Image alt text (optional)

KALTI UN ADAPTERI ZEMĒJUMA STIEŅU UZSTĀDĪŠANAI

Demontāža bez kompromisiem

Katram instrumentam ir nepieciešami piemēroti ieliktņi. Perforatoru, kombinēto āmuru un atskaldāmo āmuru gadījumā ieliktņiem tiek izvirzītas ļoti atšķirīgas prasības. 

Lai turētu līdzi mūsu āmuru un atskaldāmo āmuru milzīgajam laušanas spēkam, ir nepieciešami tehnoloģiski pilnveidoti kalti.

Mēs piedāvājam vairākas kaltu sērijas, pamatojoties uz veicamo uzdevumu, pamatnes materiālu vai prasībām attiecībā uz kaltu izturību un kalpošanas laiku. Kalti ir pieejami visu instrumentu veidu patronām: no SDS plus, SDS Max līdz TE-S un HEX 28.

Cenas ziņā pieejamākā izvēle ir Premium līnijas kalti, kas ir paredzēta parastiem laušanas un kalšanas darbiem akmenī, ķieģeļos un svaigā betonā. Premium kalti pēc lietošanas ir atkārtoti jāuzasina.

Lai panāktu vislielāko darba stundu skaitu ar unikālu laušanas veiktspēju, izmantojiet Ultimate līnijas daudzstūru kaltus. Pateicoties to viļņainajai formai, daudzstūru kalti nodrošina lielu laušanas jaudu, un tiem ir mazāka iespēja iestrēgt stiegrojumā. Tie ir izgatavoti no augsti leģēta tērauda, turklāt tiem ir īpašs X formas šķērsgriezums papildu stiprībai. To ražošanā tiek izmantota induktīvā rūdīšana, nodrošinot augstu noturību pret salūšanu, vienlaikus piešķirot daudzstūra kaltam tā dēvētās „pašasināšanas” iespējas (ārējā daļa nodilst ātrāk, tādējādi saglabājot kalta asumu). Hilti kaltu darba daļa ir vidēji par 30% garāka, un visa sistēma ir aprīkota ar putekļu vāciņiem labākai putekļu nosūkšanai darba laikā, kas samazina patronas un instrumenta nodilumu. Īpaši izstrādātie kalta savienojuma gali nodrošina optimālu spēka pārnesi uz pamatnes materiālu. Uz visiem Ultimate kaltiem attiecas Hilti garantija.

Klāsta noslēdzošo daļu veido speciālie kalti, kas paredzēti ļoti specifiskiem uzdevumiem un darbiem. Sākot ar plakaniem kaltiem laušanai un kanālu ierīkošanai, līdz virsmas mainošiem kaltiem. Piemēram, atslāņošanas kaltiem, laušanas kaltiem, smailiem kaltiem, grīdas skrāpjiem, blīvēšanas plāksnēm un lāpstveida kaltiem (māla lāpstām) zemes darbiem, kā arī specializētiem adapteriem zemējuma stieņu uzstādīšanai un ieciršanas instrumentiem.

HILTI KALTI MULTILINE

Špičatý sekáč

Ultimate

Šī līnija ir paredzēta sarežģītiem nojaukšanas darbiem. Smailos daudzstūru kaltus galvenokārt izmanto, ja nepieciešams ātri sadalīt lielu daudzumu materiāla. Smailā forma nodrošina ātru, nekontrolētu demontāžu. Turpretim plakanie/šaurie kalti ir īpaši piemēroti kontrolētai demontāžai. Daudzstūru kaltus var izmantot dažādos materiālos, piemēram, ķieģeļos, betonā vai dzelzsbetonā. Pateicoties to unikālajai viļņainai formai, daudzstūru kaltiem ir mazāka iespēja iestrēgt stiegrojuma stieņos, un tiem ir liela laušanas jauda. Induktīvās rūdīšanas tehnoloģija samazina kaltu salūšanas iespējamību.

Špičatý sekáč

Premium

Premium kalti piedāvā labu cenas un veiktspējas attiecību. Kaltus var arī atkārtoti uzasināt. Tie ir pieejami instrumentiem ar SDS MAX, TE-S un TE-H stiprinājumiem. Premium kalti ir paredzēti akmens, ķieģeļu un vienkārša svaiga betona sagriešanai – vietās, kur daudzstūru kalti var nebūt piemēroti. Kalta speciālais savienojuma gals nodrošina perfektu instrumenta enerģijas pārnesi uz kaltu. Premium kalti ir pieejami dažādos garumos atbilstoši darba veidam – īsāki maksimālai enerģijas pārnesei, garāki dziļākām un šaurākām vietām. 

Tie ir pieejami ekonomiskā iepakojumā pa 1, 5 un 10 gabaliem.

Lopatkový sekáč

SPECIĀLIE KALTI

Ja līdz šim nav izdevies atradis īsto kaltu, nezaudējiet cerību. Ir pieejami papildu izstrādājumi speciāliem mērķiem un uzdevumiem.

Atslāņošanas kalti dažādu virsmu remontiem, ieciršanas instrumenti virsmu pārveidei, skrāpji virsmas sagatavošanai, kanālu ierīkošanas kalti griešanai, adapteri zemējuma stieņu uzstādīšanai, lāpstas (māla lāpstas) un blīvēšanas plāksnes.

Sada Sekáčů

JO LIELĀKS IEPAKOJUMS, JO LABĀKA CENA

Ietaupiet uz premium, daudzstūru un atslāņošanas kaltiem, iegādājoties ekonomiskus un nokomplektētus komplektus.

Dalīties