L093968.tif

OPTIMIZĒJIET SAVU INSTRUMENTU PARKU

Palieliniet efektivitāti un samaziniet izmaksas

Kādi instrumenti Jums šobrīd pieder?  Cik daudzi no tiem Jums tiešām ir nepieciešami? Vai tie darbojas efektīvi un varat uz tiem paļauties? Kādas ir to tiešās un slēptās izmaksas? Mūsu produktivitātes eksperti atbildēs uz šiem un citiem jautājumiem, lai Jūs varētu optimizēt savu instrumentu parku un padarīt atbilstošu Jūsu biznesa vajadzībām, samazinot kopējās izmaksas. 

Hilti Connect Relaunch

KĀDAS IR PATIESĀS JŪSU INSTRUMENTU PARKA IZMAKSAS?

Instrumenta cena ir tikai redzamā daļa no tā dzīves cikla izmaksām. Papildus ir jāņem vērā izmaksas par instrumenta remontu, apkopi, kalibrāciju un akumulatoriem. Ik pa laikam Jūs sastopaties ar netiešajām administrēšanas izmaksām, instrumenta bojājumiem un pazušanu. Hilti ar Jums strādās, lai saprastu patiesās instrumenta parka izmaksas - tas ir nozīmīgs pirmais solis, ja vēlaties samazināt savus izdevumus.

TE 500 Applications

VAI IZMANTOJAT PAREIZO INSTRUMENTU DARBA PAVEIKŠANAI?

Tirgū izvēlei ir pieejami dažādu ražotāju instrumenti, bet daži no tiem Jums sniedz lielāku pievienoto vērtību kā citi. Daži darbus paveic ātrāk un labāk. Citi ir spēcīgāki un tiem nepeiciešami retāki remonti, kas to uzturēšanu padara lētāku. Ir instrumenti, kuriem izstrādāti augstāki drošības standarti, kas nozīmē mazāku risku savainoties. Lai optimizētu instrumentu parku mēs ņemsim vērā šos faktorus, kā arī Jūsu darbinieku atsauksmes, lai Jums piedāvātu ieteikumus par efektīvākajiem instrumentiem, kas paredzēti konkrētajam darba veidam.

KĀPĒC VEIKT INSTRUMENTU PARKA OPTIMIZĒŠANU?

Veiksmīgi optimizēts instrumentu Jums palīdzēs strādāt ātrāk, izdevumu ziņā efektīvāk, kā arī nodrošinās tā pārredzamību. 

DX 5 F8, DX 5 F8, deflection head, track fastening to ceiling, interior finishing, X-U concrete nail

Instrumenti strādā efektīvāk

Ar pareizajiem instrumentiem Jūs darbu paveiksiet ātrāk un tiem būs nepieciešami retāki remonti.

DX 5 F8, DX 5 F8, deflection head, track fastening to ceiling, interior finishing, X-U concrete nail

Instrumenti darbojas atbilstoši augstākiem drošības standartiem

Gandrīz visiem instrumentiem ir uzlabotas drošības funkcijas, piemēram, tādas, kas uzņem vairāk putekļus vai mazina instrumentu vibrāciju. Šādus instrumentus darbinieki bez atpūtas var izmantot ilgāku laika periodu un tādējādi darbu padarīt ātrāk un produktīvāk. 

Less downtime as optimised tools are more reliable.

Mazāk dīkstāves

Optimizētie instrumenti ir uzticamāki un tas palīdz samazināt to dīkstāves laiku līdz minimumam.

AG-230 24D Anwendungen

Jums nepieciešams mazāks skaits instrumentu

Kad Jūsu īpašumā ir augstākas produktivitātes instrumenti, Jums tie nav nepieciešami tik lielā skaitā -  nav nepieciešami vairāki vienādi zemas kvalitātes instrumenti, ar kuriem piesegt vienam otra izmaksas par apkopēm un remontiem.

With a properly optimised tool park, hidden costs are lower.

Slēptās izmaksas ir zemākas

Izmantojot pareizi optimizētu instrumentu parku, Jūs ievērojami ietaupīsiet uz slēptajām izmaksām, piemēram, iegādi, administrēšanu, maiņas instrumentu nomu un produktivitātes zudumu no instrumentiem, kas ātri zaudē savu efektivitāti. 

KĀ MĒS VARAM PALĪDZĒT

Hilti instrumentu parka optimizēšanas eksperti Jums palīdzēs saprast tiešās un slēptās izmaksas šī brīža instrumentu parkam, kā arī palīdzēs veikt tajā izmaiņas, lai palielinātu efektivitāti un samazinātu izmaksas.

Mēs Jums palīdzēsim:

  • Izvērtēt Jūsu esošo instrumentu skaitu objektos, noliktavās utt. 
  • Atklāt slēptās izmaksas, ko rada remonti, instrumentu administrēšana un dīkstāve.
  • Parādīsim instrumentu šī brīža produktivitātes līmeni un salīdzināsim to ar iespējamajām alternatīvām.
  • Strādāsim ar Jums, lai atklātu optimālo un instrumentu skaitu un veidu, kas atbildīs Jūsu darba vajadzībām un drošības standartiem.
  • Piedāvāsim demonstrācijas, lai darbinieki izmēģinātu Hilti instrumentus darbībā ikdienas apstākļos.
  • Ieteiksim Jums pašu efektīvāko veidu kā pārvaldīt Jūsu instrumentu parku un parādīsim kā ON!Track to var palīdzēt paveikt.

OPTIMIZĒJIET SAVU INSTRUMENTU PARKU

Uzaiciniet Hilti produktivitātes ekspertu!

Dalīties