Image alt text (optional)

JAUNĀS PAAUDZES URBJI IR KLĀT

Varat paļauties uz mūsu jaunajiem SDS Plus un SDS Max urbjiem

Pamatojoties uz mūsu klientu atsauksmēm, esam izstrādājuši divas jaunas urbju līnijas. Cenas ziņā pieejamākā Premium līnija ir guvusi atzinību, pateicoties tās uzticamībai parastas urbšanas laikā. 

Sarežģītākiem urbšanas uzdevumiem Ultimate līnija nodrošina visaugstāko veiktspēju un izturību. SDS Plus un SDS Max urbji ar četru griežņu galvu ir piedzīvojuši tehnoloģiskas inovācijas, kas nodrošina izturīgāku savienojumu starp galvu un vijumu. Rezultātā ir panākta augstāka mehāniskā izturība un noturība pret koroziju, pateicoties unikālajai TCR tehnoloģijai un kontrolētai sasmalcinātā materiāla savākšanas tehnoloģijai.

Turklāt jo lielāku urbju uzgaļu iepakojumu iegādāsieties, jo vairāk ietaupīsiet uz lielākajiem iepakojumiem.

JO LIELĀKS IEPAKOJUMS, JO LABĀKA CENA

Ietaupiet naudu par mūsu izejmateriāliem, izmantojot izdevīgo cenu par lielākiem iepakojumiem.

TE-CX (SDS plus)

Hilti SDS Plus TE-CX vrták

Ultimate

TE-CX ir 4 griežņu urbis, kas paredzēts enkuru caurumu urbšanai dzelzsbetonā. Tā cietā karbīda galva nodrošina šim uzdevumam nepieciešamo precizitāti, turklāt tā ir nodilumizturīga, tādējādi pagarinot urbja uzgaļu kalpošanas laiku. Spirālveida rievas konstrukcija paātrina urbšanas procesu, ļaujot no urbuma efektīvi izvadīt putekļus un betonu.

Pirkt

TE-YX (SDS max)

TE-YX vrták Hilti

Ultimate

Izmantojot 2 griežņu urbi, pastāv iestrēgšanas vai urbja galvas sabojāšanas risks, urbim saskaroties ar stiegrojumu. Mūsu Ultimate TE-YX urbjiem ir 4 vai 6 griežņu galva. Pateicoties šai konstrukcijai, urbji spēj izturēt daudz biežāku saskari ar stiegrojumu, nesamazinot kalpošanas laiku. Mēs esam tik pārliecināti par to izturību, ka Ultimate līnijām piedāvājam pat garantiju.

Nepārspējamo urbšanas ātrumu nodrošina HEMA spirālveida konstrukcija, kas nodrošina efektīvu putekļu aizvadīšanu. Izliektais savienojuma gals nodrošina optimālu enerģijas pārnesi starp instrumentu un urbja uzgali.

Pirkt

TE-C (SDS plus)

SDS plus vrták

Premium

Kā alternatīvu Ultimate urbju uzgaļu līnijai mēs piedāvājam TE-C urbju uzgaļus. Tie ir ideāli piemēroti lietošanai ar viegliem elektroinstrumentiem betona un citu mūra materiālu urbšanai. Divu griežņu urbja galva vienmērīgi pāriet izturīgā spirālē nepārtrauktai un ātrai urbšanai.

Pirkt

TE-Y (SDS max)

SDS Max vrták

Premium

Ja jūsu projektam nav nepieciešama Ultimate urbju līnija, ar šo darbu var tikt galā līdzīgā produkcijas līnija TE-Y. TE-Y ir tradicionālā 2 griežņu galva ar papildu diviem sānu griežņiem ātruma un kalpošanas laika palielināšanai. Attiecībā uz pamatnes materiāliem Premium līnija būs lieliski piemērota jebkura abrazīva materiāla gadījumā, piemēram, svaigs betons, ķieģeļi, akmens, mūris utt.

Pirkt

Izvēle ir jūsu ziņā. Mūsu Hilti tirdzniecības vadītāji ar prieku nodemonstrēs visus urbjus tieši būvlaukumā, lai jūs varētu atrast savam projektam vispiemērotāko instrumentu par atbilstošu cenu. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu plašāku informāciju.

Dalīties