Būvniecības nākotne ir klāt

Veidojiet savu biznesu ar mūsdienīgiem risinājumiem

Kā jūsu uzņēmums var izmantot tādas nozīmīgas būvniecības nozares tendences kā digitalizācija, automatizācija un virzība uz ilgtspējību? Un kāds ir labākais veids, kā saglabāt konkurētspēju, saskaroties ar tādām problēmām kā kvalificēta darbaspēka trūkums? Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt nodrošināt jūsu uzņēmuma nākotni ar inovatīviem un savienotiem produktiem, programmatūru un pakalpojumiem, kas paredzēti visiem jūsu būvniecības projektu posmiem.

Ieviesiet jaunākās būvniecības tehnoloģijas

Būvlaukumu digitalizācija un automatizācija kļūst par galvenajiem būvniecības produktivitātes virzītājspēkiem. Izmantojiet mūsu integrētos projektēšanas pakalpojumus, lai gūtu nozares prasībām atbilstošas BIM metodoloģijas priekšrocības un paātrinātu savus projektus. Digitālie risinājumi, piemēram, tahimetri un daļēji automatizētais urbšanas robots Jaibot, arī var palīdzēt palielināt ātrumu un precizitāti jūsu būvlaukuma darbu plūsmā. Un ar savienoto Nuron bezvadu instrumentu platformu jūs varat izmantot datus no saviem instrumentiem, lai pieņemtu pamatotus lēmumus par savu darbgaldu.

Iepazīstiet Nuron akumulatora platformu BIM projektēšanas un modelēšanas pakalpojumi Pārskats par Hilti jaunākajiem produktiem

Samaziniet atkarību no specializēta darbaspēka

Jaunas tehnoloģijas un uzstādīšanas metodes ir klāt. Izvēlieties rīkus un procesus, kas var palīdzēt paātrināt būvniecības projektus, samazināt atkarību no speciālistu darbaspēka un nodrošināt jūsu komandas aizsardzību. Mūsu risinājumi ietver gan tiešās stiprināšanas sistēmas, kas novērš nepieciešamību pēc enkurošanas un metināšanas, gan viedās dimanta urbšanas sistēmas. Jūs varat arī palīdzēt palielināt darbinieku komfortu un samazināt nogurumu ar EXO-S valkājamo eksoskeletu darbiem virs galvas un EXO-T instrumentu balansētāju sienu laušanai un urbšanai.

EXO-S eksoskelets darbam virs galvas Risinājumi vienkāršākai stiprināšanai Digitālā izkārtojuma iekārtas Izgriešanas, komplektēšanas un iepriekšējas montāžas pakalpojumi

Izvēlieties ilgtspējīgus risinājumus

Ilgtspēja kļūst par būtisku faktoru, lai būvniecības uzņēmumi gūtu panākumus nākotnē. Mēs varam palīdzēt jums samazināt oglekļa dioksīda emisiju būvniecības posmā, palielināt energoefektivitāti ekspluatācijas posmā un palīdzēt nodrošināt veselīgāku un drošāku vidi jūsu ēkās. Mēs pārveidojam un pārveidojam ēku komponentus atbilstoši zaļās sertifikācijas kritērijiem, un mūsu produkti un risinājumi var palīdzēt jums optimizēt darba procesus un dizainu, lai samazinātu atkritumu daudzumu un palielinātu energoefektivitāti.

Ilgtspējīga būvniecība Aprites ekonomika būvniecībā Sertifikāti un deklarācijas

Padariet savu uzņēmumu racionālāku

Vai vēlaties racionalizēt uzņēmējdarbības procesus? Mūsu elektroniskā B2B iepirkumu sistēma, elastīgas piegādes iespējas un mūsdienīgi loģistikas risinājumi palīdz vienkāršot uzņēmējdarbību ar mums. Izvēloties mūsu instrumentu parka pārvaldības pakalpojumu, jūs saņemat piekļuvi jaunākajiem saistītajiem rīkiem par visaptverošu ikmēneša cenu, kas ļauj jums labāk kontrolēt savas izmaksas. Un, izmantojot mūsu ON!Track aprīkojuma pārvaldības sistēmu, jūs varēsiet izmantot jaudīgu instrumentu noliktavu un inventāra pārvaldību.

Piegādes iespējas Instrumentu parka pārvaldība ON!Track digitālā aprīkojuma pārvaldība

Paplašiniet sava uzņēmuma darbības lauku

Nodrošiniet savam uzņēmumam rentablāku nākotni, vairāk piedaloties konkursos un mazāk slēdzot apakšuzņēmuma līgumus. Pievienojot tādus pakalpojumus kā ugunsdrošības izolācijas ierīkošana un dimanta stiegrojums, lai jūsu uzņēmums var diversificēt savu darbību un nodrošināt izaugsmi. Jūs varat paļauties uz mums, lai nodrošinātu praktiskas apmācības savai komandai, kā arī stratēģijas, kā ieviest produktivitāti paaugstinošas metodikas, piemēram, ēku informācijas modelēšanu (BIM).

Inženiertehniskās konsultācijas Dimanta urbšanas sistēmas Inovatīvi ugunsdrošības risinājumi BIM projektēšanas un modelēšanas pakalpojumi
Nuron akumulatora platforma

Nuron akumulatora platforma visiem jūsu instrumentiem

Vai jums ir svarīgs darba ražīgums, uz kuru varat paļauties?

Strādājiet ar jaunākajiem Nuron platformas instrumentiem, kas palīdzēs darbu paveikt ātrāk un efektīvāk.

Dalīties