Hilti’s post-installed rebar solutions cover everything from design to testing

PAREIZI IZVEIDOTS STIEGROJUMS. AR PIRMO REIZI

Risinājumi darbam ar betonu, kam varat uzticēties

Vai jums ir grūtības atrast uzticamākus, kodeksiem atbilstošus risinājumus esošo betona konstrukciju, piemēram, sienu, plātņu, kolonnu vai siju, pagarināšanai, savienošanai vai nostiprināšanai? Hilti ielīmēta stiegrojuma risinājumi var palīdzēt stiegrojuma projektēšanā, uzstādīšanā un testēšanā, sākot no seismiskās stiprināšanas ar bīdes tapām līdz betona konstrukciju pagarināšanai ar spriegojuma pārlaiduma savienojumiem. Sadarbojoties ar Hilti, jūs saņemsiet arī nepieciešamo ekspertu atbalstu visa projekta laikā.

Ielāde
Profis rebar

ATBILSTĪGS PROJEKTS

Aprēķiniet savienojumus visiem apstākļiem

Padariet atbilstību par galveno, izmantojot elastīgus Hilti projektēšanas rīkus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paplašināt, savienot vai nostiprināt sienas, plāksnes, kolonnas vai sijas, PROFIS Rebar programmatūra var palīdzēt ātri izveidot betona savienojumus, pamatojoties uz jaunāko modeļu būvnormatīviem un noteikumiem, tostarp Eirokodeksu 2 un ACI.

Mūsu projektēšanas rīki aptver visu rūpīgi pārbaudīto Hilti stiegrojuma izstrādājumu klāstu, tostarp injicējamās hibrīda un epoksīda enkurmasas ar apstiprinājumiem stiegrojumu savienojumiem. Iegūstiet iespēju aprēķināt visu, sākot no enkurojumu garumiem līdz statiskām un seismiskām slodzēm. Plānojot, ņemiet vērā mainīgos lielumus, piemēram, mitru un sausu betonu un vairākas urbšanas metodes. Protams, Hilti inženieri vienmēr ir gatavi palīdzēt jums izveidot projektu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

PS 300

SKENĒJIET TAGAD, IETAUPIET VĒLĀK

Izmantojiet betona skeneri, lai iestrādātu stiegrojumu

Neviens nevēlas nepatīkamus pārsteigumus darba vietā. Samaziniet nejaušas esošā stiegrojuma bojājumu risku stiegrojuma uzstādīšanas laikā, izmantojot betona skeneri, piemēram, Hilti PS X-SCAN 1000. Ar PS X-SCAN 1000 jūs varat ātrāk un precīzāk noteikt stiegrojuma vītņstieņu atrašanās vietu betonā, pat lielās platībās, un pēc tam reģistrēt datus dokumentācijas un konstrukcijas analīzes vajadzībām. Jūs palīdzēsiet samazināt dārgu projektu kavēšanās risku, paātrināt urbšanas darbus un palielināt atbilstību būvniecības noteikumiem.

 SafeSet installation of post-installed rebar using the TE 70-ATC/AVR SDS Max (TE-Y) rotary hammer, a hollow drill bit and HIT-HY 200-R V3 mortar

STRĀDĀJIET ĀTRĀK AR SAFESET

Urbšana praktiski bez putekļiem

Kā būtu, ja jūs varētu uz visiem laikiem atvadīties no tradicionālās metodes stiegrojumu urbumu tīrīšanai ar pūtēju-birstīti? Laipni lūdzam SafeSet. Šis novatoriskais Hilti risinājums apvieno jaudīgu urbšanu un ļoti efektīvu urbumu tīrīšanu vienkāršā procesā, kas var palīdzēt strādāt ātrāk, iegūt labāku uzstādīšanas kvalitāti un palielināt darba vietas drošību.

Lai uzstādītu stiegrojuma vītņstieni, izmantojot SafeSet, izvēlieties Hilti perforatoru, piemēram, jaudīgo akumulatora TE 30-A36, atkarībā no jūsu konkrētā uzdevuma vai izvēles. Pēc tam pievienojiet īpaši izstrādātu TE-CD vai TE-YD Hilti dobu urbi kopā ar pareizo Hilti putekļsūcēju, lai izmantotu automātisku urbumu tīrīšanas priekšrocības praktiski bez putekļiem.

HIT-HY 200-R V3- rebar installation with the HDE 500-A22 chemical anchor dispenser

ķīmiskā enkurmasa VISĀM SITUĀCIJĀM

Izbaudiet augstākas kvalitātes uzstādīšanu

Kad esat izurbis urbumus, izmantojot SafeSet, vienkārši injicējiet Hilti enkurmasu un uzstādiet stiegrojuma vītņstieni. Neatkarīgi no betona stāvokļa, ar kuru strādājat, vai veicamo stiegrojumu darbu veida, mums ir ideāls enkurmasas risinājums. Lai palīdzētu plānošanā un labāk novērstu atkritumu rašanos darbā, izmantojiet lietotni Hilti Volume Calculator: tā ļauj aprēķināt ideālo enkurmasas devu, pamatojoties uz jūsu stiegrojuma vītņstieni, iedziļināšanas dziļumu un urbuma diametru. Varat arī palielināt produktivitāti un samazināt izmaksas, izmantojot akumulatora dozatoru HDE 500-A22. Izmantojot HDE 500, jūs varat palīdzēt nodrošināt, ka injicējat tikai nepieciešamo enkurmasas daudzumu.

Lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju sarežģītos apstākļos, izmantojiet Hilti HY un RE enkurmasas. Šādos apstākļos HY javas ir jūsu izvēles risinājums standarta urbšanai, savukārt HIT RE-500 V4 ir ideāli piemērota specializētiem uzdevumiem, piemēram, dimanta urbšanai.

On-site rebar testing with the digital HAT 180 anchor tester

PIELĀGOTA TESTĒŠANA BŪVOBJEKTĀ

Iegūstiet nepieciešamos datus

Apmācīti un pieredzējuši Hilti inženieri var veikt jūsu ielīmētā stiegrojuma izraušanas testus, lai palīdzētu pārbaudīt, vai jūsu projektēšanas standarti tiek ievēroti. Testēšana noteikta atbilstoši jūsu prasībām, un to var veikt projektēšanas posmā, lai pārbaudītu pamatmateriāla pretestību, vai pēc uzstādīšanas kā stiegrojuma uzstādīšanas pierādījuma noslogošanu. Jūs saņemsiet detalizētu ziņojumu ar visaptverošiem tehniskajiem datiem. Visas pārbaudes tiek veiktas, izmantojot regulāri kalibrētu testēšanas aprīkojumu.

PĀRVALDIET SAVU INVENTĀRU

Kāds aprīkojums jums pieder? Kas to izmanto un kur? Vai jūsu instrumentiem ir nepieciešama apkope vai kalibrēšana? Vai ir pienācis laiks atjaunot apmācību vai sertifikātu? Iegūstiet visu šo svarīgo informāciju un daudz ko citu gandrīz reāllaikā, izmantojot ON!Track, Hilti aprīkojuma pārvaldības programmatūru būvniecības nozarei.

Uzzināt vairāk

ĪPAŠI JUMS IZSTRĀDĀTAS APMĀCĪBAS

Mēs varam Jums palīdzēt paaugstināt kvalifikāciju.

Hilti inženieri ir gatavi mūsu klientiem organizēt pielāgotas apmācības. Ļaujiet mums paaustināt Jūsu kvalifikāciju un pieredzi savam ikdienas darbam.

Uzzināt vairāk

KĀ HILTI INŽENIERI VAR PALĪDZĒT

Sadarbojieties ar Hilti, lai gūtu labumu no ekspertu atbalsta visos projekta dzīves cikla posmos no projektēšanas līdz uzstādīšanai un līdz ēku pārvaldībai. Mēs piedāvājam visu, sākot no speciālistu konsultācijām un akreditētām apmācībām līdz testēšanai būvobjektā un inženiertehniskiem atzinumiem, lai palīdzētu jums atrast vajadzīgos apstiprinātos risinājumus. 

Uzzināt vairāk

Dalīties