Image alt text (optional)

METĀLA GRIEŠANAS DISKI RIPZĀĢIEM

Vai var griezt metālus aukstā veidā un ar mazāku dzirksteļu daudzumu? No lokšņu metāla līdz nerūsējošajam tēraudam?

Ar tehnoloģiski uzlabotiem diskiem un jauniem ripzāģiem jūs to varat izdarīt. Metāla ripzāģi darbojas ar mazāku ātrumu, un, pateicoties integrētajam izdedžu uztvērējam, jūs izjutīsiet lielāku komfortu darba laikā un uzturēsiet labāku kārtību darba vietā. Visa sistēma ir papildināta ar drošības mehānismu, kas aptur disku dažu sekunžu laikā, tiklīdz jūs atlaižat mēlīti.

Ripzāģi kopā ar diskiem ir piemēroti gan taisniem griezumiem metālā, gan dažādu profilu griešanai. Jaunie ripzāģi ir aprīkoti ar regulējamu vadotni precīziem un nemainīgiem griezumiem. Papildu piederumi ietver vadotni un caurules adapteri. 

Mēs piedāvājam diskus divās veiktspējas līnijās: Ultimate un Premium disku sērijās.

Ultimate diski ir izstrādāti akumulatora zāģu (bezvadu ripzāģu) vajadzībām, panākot maksimālu griezumu skaitu ar vienu uzlādi un labākās izmaksas par zāģējumu. Diska plānais korpuss ar rūdīta tērauda serdi nodrošina lielisku diska kalpošanas laiku. Ultimate līnija nodrošina augstu produktivitāti un precīzus griezumus, izmantojot unikālu ražošanas procesu, lāzergriešanu un īpašu zobu konstrukciju un ģeometriju. Diska zobu gali ir izgatavoti no metālkeramikas. Rezultātā tiek panākta minimāla berze, augsta ķīmiskā un temperatūras izturība, kā arī aukstās griešanas iespēja. Optimālu dzesēšanu un samazinātu trokšņu līmeni nodrošina dzesēšanas atveru izvietojums un metālkeramikas izmantošana. Ultimate diski ir pieejami divās versijās:

  1. X-CUT Structural (bieza nerūsējošā tērauda un stipri cinkota tērauda griešanai)
  2. X-CUT thin (nerūsējošā tērauda un stipri cinkota tērauda lokšņu griešanai ar biezumu līdz 3 mm).

Lai nodrošinātu perfektu kvalitātes, veiktspējas un cenas līdzsvaru, mēs piedāvājam Premium disku sēriju. Šie universālie diski ikdienas lietošanai ir pieejami divos variantos: mīkstam tēraudam un krāsainiem metāliem.

Řezání výztuže pomocí okružní pily

JO LIELĀKS IEPAKOJUMS, JO LABĀKA CENA

Sagatavojieties darbam, iegādājoties lielāku iepakojumu no mums. Iegādājieties 5 disku iepakojumu par 4 disku cenu.

Kuru disku izvēlēties?

Kotouč do okružní pily

X-Cut Structural - Thick Metals

Ripzāģa asmens, kas paredzēts nerūsējošā un cinkota tērauda griešanai. Lieliska veiktspēja un kalpošanas laiks, griežot konstrukciju tēraudu. Līdz pat 20 reizēm tīrāki griezumi bez atskarpēm, salīdzinot ar parastajiem tērauda griešanas diskiem.

Pirkt
Kotouč do okružní pily

X-Cut Thin - Thin Metals

Ripzāģa asmens, kas paredzēts nerūsējošā un cinkota tērauda griešanai. Nepārspējama veiktspēja plānu metālu un plānu lokšņu (<3 mm) griešanai. 

Pirkt
Kotouč do okružní pily

Premium - Steel

Dzelzs materiālu un konstrukciju paneļu (čuguns, caurules, sijas, tērauda loksnes, profili, vītņotie stieņi, stiegrojumi, sendvičpaneļi, Trespa) aukstai griešanai.

Pirkt
Kotouč do okružní pily

Premium - Aluminium

Krāsaino metālu aukstā griešana, piemērota siju, cauruļu, lokšņu, alumīnija plākšņu un režģu, citu krāsaino metālu griešanai.

Pirkt
Řezání nosníku maflem na železo

Aukstā griešana ar ripzāģi

řezání nosníku úhlovou bruskou

Griešana ar leņķa slīpmašīnu

Dalīties