Your helpful ON!Track team will provide all the Service and Support you need to get the very best from your digital asset management system.

SERVISS UN ATBALSTS

Mēs Jums palīdzēsim katrā solī

Pieņemot lēmumu ieviest ON!Track Jūsu uzņēmumā, esiet droši, ka mūsu atbalsta komanda palīdzēs visā ieviešanas un apguves laikā. Mēs palīdzēsim Jums un Jūsu komandai izmantot šo pakalpojumu, lai iegūtu maksimālo labumu, kā arī atbildēsim uz visiem  jautājumiem.

Helping you every step of the way.

KĀDU ATBALSTU JŪS SAŅEMSIET

Mūsu ekspertu komanda jums palīdzēs šādos jautājumos:

  • Tehniskā atbalsta sniegšana
  • Pirmās tikšanās un mērķu uzstādīšana
  • Aktīvu marķēšana un reģistrēšana
  • Implementācija
  • Apmācības
  • Maiņu vadības atbalsts
  • Instrumentu parka optimizācija
  • Regulāra statusa un atsauksmju novērtējums

KĀ HILTI ATBALSTS MUMS IR PALĪDZĒJIS

Hilti mūsu sniegto un vēlamo informāciju augšupielādēja ON!track sistēmā, tādējādi izveidojot to pielāgotu tieši mūsu vajadzībām

Amanda Jolly

Yard Administration Assistant

Sonic Rail Services
U.K. 

Jūsu ON!Track atbalsts

On-site support

Atbalsts būvobjektā

Mūsu eksperti būs priecīgi apmeklēt Jums nepieciešamajā objektā, kur būtu nepieciešams sniegt konsultāciju klātienē. Mēs varam palīdzēt gan aktīvu marķēšanā un reģistrēšanā sistēmā, gan Jūsu darbinieku apmācīšanā un steidzamu jautājumu risināšanā.

Unlimited phone and email support

 Neierobežots telefonisks un sarakstes veida atbalsts

Mūsu klientu apkalpošanas komanda ir gatava, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem, izmantojot tālruni vai e-pastu. Mēs varam izmantot ekrāna kopīgošanas tehnoloģiju, lai vispirms apzinātu situāciju un attiecīgi to risinātu.

Regular software updates

 Regulāri sistēmas atjauninājumi

Balstoties uz klientu ieteikumiem, ON!Track programmatūra un mobilā lietotne tiek regulāri atjaunināta un tiek novērsti sistēmas trūkumi.

ON!Track release notes
Online knowledge base

 Tiešsaistes zināšanu bāze

 Ja Jums būs nepieciešama palīdzība ON!Track darbību veikšanā, varēsiet atrast atbildi mūsu tiešsaistes zināšanu bāzē - noderīgai videoklipu un atbalsta rakstu bibliotēkai, kas ir pieejama visu diennakti.

Customised development plan

 Pielāgots attīstības plāns

Mēs padarām pārslēgšanos uz ON!Track tik vienkāršu, cik iespējams. Sistēmu mēs ieviesīsim kopīgi, pilnībā pielāgojot to Jūsu biznesa vajadzībām. Varēsiet jebkurā laikā pieprasīt tikšanos ar konsultantu, lai apspriestu situāciju vai saņemtu atbalstu izmaiņu veikšanā.

ESIET INFORMĒTI, LAI KUR ARĪ JŪS ATRASTOS

IEVIESIET ON!TRACK JAU ŠODIEN

Saņemiet mūsu atbalstu!

Dalīties