Akumulátorová platforma A22 a A36

Svarīga informācija klientiem

2024. gadā Hilti pārtrauks iepriekšējās akumulatoru platformas (A22/A36) pārdošanu.

Pēc vairāk nekā 20 gadu pārdošanas ir pienācis laiks atteikties no mūsu agrākās akumulatoru platformas (A22/A36), kas notiks 2024. gada vidū. Mēs vairs neizstrādāsim un neizlaidīsim jaunus produktus, izmantojot šo platformu.

Tomēr, attiecīgie akumulatori un lādētāji šai platformai tiks piedāvāti arī turpmākos 7 gadus. Šajā pašā periodā mēs turpināsim atbalstīt šīs akulumatora platformas instrumentu īpašniekus. Papildus, sniegsim klientu atbalstu un līdz 2030. gada beigām piedāvāsim šīs platformas instrumentu remontu.

Pārskats par visiem skartajiem produktiem ir pieejams šeit:

Kāpēc Hilti nolēma spert šādu soli?

Iepriekšējā akumulatoru platforma (A22/A36) gadu gaitā ir pierādījusi sevi kā lielisku risinājumu, taču akumulatoru tehnoloģija strauji attīstās. Sākotnējā akumulatoru platforma (A22/A36) vairs neļāva pilnībā izmantot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas. Šī iemesla dēļ 2022. gadā mēs laidām klajā jauno Nuron akumulatoru platformu, liekot pamatus turpmākai attīstībai pilnībā izmantojot jaunākās un progresīvākās tehnoloģijas. Turpmākā akumulatoru platformu samazināšana līdz tikai vienai Nuron platformai radīs daudzus ieguvumus.

Lai atvieglotu pāreju uz jauno platformu un atvieglotu šīs pārmaiņas mūsu klientiem, mēs esam nolēmuši uzsākt Nuron ražošanu jau 2022. gadā un ierobežotu laiku paralēli uzturēt divas dažādas platformas. Tā kā Nuron platformā mēs jau tagad piedāvājam plašāku portfeli nekā iepriekšējā akumulatoru platformā (A22/A36), mēs varam sākt atteikties no iepriekšējās platformas.

Ko tas nozīmē Hilti klientiem?

Vai jums pieder instrumenti ar iepriekšējo akumulatoru platformu (A22/A36)?

22 V un 36 V akumulatori

Turpmākos 7 gadus jums nav par ko uztraukties, jo akumulatori, lādētāji un rezerves daļas ir pieejamas visām minēto platformu (A22/A36) akumulatoru instrumentiem līdz 2030. gadam ieskaitot. Tas pats attiecas uz servisa un remonta piedāvājumu. Tas nozīmē, ka varat turpināt paļauties uz pārbaudītajām Hilti akumulatora mašīnām līdz pat 2030. gada beigām.

Vai jums ir iepriekšējās platformas (A22/A36) instrumenti, kas iznomātas ilgtermiņa nomā?

Iepriekšējās platformas (A22/A36) darbības pārtraukšana nekādā veidā jūs neierobežos. Visi instrumenta parka pārvaldības pakalpojumi, kas pirms tam bija pieejami, turpināsies bez ierobežojumiem.

Vai plānojat iegādāties instrumentus ar iepriekšējo akumulatora platformu (A22/A36)?

Jūs tos joprojām varat iegādāties. Līdz 2024. gada jūnija beigām jums joprojām būs iespēja iegādāties Hilti akumulatorus un to piederumus ar iepriekšējo platformu (A22/A36), pat ar atlaidēm (sīkāka informācija būs pieejama vēlāk mūsu tīmekļa vietnē). Vai arī jūs varat izvēlēties tieši no vairāk nekā 70 instrumentiem mūsu jaunajā Nuron platformā, kas piedāvā jaunākās progresīvās tehnoloģijas.

Jautājumi par akumulatora platformu?

Sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu!

Vai jums ir konkrēti jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai individuāls padoms par to, kura akumulatora platforma ir piemērota tieši jums? Mūsu klientu apkalpošanas pārstāvji, Hilti pārdošanas darbinieki vai jūsu pārdošanas konsultants ar prieku apspriedīs ar jums visas iespējas un kopā atradīs jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu.

Sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu

Dalīties