AKTĪVU IZSEKOŠANA - JAUNAS DIMENSIJAS IENĀKŠANA DIGITĀLAJĀ AKTĪVU PĀRVALDĪŠANĀ

Karolina (Produktu menedžere) un Vojkans (Tehnisko projektu vadītājs) stāsta par to kā ar ON!Track aktīvu izsekošanu iespējams ietaupīt ietaupīt un uzlabot darba efektivitāti.

Karolina Karczewska and Vojkan Tasic discussing the latest customer feedback

Jaunā Bluetooth marķēšanas sistēma pārveido ON!Track aktīvu pārvaldīšanu, padarot aktīvu pazaudēšanu teju neiespējamu un palīdzot to lietotājiem ietaupīt daudz līdzekļu. Karolina (Produktu menedžere) un Vojkans (Tehnisko projektu vadītājs) skaidto kāpēc aktīvu izsekošana ir kļuvusi tik svarīga būvniecības nozarē.

Karolina. Jūs esat bijusi iesaistīta aktīvu izsekošanas attīstībā. Vai varat pastāstīt, kāpēc tas vispār ir nepieciešams?

Jā, esmu produktu menedžere un ikdienā strādāju ar klientiem, kuri izmanto ON!Track sistēmu, lai pārvaldītu savus aktīvus, instrumentus un dokumentus.

Kopš strādāju šajā pozīcijā, mēs esam palīdzējuši daudzām kompānijām pasaulē pāriet no neefektīvas aktīvu pārvaldīšanas, piemēram, uzskaites papīru formātā, uz digitālu aktīvu pārvaldīšanas sitēmu, kura uzlabo produktivitāti būvniecības nozarē. 

Līdz šim ON!Track ir atļāvusi lietotājiem izsekot aktīvus ar speciālu svītrukodu marķējumiem, kuri ir saistīti ar mākoņpakalpojuma sistēmu. Tas ir uzticams risinājums, lai atpazītu un identificētu instrumentus un aprīkojumu, piešķirt tos konkrētu darbinieku atbildībā un lokācijā, kā arī izsekot to nepieciešamajiem dokumentiem. 

Lai arī kā, ja darbinieks aizmirst noskenēt kodu un nomainīt aktīva lokāciju, tad tas var radīt sarežģījumus aktīva izsekošanā. Tādēļ mums bija klienti, kuri mums lūdza meklēt šādām situācijām risinājumu.

Tādēļ mēs izstrādājām aktīvu izsekošanas funkciju, lai ON!Track kļūtu vēl parocīgāks un piemērotāks būvniecības nozarei.

Vojkan.  Kā aktīvu izsekošanas funkcija tika izstrādāta?

Mēs pavadījām patiesi daudz laika izpētes veikšanai, lai izstrādātu klientu vajadzībām atbilstošu un funkcionālu aktīvu izsekošanas risinājumu. Mēs izmēģinājām vairāk kā 30 dažādus risinājumus pirms nonācām līdz izturīgajam marķējumam, kas apvieno bluetooth zemās enerģijas (BLE) un tuvā lauka komunikācijas (NFC) tehnoloģijas.

Mēs esam strādājuši ar vairākiem mūsu klientiem no visas pasaules, lai izmēģinātu sistēmu viņu objektos. Tā ir daļa no Hilti kultūras - būt pie mūsu klientiem un kopā izveidotais ziņojums apliecina, ka mēs klausāmies viņu idejas un izstrādājam risinājumus, kas viņiem palīdzētu. Pateicoties mūsu klientiem, mēs varējām izmēģināt aktīvu izsekošanu reālos objektos, bet tagad tā kļūst par būtisku aktīvu pārvaldības risinājumu būvniecības nozarei.

Vojkan. Vai varat pastāstīt kā sistēma strādā?

Protams, ON!Track gudrie marķējumi ir mazi - ~38mm gari un 28mm plati, bet tie ir izturīgi un radīti, lai izturētu pat vissmagos būvniecības apstākļus. Tie darbojas no temperatūrās  no -20 °C līdz +65 °C. To darba mūžs ir ~ 3 gadi.

Katras 5 sekundes marķējums pārraida savu ID, ko uztversiet ar ON!Track mobilo applikāciju. Dati, kas satur marķējuma ID, lokāciju, datumu un laiku automātiski tiek izsūtīti no Jūsu viedtālruņa uz Hilti mākoni. Tas nozīmē, ka jebkurš lietotājs varēs atrast informāciju par aktīvu gan no applikācijas, gan datora.

Karolina.  Vai varat sniegt kādus piemērus?

Iztēlojaties, ka meklējat ģeneratoru. Viss, kas Jums ir jādara ir jāiereģistrējas ON!Track applikācijā ar mobilo telefonu un jāizvēlas šis aktīvs. Pie aktīva detaļām Jūs redzēsiet karti ar funkciju "pēdējo reizi manīts" konkrētajā lokācijā. Tādējādi vairs nebūs jāzvana kolēģiem vai haotiski jāmeklē aktīvs pašam - Jūs saņemsiet tā norādes savā telefonā. 

Šī tehnoloģija var arī veicināt jaunu ieradumu rašanos. Pirms aiziešanas no darbavietas, meistars var pārbaudīt, vai kādā vietā vēl nav palicis kāds no viņa aktīviem, tādējādi izvairoties no to pazaudēšanas.

Vojkan. Kādus ieguvumus šī tehnoloģija sniedz klientiem?

Ļoti daudzus! Galvenie ieguvumi ir tieši no tā, kā šī tehnoloģija darbojas. Mēs tagad piedāvājam trūkstošo digitālo aktīvu pārvaldības daļu. Bluetooth automātiski atjaunina datus (atrašanās vietu, datumu un laiku) svarīgākajiem kompānijas aktīviem.

Tas nozīmē, ka Jūs saņemsiet tūlītēju produktivitātes pieaugumu un izmaksu ietaupījumu. Dīkstāves tiks samazinātas un klienti pavadīs mazāk laika, meklējot instrumentus un aprīkojumu. Tāpat ievērojami samazināsies zādzības. Nospiežot pogu, Jūs varat pārbaudīt savu inventāru. Šis ir risinājums, kas ātri atpelnīs tā ieguldījumus.

Karolina.  Vai ir grūti pāriet uz digitālo aktīvu izsekošanas sistēmu?

Nepavisam. Ja jūs jau esat ON! Track klients, Bluetooth tagi ir viegli pielietojami un iekļaujami Jūsu esošajā risinājumā. Turklāt mēs Jūs atbalstīsim ik uz soļa.

Ja Jūs vēlaties digitalizētu aktīvu pārvaldības sistēmu, bet tā Jums vēl nav, vienkārši sazinieties ar mums. Mums ir liela pieredze šīs sistēmas ieviešanā, un mēs palīdzēsim to uzstādīt Jums piemērotākajā veidā. Mēs sākam ar procesu analīzi, lai saprastu Jūsu biznesa vajadzības un jomas, kurās digitalizācija Jūsu uzņēmumam sniegs lielāko produktivitātes pieaugumu. Mēs izmantojam analīzes rezultātus Jūsu digitālā īpašuma pārvaldības risinājumā, kā arī palīdzam Jums uzsākt darbu ar ieviešanas pakalpojumiem un darbinieku apmācībām. Kad nolemsiet ieviest ON!Track, vienmēr varēsiet paļauties uz mūsu tehnisko atbalstu un palīdzību.

Pats svarīgākais ir tas, ka ON! Track ir īpaši izstrādāts un pielāgots būvniecības nozarei, tāpēc katram uzņēmumam, kas to izmanto, var būt pilnīga pārliecība, ka mēs saprotam viņu vajadzības un izaicinājumus.

IEVIESIET ON!TRACK JAU ŠODIEN

Pārņemiet kontroli pār Jūsu aktīviem!

Dalīties