Hilti instrumentu serviss

Hilti serviss

Ātri, uzticami un vienkārši

Mēs rūpējamies par saviem klientiem ar tikpat lielu atbildību, kā par mūsu instrumentu kvalitāti. Tieši tāpēc iegādājoties Hilti instrumentus jūs iegūsiet 20 gadu garantiju pret ražošanas defektiem, kā arī nekādu izmaksu periodu līdz pat 2-iem gadiem, kad par visiem remontiem maksāsim mēs.

Mēs apzināmies, ka katrs instrumenta serviss mūsu klientiem paņem papildus laiku un instrumenta nodogādāšana remontam ne viennmēr ir iespējama, tieši tāpēc, ja jums ir nepieciešams instrumenta remonts, mēs to paņemsim jūsu norādītājā adresē, nogādāsim servisā, veiksim remontu un nogādāsim atpakaļ jūsu norādītajā adresē (Latvijas teritorijā) 3 darba dienu laikā.

20 GADU GARANTIJA PRET RAŽOŠANAS DEFEKTIEM

Hilti 20 gadus bez maksas novērsīs visus ražošanas, materiālu defektus instrumenta sastāvdaļās.

  • Šī garantija ir spēkā, kamēr ir pieejamas konkrētā instrumenta rezerves daļas.

2 GADU NEKĀDU IZMAKSU PERIODS

No instrumenta iegādes datuma līdz pat 2 gadiem mēs veiksim instrumenta remontu pilnīgi bez maksas, neatkarīgi no bojājuma cēloņa.

  • Šis pakalpojums sevī ietver instrumenta paņemšanu, nogādāšanu servisā, remontu un atgriešanu uz jūsu norādīto adresi Latvijas teritorijā.
  • Nejauši bojājumi (nokrišana, mitruma ietekme, mehānisks bojājums) tiek novērsti bez maksas, ja ir spēkā nekādu izmaksu periods.

REMONTS 3 DIENU LAIKĀ

Mūsu mērķis ir nodrošināt jūsu Hilti instrumenta remontu un nogādāšanu atpakaļ 3 darba dienu laikā no tā saņemšanas dienas.

Pēc 2 gadu nekādu izmaksu perioda instrumenta remonta cena ir ierobežota un nevar pārsniegt maksimālo cenu, saskaņā ar pievienoto sarakstu. Papildus remonta izmaksām tiek iekasēta maksa par piegādi.

Pēc katra apmaksātā funkcionālā instrumenta remonta mēs nodrošinām 3 mēnešu garantiju instrumenta darbībai.

Remonta cenu ierobežojumi

HILTI INSTRUMENTU ILGTERMIŅA NOMA

Uzzināt vairāk

AKTĪVU PĀRVALDĪBAS RISINĀJUMS ON!TRACK

Uzzināt vairāk

Dalīties