Facade building solution

Ventilējamās fasādes

Uzņēmumā Hilti mēs strādājam ar plašu nozaru klāstu visā pasaulē, palīdzot saviem klientiem būvēt drošāk, ātrāk un ar lielāku uzdrīkstēšanos. Mēs apzināmies, cik atšķirīga ir jūsu nozare, un piedāvājam īpašus risinājumus, kas raksturīgi jūsu uzņēmējdarbības nozarei.

Neatkarīgi no tā, vai strādājat pie projekta ar logu sienu vai stikla fasādi, projektēšana ir sarežģīta. Skaidra izpratne par šo pielietojumu prasībām var palīdzēt novērst problēmas vēlākos projektēšanas, būvniecības vai pēcbūvniecības posmos.

MĒS ESAM ŠEIT, LAI JUMS PALĪDZĒTU

Mēs atbalstīsim jau no paša procesa sākuma – sniedzot konsultācijas par optimāliem inženiertehniskajiem risinājumiem ventilējamās fasādes stiprinājumiem un ugunsdrošības nodrošināšanai.

Atbalsta komanda

PROFIS ENGINEERING PROGRAMMATŪRA

Programmatūra pēcmontāžas enkura projektēšanai.

Uzzināt vairāk

PASĪVĀS UGUNSDROŠĪBAS INŽENIERTEHNISKIE ATZINUMI

Pasīvās ugunsdrošības pielietojumi nekad nav viegli un reti vienkārši. Ja darba vietas ugunsdrošības pielietojums atšķiras no mūsu plašā pārbaudīto ugunsdrošības sistēmu klāsta, apmācīti un diplomēti Hilti ugunsdrošības inženieri ir gatavi nodrošināt pielāgotu inženiertehnisko projektu, kas atbilstu jūsu vajadzībām.

Uzzināt vairāk
fasāde

Ventilējamās fasādes ražošana

Mēs esam gatavi jums palīdzēt ventilējamās fasādes ražošanas procesā, piegādājot plašu produktu un risinājumu piedāvājumu atkarībā no jūsu prasībām. Stikla fasāžu elementi, piemēram, loga horizontālās un vertikālās līstes vai vienoti paneļi, ir sagatavoti uzstādīšanai kontrolētā ražošanas vidē. Lai panāktu ātru montāžas procesu būvobjektā, nepieciešama augsta precizitāte un pielaides. Visām rūpnīcā uzbūvētajām sastāvdaļām būs nepieciešams izstrādāts rasējums un izkārtojumi būvnormatīvu apstiprinājumam. Hilti piedāvā ideālu risinājumu urbšanai, griešanai un paneļu montāžas risinājumiem.

Image alt text (optional)

ventilējamās fasādes UZSTĀDĪŠANA

Mūsu sertificētie Hilti inženieri un Tehniskie konsultanti var palīdzēt visā jūsu projektā, no projektēšanas līdz uzstādīšanai – strādājot kopā ar jums darba vietā, lai rastu risinājumus attiecībā uz elementu vai vienotu sistēmu, stikla sienu, jumta apgaismojuma uzstādīšanu vai apšuvuma nostiprināšanu.

Image alt text (optional)

ventilējamās fasādes uzstādīšana AR TIEŠO STIPRINĀŠANU

Izmantojot tiešās stiprināšanas tehnoloģiju, tiek izmantots pulvera montāžas stiprināšanas instruments, lai iestrādātu naglu vai vītņotas naglas betonā vai tēraudā. Nodrošina augstu stiprināšanas ātrumu un viegli lietojamu risinājumu priekškarveida sienas stiprināšanai. Pastāvīgas ārējās vides iedarbības dēļ jāizmanto nerūsējošā tērauda naglas vai naglas ar vītni.

Image alt text (optional)

ventilējamās fasādes STIPRINĀŠANA AR ENKURIEM

Sarežģīti stikla fasāžu projekti plānotājiem bieži sagādā lielu izaicinājumu – it īpaši, ja izpildes termiņiem ir liela nozīme. Tādējādi darbu plānošana un izpilde dažkārt notiek gandrīz paralēli. Izmaiņas plānos īsā laikā var padarīt neiespējamu enkurprofilu izmantošanu visās konstrukcijas zonās. Šādām situācijām Hilti piedāvā virkni ķīļenkuru, kas nodrošina daudzpusīgus, labi pārbaudītus risinājumus fasādes stiprināšanai, kas ietver arī revolucionāro Hilti HUS3 enkurskrūvi.

PASĪVĀ UGUNSDROŠĪBA ventilējamajām fasādēm

Perimetra sienas ugunsdrošības barjeras projektēšana rada izaicinājumus arhitektiem un inženieriem.

Tāpat kā visas konstrukcijas savienojuma vietas, arī stikla fasādes ir dinamiska sistēma, kas nepārtraukti pārvietojas ar nelielām nobīdēm pret ēkas konstrukciju. Ja tiek norādīta stikla fāsādes sistēma, kas neatbilst kustības, noplūdes un ūdens parametriem, var būt nepieciešama dārga modernizācija

Hilti ir izstrādājis produktu līniju, kas atbilst šīm prasībām, kā arī pārbaudītas un apstiprinātas sistēmas, kas paredzētas plašam ārējo konfigurāciju klāstam.

Dalīties