Aprites princips - darīt vairāk ar mazāk

Aprites ekonomika ir abpusēji izdevīga gan videi, gan būvniecības nozarei

Mūsu globālajā ekonomikā atkārtoti tiek izmantoti mazāk nekā 10 % resursu. Kad ēkas vairs nav dzīvotspējīgas, tikai 40 % būvniecības atkritumu tiek pārstrādāti vai atkārtoti izmantoti. Pieņemot aprites uzņēmējdarbības stratēģijas, kas integrē ilgtspējības faktorus līdztekus ekonomiskajiem, jūs ne tikai palīdzat mazināt ietekmi uz vidi, bet arī nodrošināsiet sava uzņēmuma ilgtermiņa panākumus.

Pašreizējais stāvoklis atkritumu rašanos pasaulē

2 miljardi

gadā saražoto atkritumu tonnas
Pasaulē katru gadu rodas aptuveni 2 miljardi tonnu atkritumu, un paredzams, ka šis skaits pieaugs.

300 miljoni

tonnas plastmasas atkritumu gadā
Turklāt gadā tiek saražoti 54 miljoni tonnu elektronisko atkritumu, no kuriem tikai 17,4 % tiek pārstrādāti.

1/3 daļa atkritumu

no pasaules atkritumiem saražo būvniecības nozare
1/3 no visiem atkritumiem pasaulē rada būvniecības nozare.

180 kilogrami

izlietotā iepakojuma apjoms gadā
Vidējais Eiropas iedzīvotājs gadā rada gandrīz 180 kg iepakojuma atkritumu.

Kāpēc aprites princips ir svarīgs?

Maksimāli palieliniet vērtību, samazinot resursu izmantošanu visos jūsu būvniecības projektos.

Atšķirībā no lineārās ekonomikas modeļa, kurā produkti tiek izmantoti tikai vienu reizi un rodas daudz atkritumu, aprites ekonomikā galvenā uzmanība tiek pievērsta maksimālas vērtības radīšanai no minimāla izejvielu un resursu patēriņa. Ar mūsu palīdzību jūsu uzņēmums visā piegādes ķēdē var paveikt vairāk ar mazākiem resursiem. Sākot ar plānošanas posmu, kurā mūsu programmatūra un pakalpojumi var palīdzēt jums optimizēt projektus, lai samazinātu atkritumu daudzumu, un beidzot ar būvniecības posmu, kurā mūsu rīki un atbalsta sistēmas ir izstrādātas tā, lai tos varētu izmantot atkārtoti.

Samazināt nelietderīgu pārmērīgu iepirkšanos

Mūsu aprīkojuma pārvaldības risinājumi palīdz racionalizēt jūsu instrumentu parku

Mūsu instrumentu parka pārvaldības risinājums palīdz jūsu ilgtspējības ceļojumā iekļaut aprites principu. Tas palīdz nodrošināt, ka jūsu rīcībā ir tikai nepieciešamie darbarīki, samazinot resursu patēriņu un vienlaikus racionalizējot jūsu darbību. Jūs vienmēr saņemsiet augstas kvalitātes darbarīkus, kas ir izgatavoti tā, lai kalpotu ilgi, un remontēti, lai kalpotu ilgāk. Ja jūsu darbarīki pēc līguma beigām joprojām ir ražīgi, varat izvēlēties, vai tos izmantot par to pašu ikmēneša maksu, vai arī tos modernizēt ar jaunāko inovāciju.

Jums kaut kas nepieciešams tikai uz dažām dienām vai nedēļām? Izmantojiet mūsu pakalpojumu "Instrumenti pēc pieprasījuma", lai apmierinātu maksimālo pieprasījumu vai īpašas projekta vajadzības.

Izmantojot mūsu aktīvu pārvaldības programmatūru ON!Track, jūs varat identificēt neizmantotos vai zaudētos aktīvus, pārejot no projekta uz projektu.

Neizšķērdēt lieko

Ja iespējams, mēs atkārtoti izmantosim rīkus un detaļas, kas jums vairs nav nepieciešamas.

Tas ir vienkāršs process: mēs bez maksas paņemsim no jums elektroinstrumentus, akumulatorus un piederumus, lai kurā pasaules malā jūs atrastos. Mēs pat pieņemsim mūsu konkurentu instrumentus un akumulatorus.

 Bet kas ar tiem notiek? Daži darbarīki, kas ir funkcionāli līdzvērtīgi jauniem, pievienojas mūsu īstermiņa pūlam, kompensējot nepieciešamību ražot un transportēt jaunu aprīkojumu. Citus ziedo humānās palīdzības un izglītības organizācijām neintensīvai lietošanai. Sastāvdaļas, kas atbilst mūsu augstas kvalitātes standartiem, tiek atkārtoti izmantotas mūsu remonta centros. Aptuveni 160 000 rezerves daļu tika atkārtoti izmantotas 2023. gadā, ietaupot aptuveni 120 tonnas elektronikas, motoru un rotoru, kas atbilst aptuveni 1000 tonnām CO2.

Pārstrādāt atkārtoti gandrīz bezgalīgi

Ja mēs nevaram kaut ko izmantot atkārtoti, nodrošināsim, ka tas tiek pārstrādāts otrreizējai pārstrādei.

Darbarīkus vai komponentus, kurus nevar atkārtoti izmantot, apstrādā mūsu kvalificēti globālie pārstrādes partneri.

Mēs uzņemamies atbildību par saviem produktiem visā to kalpošanas laikā. Liela daļa no tipiska instrumenta masas ir augstas kvalitātes metāli, kurus var pārstrādāt praktiski bezgalīgi dažādiem lietojumiem, un, lai gan mūsu tirgos tiek sasniegts augsts netermiski pārstrādājamo materiālu līmenis, mēs turpinām sadarboties ar saviem pārstrādes partneriem, lai vēl vairāk palielinātu ieguves apjomu.

Mūsu aprites ekonomikas atdeve

27 %

no Hilti instrumentu masas ir pārstrādāts materiāls.
Mēs samazinām neapstrādātu izejvielu izmantošanu, palielinot pārstrādātā tērauda un plastmasas daudzumu savos izstrādājumos.

1.3 miljonu

2023. gadā Hilti iegādājās instrumentus, akumulatorus un piederumus.
Atbalstiet aprites principu, ļaujot mums bez maksas savākt jūsu darbarīkus, kuriem beidzies derīguma termiņš. Mēs atradīsim veidu, kā tos atkārtoti izmantot vai pārstrādāt.

13 %

no visiem instrumentu parka instrumentiem, kuriem beidzies derīguma termiņš, tika izmantoti atkārtoti.
Mēs turpinām palielināt to instrumentu skaitu, kuru derīguma termiņš ir beidzies un kuri tiek atkārtoti izmantoti kā pabeigti rīki vai komponenti.

3,400 tonnas

savākto elektronisko atkritumu, no kuriem efektīvi pārstrādāti 81 %.
Mēs strādājam pie tā, lai nodrošinātu augstu tērauda, vara un alumīnija atgriešanos starptautiskajos izejvielu ciklos.

Pirmais nozares sasniegums: aprites mērījumi

Atšķirībā no CO2 nav starptautiski atzīta veida, kā izmērīt aprites rādītājus. Tāpēc kopā ar BCG mēs izstrādājām jauno cirkulācijas metodi. Tagad mēs varam katru gadu novērtēt visu savu produktu portfeli, pamatojoties uz to, cik labi ir ieviesta aprites pieeja. Mūsu aprēķini aptver tādas jomas kā otrreizēji pārstrādātie materiāli, izstrādājumu dizains, ražošanas metodes, tas, kā mēs pārvaldām savus rīkus, un tas, kas notiek izstrādājuma dzīves cikla beigās.

Hilti risinājumi, kas palīdzēs jūsu uzņēmumam darboties ilgtspējīgāk

Ilgtspējīgāki kopā

Atklājiet risinājumus, kas izstrādāti, lai palīdzētu jums samazināt oglekļa dioksīda emisiju, vienlaikus nodrošinot ilgtspējīgu jūsu uzņēmuma izaugsmi nākotnē.

Izpētiet ilgtspējīgus risinājumus

Videi draudzīgas būvniecības risinājumi

Ieguldiet inovatīvos būvniecības risinājumos, lai palīdzētu jums īstenot sertificētus, ilgtspējīgus būvniecības projektus.

Pārņemiet kontroli pār savu instrumentu parku

Racionalizējiet finanšu plānošanu, izmantojot instrumentu parka pārvaldību. Fiksēta ikmēneša maksa sedz visus jūsu darbarīkus, tostarp to izmantošanu, apkalpošanas un remonta izmaksas.

Atklājiet instrumenta parka pārvaldību

Dalīties