Veicinam ilgtspējību kopā

Strādājam kopā ar jums, lai padarītu būvniecību labāku

Būvniecības nozarei ir izšķiroša nozīme mūsu augošā iedzīvotāju skaita vajadzību apmierināšanā. Sākot ar skolu un slimnīcu būvniecību un beidzot ar māju un ceļu būvi. Pašlaik šī nozare patērē milzīgu daudzumu izejvielu un dabas resursu un ir atbildīga par gandrīz 40% no kopējā ar enerģiju saistītā CO2 emisiju apjoma pasaulē.

Tomēr ir pozitīvas pazīmes, kas liecina, ka nozare veic pasākumus, lai kļūtu ilgtspējīgāka. Nesen veiktā aptaujā 47% respondentu norādīja, ka ilgtspējība pašlaik ir galvenais jautājums, un 58% inženiertehnisko un būvniecības uzņēmumu apgalvoja, ka ir samazinājuši kopējo enerģijas patēriņu. Hilti uzņemas atbildību par savas darbības ietekmes uz vidi aktīvu pārvaldību un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības prakses ieviešanu, un mēs esam šeit, lai palīdzētu jums darīt to pašu.

Pašreizējā situācija būvniecības nozarē

40 %

siltumnīcefekta gāzu emisijas
Būvniecības nozare ir atbildīga par aptuveni 40 % no globālajām siltumnīcefekta gāzu emisijām.

42 %

tirgus pieaugums
Tiek prognozēts, ka līdz 2030. gadam pasaules būvniecības tirgus pieaugs par 42%.

4.5 triljonu USD

pieaugums līdz 2030. gadam
Paredzams, ka līdz 2030. gadam būvniecības tirgus pieaugs par 4,5 triljoniem ASV dolāru.

69 %

no kopējām emisijām
Esošo ēku ekspluatācija un izmantošana rada 69% no kopējām emisijām būvniecības vērtību ķēdē.

Strādājam kopā, lai palīdzētu ierobežot klimata pārmaiņas

Palīdzam jums samazināt ietekmi uz vidi, vienlaikus attīstot jūsu būvniecības uzņēmumu

Būvmateriālu, piemēram, betona un tērauda, oglekļa dioksīda emisijas veido līdz pat 16 % no globālajām CO2 emisijām, kas saistītas ar enerģiju. No visām globālajām ar enerģiju saistītajām CO2 emisijām 69 % no kopējām emisijām rodas, ekspluatējot un izmantojot esošās ēkas. Mēs nevaram ignorēt šos skaitļus. Ilgtspēja nav tikai modes vārds - tā būs izšķiroša mūsu kā uzņēmumu panākumiem nākotnē.

Mēs vēlamies nodrošināt ilgtermiņa panākumus sev un jums, mūsu klientiem, kopīgi strādājot pie energoefektīviem risinājumiem, kas palīdzēs mums ilgtspējīgi attīstīt savu uzņēmējdarbību. Mēs varam palīdzēt jums samazināt oglekļa dioksīda emisijas būvniecības posmā un palielināt energoefektivitāti ekspluatācijas posmā, vienlaikus nodrošinot veselīgāku un drošāku vidi jūsu ēkās. Mūsu produkti un risinājumi var palīdzēt jums optimizēt darba procesus un dizainu, lai samazinātu zudumus un palielinātu energoefektivitāti.

Ilgtspējīga pieeja būvniecībā

Aprites ekonomika

Mūsu aprites pieeja ir vērsta uz visu mūsu izstrādājumu aprites ciklu no projektēšanas līdz ražošanai un remontam, radot maksimālu vērtību no minimāla būvmateriālu un resursu patēriņa - darot vairāk ar mazāk.

Iepazīstieties ar mūsu aprites ekonomikas pieeju

Videi draudzīgas ēkas

Videi draudzīgas ēkas rada mazāk oglekļa dioksīda emisiju un nodrošina augstāku resursu un energoefektivitāti, izmantojot atjaunojamus un nepiesārņotus izejmateriālus. Mēs varam palīdzēt jums samazināt negatīvo ietekmi uz vidi, vienlaikus radot pozitīvu atmosfēru jūsu īrniekiem, un tas viss saskaņā ar zaļās sertifikācijas kritērijiem.

Mūsu apņemšanās attīstīt ilgtspējīgu izaugsmi

Oglekļa pēdas nospieduma samazināšana, izmantojot videi draudzīgu būvniecību

Mums kā nozarei ir būtiska loma zemāku oglekļa emisiju būvmateriālu pētniecībā, izstrādē un ražošanā, kā arī materiālu kalpošanas ilguma palielināšanā. Hilti ir stingri apņēmusies sadarboties ar SBTi, lai palīdzētu ierobežot globālās temperatūras paaugstināšanos līdz 1,5 °C. Īstermiņā mēs arī plānojam līdz 2033. gadam ievērojami samazināt oglekļa emisijas visā mūsu vērtību ķēdē, bet ilgtermiņā līdz 2050. gadam panākt nulles neto emisijas. Ar šo apņemšanos mēs varam atbalstīt jūsu - mūsu klientu - ilgtspējības iniciatīvas. Ja vēlamies gūt panākumus ilgtermiņā, mums jau tagad jāsāk taupīt dabas resursus un jāsamazina mūsu darbības ietekme uz vidi.

Spiediet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu trim ilgtspējības pīlāriem: darboties ar mazāku slogu videi, nodrošināt lielāku veselības aizsardzību un drošību būvniecībā un sniegt ieguldījumu taisnīgākas sabiedrības veidošanā.

Mūsu līdzšinējie panākumi ilgtspējas jomā

18 %

Samazināts ūdens patēriņš mūsu rūpnīcās
Izmantojot ūdeni no grunts un virszemes ūdens avotiem, mēs spējām samazināt ūdens patēriņu savās ražotnēs par 18% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

100 %

Zaļās elektroenerģijas izmantošana visās mūsu darbībās visā pasaulē
Mūsu darbība visā pasaulē tiek nodrošināta, izmantojot 100 % zaļo elektroenerģiju, kas iegūta, iegādājoties vai izmantojot mūsu pašu fotoelementu fotoelementu sistēmas.

100,000 detaļas

10x lielāks atjaunoto rezerves daļu izmantojums mūsu remontdarbos
Mēs esam paplašinājuši savu atkārtotas izmantošanas programmu un divu gadu laikā esam palielinājuši atjaunoto rezerves daļu skaitu remontdarbos no 10 000 līdz 100 000.

300 projekti

Atbalsta 6,000 Hilti darbinieku.
Mēs vēlamies radīt ilgtspējīgu pozitīvu ietekmi tur, kur dzīvo un strādā mūsu darbinieki. Mūsu sociālā iesaiste balstās uz divām programmām: Hilti fonds un mūsu brīvprātīgā darba programma "Engaged Beyond Business".

Hilti risinājumi, kas palīdzēs jūsu uzņēmumam darboties ilgtspējīgāk

Produktivitātes palielināšana

Būvniecība var atpalikt, kad runa ir par produktivitāti. Ļaujiet mums palīdzēt jums digitalizēt procesus un uzlabot darba plūsmu ar mūsu visaptverošajiem risinājumiem uzlabotai izkārtojuma, pamatplākšņu, komerciālo cauruļvadu, ieklāšanas, reģipša, pēcmontāžas armatūras un citiem risinājumiem.

Izpētiet mūsu produktivitātes risinājumus

Būvniecības drošības uzlabošana

Aizsargājiet savus darbiniekus un projektējiet drošākas ēkas ar mūsu būvniecības drošības risinājumiem, piemēram, samazinot instrumentu vibrāciju, kontrolējot būvniecības putekļu risku, palīdzot jūsu komandām strādāt drošāk un ērtāk.

Uzziniet vairāk par būvniecības drošību

Būvniecības nozares tendences

Būvniecības nozare nepārtraukti attīstās. Uzziniet, kā paātrināt projektus, samazināt izmaksas un sagatavot uzņēmumu nākotnei ar mūsu risinājumiem, piemēram, BIM pakalpojumiem, viedo instrumentu datiem un urbšanas robotu Jaibot.

Apskatiet būvniecības tendences

Dalīties