Worker unloading prefabricated modular support modules from a truck

MODUĻVEIDA BALSTU SISTĒMU sagatavošanas pakalpojums

Kā iepriekšējas montāžas, komplektēšanas pakalpojumi nogādā kabeļu/cauruļu balstus būvobjektā gatavus uzstādīšanai

Moduļveidu balstu sistēmu ražošana un uzstādīšana būvobjektā var izraisīt tādas problēmas kā projekta kavēšanos, budžeta pārtēriņu, materiālu uzglabāšanas problēmas un atkritumus vai pat nelaimes gadījumus. Hilti rūpnieciskās ražošanas pakalpojumi var palīdzēt jums no tā izvairīties.

Kas ir pirmsmontāžas sagatavošanas pakalpojums?

Uzņēmumā Hilti mēs piedāvājam risinājumus, sākot no BIM balstītas projektēšanas līdz jūsu kabeļu un cauruļu balstu validācijai/dokumentācijai. Mēs zinām, ar kādiem izaicinājumiem saskaras būvniecības projektos attiecībā uz laika grafiku un telpas ierobežojumiem, kvalificēta darbaspēka izmaksām un trūkumu, negadījumu riskiem, materiālu atlikumiem un transporta izmaksām.

Simtiem cauruļvadu, ŪK & AVK un kabeļu plauktu balstu pasūtīšana, griešana un montāža darba vietā ir milzīgs izaicinājums! Daudz laika tiek pavadīts visu nepieciešamo mazo komponentu šķirošanai, nemaz nerunājot par visu statņu profilu uzglabāšanu, transportēšanu un sagriešanu, pirms tos beidzot uzstāda savā darba vietā.

Mūsu rūpnieciskās ražošanas pakalpojumi, ko veic mūsu rūpnieciskās ražošanas centru speciālisti, ir izstrādāti, lai risinātu šīs problēmas – palīdzot uzlabot jūsu produktivitāti, samazinot izmaksas un uzstādīšanas laiku, vienlaikus nodrošinot visaugstākos kvalitātes standartus.

Pilnīga pielāgotu trapešu, konsoļu un daudznozaru balstu iepriekšēja montāža; pareizo komponentu komplektēšana; un statņu profilu griešana līdz noteiktam garumam ir tas, kā mūsu rūpnieciskās ražošanas pakalpojumi palīdz jums ietaupīt naudu un laiku jūsu projektam.

Ko sevī ietver pirmsmontāžas sagatavošanas pakalpojums?

Scanning pre-assembled support systems

Iepriekšējā montāža

Pilnībā pielāgoti, iepriekš samontēti daudznozaru balsti, trapeces, konsoles — tas viss gatavs uzstādīšanai tiek transportēts uz jūsu darba vietu.

Paātriniet savu projekta grafiku, samazinot cauruļu/kabeļu reņu/kabeļu balstu ražošanas un montāžas laiku.

Worker kiitting and packaging modular support systems

Komplektēšana

Atsevišķi komplekti ar visiem sašķirotajiem komponentiem, pēc garuma sagrieztiem profiliem un lietošanas instrukcijām, kas ir gatavi montāžai jūsu darba vietā.

Izvairieties no trūkstošiem komponentiem un samaziniet cauruļu/kabeļu reņu/kanālu izgatavošanas un uzstādīšanas sarežģītību.

Worker cutting channels for modular support systems

Griešana

Hilti statņu profili tiek sagriezti jūsu norādītajā garumā, ieskaitot griezto malu slīpēšanu un cinkošanu, ja nepieciešams.

Palīdziet ietaupīt laiku un izvairīties no iespējamiem griešanas negadījumiem, pilnvarojot griešanas darbus Hilti speciālistiem.

PAPILDUs PRIEKŠROCĪBAS

Worker Icon

Mazāk kvalificēta darbaspēka izmaksas

Mazāks darbaspēks būvobjektā, kas nepieciešams balstu ražošanai un uzstādīšanai.

Quality Certificate Icon

Augstāka uzstādīšanas kvalitāte

Visaptverošs Hilti risinājums: Pirmsmontāžas pakalpojumu veic labi apmācīti servisa speciālisti.

Approved Icon

Zemāks drošības un veselības apdraudējums

Būvobjektā netiek griezts neviens profils: Pirmsmontāžas pakalpojums kontrolētā vidē samazina negadījumu risku.

Competitive Advantage Arrow

Konkurences priekšrocības

Uzturiet projektu noteiktajā grafikā un sniedziet saviem pakalpojumiem lielāku vērtību. 

Dalīties