Active Tracking offers new features makes assets almost impossible to lose, thereby reducing downtime and replacement costs.

ON!Track aktīvu izsekošana

Iztēlojaties savu būvobjektu, kurā Jūs vienmēr zinātu aktuālo lokāciju svarīgākajiem, biežāk izmantotajiem aktīviem. Nav nepieciešamības to tikai iztēloties, ja Jums ir ON!Track gudrie marķējumi.

KĀPĒC JUMS IR NEPIECIEŠAMS ON!TRACK

ON!Track ir aktīvu parvaldības sistēmas risinājums, kas  izstrādāts būvniecības nozareI un jau šobrīd palīdzējis tūkstošiem klientu visā pasaulē būt produktīvākiem un pārredzamākiem.

Tikai pieskāriens ekrānam vai datorpeles klikšķis, lai ar ON!TRACK uzzinātu, kur tieši atrodas meklētais aprīkojums un kurš ir tā lietotājs. Kad instrumentiem vajadzēs apkopi vai remontu, par to saņemsiet atgādinājumus. Kad būs pienācis laiks atjaunot darbinieku sertifikātus, sistēma par to laicīgi paziņos. Šī  mirkļa attālumā sasniedzamā informācija palīdzēs pārraudzīt uzņēmuma procesus, padarīt tos ienesīgākus un pilnībā pārredzamus.

Mūsu speciālisti palīdzēs Jums katrā izpildes solī: viņi strādās, lai izveidotu sistēmu pielāgotu īpaši Jūsu vajadzībām, marķēs aktīvus un ievadīs to datus sistēmā, apmācīs darbiniekus un sniegs pēcieviešanas atbalstu. 

Tagad ar pievienotiem jaunajiem ON!Track gudrajiem marķējumiem aktīvus vai aprīkojumu atrast ir kļuvis vēl vienkāršāk - ātrāk!

Ar Al T380 marķējumiem jebkurš aktīvs vai aprīkojums var tikt izsekots.

Izturīgi Al T380 gudrie marķējumi, izstrādāti pat vissmagākajiem būvniecības apstākļiem, darbojas līdz pat 30m attālumā no ierīces, izmantojot Bluetooth tehnoloģiju. Dati par laiku, datumu un atrašanās vietu tiek pārsūtīti uz Hilti mākoni un ir pieejami jebkurā vietā no Jūsu datora vai mobilajām ierīcēm.

Izmantojot jaunās funkcijas, Jūs vienmēr zināsiet, kur atrodas Jūsu nozīmīgākie un visbiežāk izmantotie aktīvi un kā atbildībā tie ir.

Iztēlojaties būvobjektu, kur Jūs varētu:

  • Izsekot jūsu svarīgāko aktīvu pēdējo atrašanās vietu.
  • Vienā mirklī veikt inventarizāciju.
  • Izvairīties no laika tērēšanas meklējot lietas.
  • Pārbaudīt, kas atrodas Jūsu tuvumā, lai nekas netiktu aizmirsts.
  • Aizmirst par neuzticamām papīru kalnu uzskaitēm.

Tas nav tikai jāiztēlojas.

Sāciet lietot ON!Track aktīvu izsekošanu.

Dalīties