Hilti_Hauptsitz_Hauptverwaltungsgebäude_aussen_2016_A090033.tif

Par mums

Hilti ir kvalitāte, inovācijas un tiešas attiecības ar klientiem, kā rezultātā katru dienu notiek aptuveni 250 000 mijiedarbības ar mūsu klientiem. Uzņēmumam, kas atrodas Šānā, Lihtenšteinā, visā pasaulē ir 30 000 darbinieku, kas palīdz padarīt būvniecības darbus vienkāršākus, ātrākus un drošākus, vienlaikus iedvesmojot klientus katru dienu ar tehnoloģiski vadošiem produktiem, sistēmām, programmatūru un pakalpojumiem.

KORPORATĪVĀ STRATĒĢIJA

Stratēģiskais mērķis ir ilgtspējīgas vērtības radīšana, izmantojot tirgus vadību un diferenciāciju. Uzņēmums ir nodarbojies ar plānošanu ar finansiālu tālredzību kopš tā dibināšanas 1941. gadā, ko veica brāļi Ojgens un Martins Hilti. Visas uzņēmuma akcijas atrodas “Martin Hilti Family Trust” īpašumā, kas nodrošina uzņēmuma darbības nepārtrauktību ilgtermiņā. Hilti veido labāku nākotni — ar ilgtspējīgiem un inovatīviem risinājumiem.

MŪSU VĒRTĪBAS

Uzņēmums vienlīdz atbalsta sabiedrību un vidi, lai aktīvi tiektos uz labāku nākotni gan pamatdarbības jomā, gan ārpus tās. Papildus labdarības Hilti fondam uzņēmuma vērtības – godīgums, drosme, komandas darbs un apņemšanās – katru dienu tiek demonstrētas saskarsmē ar komandas locekļiem, partneriem un klientiem.

BIZNESA MODELIS

Tiešas attiecības ar klientiem

Mēs ar pārliecību ticam ciešām un uzticamām attiecībām ar mūsu klientiem. Mēs izmantojam tiešās pārdošanas modeli, kurā aptuveni 15 000 mūsu Hilti komandas locekļu strādā tieši ar mūsu klientiem visā pasaulē. Mūsu tirdzniecības pārstāvji un  inženieri strādā būvobjektā, palīdzot rast risinājumus neatkarīgi no tā, vai ir jāveic pareizā veida naglu izvēle vai stiegrojuma sistēmas projektēšana lielai metro sistēmai. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem tiešsaistē, pa tālruni un būvobjektā. Mums ir arī sava Hilti veikalu ķēde, kur būvniecības nozarē nodarbinātie var iegādāties Hilti produktus tieši no mūsu pašu veikaliem.

Mēs izstrādājam un ražojam savus produktus

Uzņēmumā Hilti mēs apzināmies, ka būvniecība ir bīstama un izaicinājumu pilna. Tāpēc mēs pastāvīgi strādājam, lai rastu risinājumus, kas padarītu darbus būvobjektos ātrākus, vienkāršākus un drošākus. Mēs vadām paši savas pētniecības un projektēšanas laboratorijas ar speciālistiem un uzņēmumā nodarbinātiem inženieriem. Mēs arī sadarbojamies ar labākajām tehniskajām universitātēm visā pasaulē, lai dalītos pētījumos un vēl vairāk paplašinātu mūsu robežas. Mēs paši ražojam Hilti produktus un pārvaldām savas rūpnīcas Eiropā, Meksikā, ASV, Indijā un Ķīnā. Mēs arī sadarbojamies ar ārējiem specializētiem piegādātājiem, pārliecinoties, ka viss, ko mēs ražojam, atbilst tiem pašiem ļoti augstas kvalitātes standartiem gan uzņēmumā, gan ārpus tā.

Mūsu cilvēki padara mūs atšķirīgus

Mūsu cilvēki ir Hilti. Mūsu komandas locekļi vada mūsu ikdienas darbu un pieņem ikdienas lēmumus. Mūsu darbs ir mūsu kaislība, un daudzi no mums ir strādājuši Hilti 10, 15, 20 gadus. Mēs vadāmies pēc mūsu četrām Hilti vērtībām – godprātība, drosme, komandas darbs un apņemšanās, kuras īstenoto katru dienu, katrs komandas loceklis, katrā vietā, kur mēs strādājam.

PĒTNIECĪBA HILTI

Daudzas idejas produktu uzlabošanai tiek izstrādātas tieši būvlaukumos, sarunājoties ar klientiem. Ja būvobjektā rodas kāds izaicinājums, kuram Hilti risinājuma nav, tāds tiks izstrādāts. Tāpēc uzņēmums pētniecībā un attīstībā katru gadu iegulda aptuveni 6 procentus no pārdošanas apjoma.

Pētniecībā un tehnoloģijās mums ir iespēja strādāt pie jaunākajām tehnoloģijām, piemēram, sava veida inkubatorā un iekļaut to produktos, un tā ir patiesa jautrība.

Andreas Bong
Korporatīvās pētniecības un tehnoloģiju nodaļas vadītājs

Please enter alternative text here (optional)

Dalīties