training, supervisor, safety officer, certificates, health, safety, ladder, helmet,

PĀRREDZAMĪBA TAGAD IR VIENKĀRŠA

Viegli uzlabojiet drošību un izvairieties no sodiem

Kad intrumentam ir nepieciešama kalibrācija vai pārbaude? Kad darbinieka sertifikātiem nepieciešama atjaunināšana? ON!Track automatizē un atvieglo pārredzamību, ietaupot Jūsu laiku un palīdzot izvairīties no soda naudām.

When any asset in your inventory needs testing, maintenance or calibration, ON!Track will automatically alert the people responsible – giving you peace of mind that your equipment is both safe and compliant.

PĀRBAUDĪTS, SAREMONTĒTS, KALIBRĒTS

Nepalaidiet garām termiņus

Kad vien kādam no Jūsu aktīviem būs nepieciešama pārbaude, apkope vai kalibrācija, ON!Track automātiski brīdinās par to nozīmētās atbildīgās personas, palīdzot nodrošinā to, ka Jūsu aprīkojums ir drošs un derīgs izmantošanai. 

L072424.tif

KVALIFICĒTS, SERTIFICĒTS, APMĀCĪTS

Ziniet, ka darbiniekiem ir aktuālie akreditācijas dati

Kad vien darbiniekam būs pienācis laiks atjaunot kādu no savām kvalifikācijām, jāiziet apmācības vai jāpiesakās sertifikācijai, ON!Track par to laicīgi atgādinās, nodrošinot, ka katram darbiniekam ir darbam derīgi attiecīgie dokumenti. 

KĀ ON!TRACK PADARA MŪS PILNĪBĀ PĀRREDZAMUS

4 VIENKĀRŠI SOĻI, LAI PADARĪTU JŪSU BIZNESU PĀRREDZAMĀKU

1. Piesakiet konsultāciju un analīzi

Mūsu speciālisti ar Jums sastrādāsies, lai veiktu pilnu esošo instrumentu un aprīkojuma aprites procesu analīzi. Jūs saņemsiet detalizētu ziņojumu, kurā būs norādīti potenciālie ietaupījumi, ko varētu iegūt ieviešot ON!Track programmu, kā arī informāciju par tā ieviešanas izmaksām Jūsu uzņēmumā.

2. Ļaujiet mums pielāgot sistēmu Jūsu vēlmēm

Mēs pielāgosim sistēmu tā, lai tā atbilstu Jūsu biznesa vajadzībām. Jūs varēsiet izvēlēties, kuri darbinieki reģistrēs un pārvaldīs aprīkojumu izmantojot programmatūru un mēs pārliecināsimies, ka sistēma ir gatava pārvaldīt visus Jūsu instrumentus, aktīvus un būvobjektus.

3. Nomarķējat savus aktīvus un reģistrējat tos sistēmā

Kad būsiet nolēmuši ieviest ON!Track, mūsu komanda veiks Jūs aktīvu marķēšanu ar izturīgām svītru kodu uzlīmēm. Katrs aktīvs tiks skenēts un ievadīts sistēmā, lai Jūs uzreiz jau varētu sākt lietot šo pakalpojumu.

4. Hilti rīkotās apmācības un atbalsts

ON!Track risinājums ir vienkārši lietojams no datora vai mobilās applikācijas. Mūsu konsultants organizēs apmācības, lai Jūsu darbinieki iemācītos pielietot mobilajā lietotnē pieejamās funkcijas. Hilti atbalsts ar to vēl nebeidzas, Jūs vienmēr varēsiet uzdot jautājumus Klientu servisa komandai vai norunāt tikšanos ar konsultantu, kad vien tas būs nepieciešams. 

Our experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you'll get a return on your investment.

KĀ UZSĀKT RISINĀJUMA IEVIEŠANU?

Piesakiet konsultāciju un analīzi jau šodien

Ar analīzes palīdzību Hilti konsultants parādīs cik finanšu līdzekļus Jūs varētu ietaupīt izmantojot ar ON!Track un optimizējot uzņēmejdarbības procesus. Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk.

IEVIESIET ON!TRACK JAU ŠODIEN

Pārņemiet kontroli pār Jūsu aktīviem!

Dalīties