Contact us

KĀ SAZINĀTIES AR MUMS

Jūsu saziņas un iegādes iespējas

Tehniskie konsultanti

Mūsu Tehniskie konsultanti strādā ar jums un jūsu komandām būvobjektā un palīdz jums izvēlēties pareizo risinājumu jūsu projektam, un atbalsta jūsu uzņēmējdarbības ilgtermiņa panākumus. Jautājiet savam Hilti konsultantam par jaunākajiem Hilti produktu un pakalpojumu jauninājumiem.

Sazināties ar mums

Mūsu mājaslapa

Visus  Hilti produktus un pakalpojumus varat iegādāties tiešsaistē 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā neatkarīgi no tā, vai atrodaties birojā vai būvobjektā – no tālruņa, datora vai planšetdatora. Mēs esam nodrošinājuši Hilti Online ar daudziem tehniskiem padomiem, sākot ar mūsu produktu tehniskajiem dokumentiem un beidzot ar plašu tehnisko bibliotēku, tostarp BIM/CAD objektiem.

Reģistrēties

Hilti Veikals

Mūsu Hilti veikali ir daudz vairāk, nekā produktu izstādīšanas vai tirdzniecības vietas. Mūsu pārdošanas komandas sniedz padomus par to, kādi produkti var palīdzēt jūsu būvniecības procesā. Mūsu darbinieki ir arī sagatavoti un gatavi demonstrēt mūsu jaunākās tehnoloģijas un inovācijas.

Atrast tuvāko Hilti veikalu

Klientu serviss

Mūsu klientu apkalpošanas komandas ir šeit, lai palīdzētu jums vairāk, nekā tikai pasūtījuma veikšanā. Mūsu darbinieki saprot mūsu produktu, programmatūru un pakalpojumu jaudu un var palīdzēt jums atrast pareizos risinājumus jūsu projektam.

Sazināties ar mums

Dalīties