvērumus, turpretī ar akumulatoru tehnoloģijai optimizēto versiju 34 atvērumus ar vienu akumulatora uzlādi.

Secinājums: līdz pat 80% vairāk paveikta darba ar vienu uzlādi.

SCB WU cirkulārā zāģa diski kokam

Kā ar atšķirību starp parastajiem griešanas palīgmateriāliem un akumulatoru tehnoloģijai optimizēto  SCB WU cirkulārā zāģa diskiem kokam?

Akumulatoru tehnoloģijai optimizētajai versijai ir augsta dinamiskā stabilitāte, jo enerģiju taupa viedi amortizācijas mehānismi.

Varam secināt, ka akumulatoru tehnoloģijai optimizētie palīgmateriāli tiešām palīdz uzlabot paša akumulatora veiktspēju!

Pierakstieties, lai turpinātu
Pievienots iepirkumu grozam
Pievienots iepirkumu grozam
Doties uz iepirkumu grozu