Image alt text (optional)

RIPZĀĢI KOKA ZĀĢĒŠANAI

Pareiza diska izvēle savam ripzāģim ir ļoti svarīga gan tad, ja esat amatieris, gan tad, ja zāģējat koku kubos. Hilti piedāvā plašu klāstu ar dažādu veidu diskiem, kas paredzēti dažādiem pamatnes materiāliem. Pareizo izvēli nosaka arī tas, vai izmantojat ripzāģi ar vadu vai bez vada.

Parasti plānie diski ir paredzēti materiālu zāģēšanai, kad ir nepieciešams tīrs un precīzs griezums. Tomēr ir jāuzmanās no iespējamās diska pārkaršanas. Zobu forma un skaits arī ir svarīgi faktori zāģējamo materiālu veidiem un iegūstamajam griezumam. 

Diska kalpošanas laiku ietekmē arī paša zāģa izvēle un tā jaudas padeve. Ripzāģiem ar lielāku jaudu ir nepieciešami lielāki diski. Diska izmērs nosaka arī iegūto griezuma dziļumu. Ja nepieciešams sazāģēt koksni līdz 5 cm biezumā, pietiks ar disku, kura diametrs ir 160 mm. Ja strādājat ar biezākām līstēm un dēļiem, būs nepieciešams disks ar diametru vismaz 190 mm.

Mēs piedāvājam ripzāģu diskus gan Ultimate, gan Premium sērijā:

  • Ultimate diski nodrošina visaugstāko kvalitāti, izturību un veiktspēju. Tie ir paredzēti lietošanai ar akumulatora instrumentiem (bezvada ripzāģi). Diska korpuss ir padarīts plānāks, un virsma ir pārklāta ar teflonu, lai novērstu pārkaršanu. Zobi ir pārklāti ar aizsargājošu karbīda slāni. Šie diski nodrošina maksimālu ātrumu, pateicoties minimālai berzei un lielai pretestībai griešanas laikā
  • Premium diski piedāvā izcilu kvalitātes, veiktspējas un cenas līdzsvaru. Atkarībā no materiāla un sagaidāmā rezultāta mēs piedāvājam 3 veidus: Fast and tough ātrai griešanai, Premium Universal parastai lietošanai un Fine Finishing smalkai griešanai. Premium diski atšķiras galvenokārt ar zobu skaitu un formu, kas nosaka to ideālo pielietojumu.
Kotouč do okružní pily na dřevo

JO LIELĀKS IEPAKOJUMS, JO LABĀKA CENA

Sagatavojieties darbam, iegādājoties lielāku iepakojumu no mums. Iegādājieties 5 diskus par 4 disku cenu! 

KURU DISKU IZVĒLĒTIES?

Kotouč do okružní pily

CPC - Ultimate Universal

Augstākā līmeņa disks ar karbīda zobiem un teflona pārklājumu ātrākai griešanai, garākam kalpošanas laikam un maksimālai produktivitātei. Īpaši plāni diski ar teflona virsmu, kas samazina berzi ātrākai griešanai un lielākam griezumu skaitam ar vienu uzlādi. Diskiem ir 24 zobi.

Pirkt
Kotouč do okružní pily

FT - Fast and Tough

Gareniski un šķērseniski griezumi dažādu veidu plātnēs (ģipškartons, lamināts, heraklīts, veidnes, saplāksnis, skaidu plātnes, MDF, šķiedru cementa plātnes), celtniecības kokmateriālos un koksnē ar naglām. Ātra griešana zobu mazāka skaita dēļ. Pieejami ar 12, 14 vai 18 zobiem.

Pirkt
Kotouč do okružní pily

CC - Clean Cut / Fine Finishing

Tīri šķērseniskie griezumi koka plātnēs (saplāksnis, veidņi, OSB, skaidu plātnes, MDF, laminētais koks), masīvkokā un plastmasā. Smalks griezums zobu lielā skaita dēļ. Pieejamas versijas ar 48 vai 54 zobiem.

Pirkt
Kotouč do okružní pily

WU - Premium Universal

Gareniskie un šķērseniskie griezumi koka plātnēs (saplāksnis, veidņi, OSB, skaidu plātnes, MDF, laminētais koks), masīvkokā un būvkonstrukciju kokmateriālos. Pieejami ar 18 vai 24 zobiem.

Pirkt

Dalīties