Make the best use of your people and equipment with ON!Track.

ESIET PRODUKTĪVI

Panāciet pašu efektīvāko sev pieejamo resursu pielietojumu

Kad Jūs zināt, kur tieši atrast savu aprīkojumu un aktīvus, Jūs nezaudējat vērtīgo laiku to meklēšanai un neizšķērdējat līdzekļus pērkot vai nomājot aprīkojumu to aizstāšanai. Sekojot dilstošo materiālu patēriņam, Jūs iegūsiet lielāku kontroli pār tēriņiem.

With ON!Track you know where your tools and assets are so you can get them to the jobsite fast.

IZVAIRIETIES NO DĪKSTSTĀVES

Ātri atrodiet savu aprīkojumu objektā

Ar ON!Track palīdzību Jūs zināsiet, kur tieši atrodas Jūsu instrumenti un aprīkojums, kā arī kurš par tiem ir atbildīgs. Ja Jums steidzami ir nepieciešams intruments, Jūs uzreiz varēsiet to atrast un organizēt tā nogādāšanu objektā. Ja sertifikātiem vai apmācībām nepieciešama atjaunināšana, par to saņemsiet atgādinājumus. Tādējādi Jūs samazināsiet laiku dažādu procesu veikšanai un būsiet produktīvāki.

No more missing stuff!

VAIRS NEKĀDU "KUR IR MANAS APRĪKOJUMS?"

Visa Jūsu aktīvu atrašana ir viena soļa attālumā

Vidēja lieluma būvniecības kompānija iztērē 90 stundas mēnesī meklējot instrumentus un aprīkojumu. Zaudējumi var sastādīt līdz pat 7000 EUR gadā. Ar ON!Track Jūs zināsiet, kur instruments pēdējo reizi ir ticis izmantots un kurš par to ir atbildīgs. Ar šo informāciju ON!Track investīcija atmaksāsies ātri, jo palīdzēs Jums nezaudēt laiku un naudas līdzekļus.

Optimise your tool park to fit the demands of your business and reduce overall costs.

Īstie instrumenti darba paveikšanai

Palieliniet produktivitāti un samaziniet izdevumus

Kādi instrumenti ir Jūsu īpašumā? Cik daudzi no tiem Jums tiešām ir nepieciešami? Vai tie darbojas efektīvi un varat uz tiem paļauties? Kādas ir to tiešās un slēptās izmaksas? Mūsu produktivitātes eksperti atbildēs uz šiem un citiem jautājumiem, lai Jūs varētu optimizēt savu instrumentu parku un padarīt atbilstošu Jūsu biznesa vajadzībām, samazinot kopējās izmaksas. 

KĀ ON!TRACK PALĪDZĒJA PAAUGSTINĀT MŪSU PRODUKTIVITĀTI

4 VIENKĀRŠI SOĻI, LAI PADARĪTU JŪSU BIZNESU PĀRREDZAMĀKU

1. Piesakiet konsultāciju un analīzi

Mūsu speciālisti ar Jums sastrādāsies, lai veiktu pilnu esošo instrumentu un aprīkojuma aprites procesu analīzi. Jūs saņemsiet detalizētu ziņojumu, kurā būs norādīti potenciālie ietaupījumi, ko varētu iegūt ieviešot ON!Track programmu, kā arī informāciju par tā ieviešanas izmaksām Jūsu uzņēmumā.

2. Ļaujiet mums pielāgot sistēmu Jūsu vēlmēm

Mēs pielāgosim sistēmu tā, lai tā atbilstu Jūsu biznesa vajadzībām. Jūs varēsiet izvēlēties, kuri darbinieki reģistrēs un pārvaldīs aprīkojumu izmantojot programmatūru un mēs pārliecināsimies, ka sistēma ir gatava pārvaldīt visus Jūsu instrumentus, aktīvus un būvobjektus.

3. Nomarķējat savus aktīvus un reģistrējat tos sistēmā

Kad būsiet nolēmuši ieviest ON!Track, mūsu komanda veiks Jūs aktīvu marķēšanu ar izturīgām svītru kodu uzlīmēm. Katrs aktīvs tiks skenēts un ievadīts sistēmā, lai Jūs uzreiz jau varētu sākt lietot šo pakalpojumu.

4. Hilti rīkotās apmācības un atbalsts

ON!Track risinājums ir vienkārši lietojams no datora vai mobilās applikācijas. Mūsu konsultants organizēs apmācības, lai Jūsu darbinieki iemācītos pielietot mobilajā lietotnē pieejamās funkcijas. Hilti atbalsts ar to vēl nebeidzas, Jūs vienmēr varēsiet uzdot jautājumus Klientu servisa komandai vai norunāt tikšanos ar konsultantu, kad vien tas būs nepieciešams. 

Our experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you'll get a return on your investment.

KĀ UZSĀKT RISINĀJUMA IEVIEŠANU?

Piesakiet konsultāciju un analīzi jau šodien

Ar analīzes palīdzību Hilti konsultants parādīs cik finanšu līdzekļus Jūs varētu ietaupīt izmantojot ar ON!Track un optimizējot uzņēmejdarbības procesus. Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk.

IEVIESIET ON!TRACK JAU ŠODIEN

Pārņemiet kontroli pār Jūsu aktīviem!

Dalīties