Image alt text (optional)

STIEGROJUMA PROJEKTĒŠANAS CENTRS

Uzticieties Hilti produktiem un risinājumiem, lai atrisinātu pat vissarežģītākos izaicinājumus

Ja vēlaties pieaudzēt, savienot vai nostiprināt sienas, plāksnes, kolonnas vai sijas, ielīmēta stiegrojumu sistēmas var palīdzēt jaunām vai esošām būvēm no dzīvojamām ēkām līdz tiltiem.

Ielīmēta stiegrojuma savienojumi ir stiprinājumi un salaidumi, kas tiek fiksēti vietā, izmantojot mūsu Hilti HIT ķīmisko enkurmasu.

Tās ir viegli un ātri lietojamas. Vienkārši veiciet urbumu, injicējiet mūsu Hilti HIT ķīmisko enkurmasu un pēc tam uzstādiet savu tērauda vītņstieni.

Un tie ir vismaz tikpat izturīgi kā betonētie stiegrojuma vītņstieņi, kā pierādīts Eiropas tehnisko apstiprinājumu (TR023) testos. Tātad jūs varat projektēt ielīmētus stiegrojumus savā būvē, izmantojot tos pašus principus kā jebkurai dzelzsbetona konstrukcijai.

IELĪMĒTS STIEGROJUMS UN HILTI SAFESET™ SISTĒMA

Hilti SafeSet sistēma drošai enkuru uzstādīšanai

Ielīmēta stiegrojuma priekšrocības ir arī tas, ka tās ir:

  • ļoti elastīgas,
  • noderīgas plašam pielietojumu klāstam,
  • un var tikt izmantotas seklās betona vietās.

Mūsu Hilti SafeSet™ sistēma palīdz paātrināt ielīmēta stiegrojuma uzstādīšanu. Hilti SafeSet™ urbšanas laikā uzsūc putekļus, līdz minimumam samazinot putekļu veidošanos un novēršot nepieciešamību manuāli tīrīt urbumu.

KĀ UZSTĀDĪT IELĪMĒTU STIEGROJUMU AR HILTI SAFESET

MĒS PALĪDZĒSIM VISĀ PROCESA laikā

Hilti PROFIS Rebar projektēšanas programmatūra

Mēs varam palīdzēt no brīža, kad sākat savu projektu, līdz tehnoloģiju piegādei pēc objekta nodošanas ekspluatācijā.

Mūsu PROFIS Rebar programmatūra palīdz jums izveidot jūsu virtuālo projektu.

Ja jums nepieciešama palīdzība, mums ir eksperti visā pasaulē, kas var palīdzēt rast risinājumus visā projektēšanas procesā.

Mums ir arī daudzu gadu pieredze pētniecībā un būvobjektos. Un mēs esam strādājuši pie dažiem sarežģītākajām ielīmēta stiegrojuma konstrukcijām visā pasaulē. Mēs pat esam palīdzējuši salabot slaveno Trevi strūklaku Romā – darbs tika paveikts ar ielīmēta stiegrojuma tehnoloģiju.

SKATĪT TIPISKOS PIELIETOJUMUS

Uzzināt vairāk

IELĪMĒTS STIEGROJUMS

Uzzināt vairāk