tilti un viadukti

Ceļu un dzelzceļu tuneļi

Ceļu un dzelzceļu tuneļu būvniecības pārveidošana

Tuneļi ir sarežģīta vide, kurā nepieciešami risinājumi, kas atbilst vairākām prasībām, piemēram, dinamiskajām slodzēm, ugunsdrošībai un izturībai pret koroziju. Mūsu piedāvājumā esošie produkti un risinājumi palīdz jums vienkāršāk projektēt un sagatavot specifikācijas apstiprinātiem risinājumiem, kas atbilst pasaules strauji mainīgajiem tiesību aktiem.

Sadarbojoties ar mums, jūs gūsiet labumu no īpašas programmatūras, produktiem un pakalpojumiem, kas var palīdzēt uzlabot produktivitāti, kvalitāti, veiktspēju un drošību jūsu tuneļu būvniecības projektos.

Risinājumi dzelzceļu tuneļu būvniecībai

Ielāde
Engineering working with computer

ENKURU PROJEKTĒŠANA TUNEĻIEM

Ātra, normatīviem atbilstoša projektēšana sarežģītiem risinājumiem

Prasības stiprinājumiem tērauda balstplāksnēm tuneļu projektos ir ļoti atšķirīgas. Piemēram, tuneļu ventilatori ir pakļauti dinamiskai slodzei, savukārt tāda aprīkojuma kā gājēju laipu un margu stiprinājumiem ir jābūt izturīgiem, drošiem un normatīviem atbilstošiem. Hilti balstplākšņu stiprināšanas risinājumi ietver variantus ar 100 gadu projektēto kalpošanas laiku un nodrošina aizsardzību pret koroziju sarežģītos vides apstākļos. SafeSet sistēma paātrina ķīmisko enkuru iestrādāšanu un padara savienojumus uzticamākus, savukārt Adaptīvā Griezes Momenta sistēmas instrumenti padara enkuru iestrādāšanu drošāku un ātrāku. Tracefast tehnoloģija automātiski dokumentē katru unikāli identificējamu stiprinājumu, nodrošinot izcilu kvalitāti jūsu projektos.

Engineer working with a tablet in construction site

BIM UN MŪSDIENĪGA ASU UN PUNKTU NOSPRAUŠANA TUNEĻOS

Inovatīva darba organizācija

Hilti BIM projektēšanas pakalpojumi un digitalizētie būvniecības rīki pārveido tuneļu projektēšanu un būvniecību. Jaudīga programmatūra ļauj ikvienam projektēšanā, būvniecībā un būvju pārvaldībā iesaistītajam piedalīties ļoti efektīvā visaptverošā darba plūsmā. 3D modelēšanas iespējas ļauj integrēt tādus procesus kā kļūdu kontroli un laika/izmaksu modelēšanu, savukārt tādi risinājumi kā lāzera digitālais nospraušanas rīks PLT 300 ļauj precīzāk un efektīvāk īstenot projektu būvlaukumā. Hilti piedāvā arī BIM atbalstu, kas palīdz efektīvāk integrēt procesus tuneļa būvniecības projektā.

Worker adding concrete to concrete connection in tunnel

IELĪMĒTS STIEGROJUMS

Ugunsizturīgi betona-betona savienojumi tuneļiem

Ja tuneļos nepieciešams izveidot betona-betona savienojumus, Hilti ķīmiskie enkuri piedāvā plašu risinājumu klāstu. SafeSet iestrādāšanas sistēma dod iespēju izvairīties no urbumu tīrīšanas, kas nozīmē, ka ielīmējamo stiegrojumu var uzstādīt daudz ātrāk.

Ugunsizturīgas enkurmasas ļauj projektēt risinājumus, kas saglabā konstrukciju nestspēju paaugstinātā temperatūrā. Izmantojiet PROFIS Engineering Suite, lai projektētu stiegrojuma savienojumus un gūtu priekšrocības, ko sniedz ātri veicami aprēķini, kas atbilst nestspējas un normatīvu prasībām. Šie precīzie dati palīdz samazināt iespējamos konfliktus starp inženieriem un uzstādītājiem. Nav nepieciešamības pārspīlēt ar projekta risinājumiem, tiek uzstādīts tas, ko jūs projektējat.

BALSTPLĀKŠŅU SAVIENOJUMI TUNEĻOS

Izturīga stiprinājuma tehnoloģija tuneļu ventilatoru, laipu un cita aprīkojuma stiprināšanai

Prasības stiprinājumiem tērauda balstplāksnēm tuneļu projektos ir ļoti atšķirīgas. Piemēram, tuneļu ventilatori ir pakļauti dinamiskai slodzei, savukārt tāda aprīkojuma kā gājēju laipu un margu stiprinājumiem ir jābūt izturīgiem, drošiem un normatīviem atbilstošiem.

Hilti balstplākšņu stiprināšanas risinājumi ietver variantus ar 100 gadu projektēto kalpošanas laiku un nodrošina aizsardzību pret koroziju sarežģītos vides apstākļos. SafeSet sistēma paātrina ķīmisko enkuru iestrādāšanu un padara savienojumus uzticamākus, savukārt Adaptīvā Griezes Momenta sistēmas instrumenti padara enkuru iestrādāšanu drošāku un ātrāku. Tracefast tehnoloģija automātiski dokumentē katru unikāli identificējamu stiprinājumu, nodrošinot izcilu kvalitāti jūsu projektos.

Worker adding fire protection solution in tunnel

UGUNSDROŠĪBA TUNEĻOS

Stingri pārbaudīti ugunsizturīgi produkti. Sākot no stiprinājumiem un beidzot ar ķīmisko enkurmasu

Ugunsdrošībai tuneļos ir būtiska nozīme. Īssavienojumi, sadursmes, motoru un bremžu pārkaršana un cilvēku kļūdas ir riska faktori uguns izraisītiem negadījumiem.

Hilti tuneļu būvniecības risinājumi ir izstrādāti tā, lai atbilstu stingrajiem starptautiskajiem ugunsdrošības standartiem, palīdzētu aizsargāt cilvēku dzīvības un konstrukciju nestspēju un ierobežotu ekonomiskos zaudējumus. Risinājumi ietver ugunsdrošas plātnes, kas piestiprinātas ar ugunsdrošiem stiprinājumiem, kas pārbaudīti tuneļu ugunsgrēkiem, ugunsdrošas enkurmasas stiegrojuma sietu stiprināšanai, kā arī ugunsdrošas ķīmiskās enkurmasas ielīmējamam stiegrojumam, tostarp jauno Hilti HIT-FP 700R enkurmasu.

Tunelis

MODUĻVEIDA KABEĻU UN CAURUĻU BALSTI

Augstas veiktspējas stiprinājumi sarežģītā tuneļa vidē

Kabeļiem un caurulēm tuneļos ir nepieciešami izturīgi, augstas veiktspējas un ilgmūžīgi stiprinājumi. Atkarībā no to atrašanās vietas - aiz sienu apšuvuma, zem brauktuves vai virs piekaramajiem griestiem - vairāku veiktspējas prasību kopums prasa dažādus risinājumus.

Hilti piedāvā pilnu moduļveida balstu risinājumu klāstu, tostarp korozijizturīgus un seismiskus risinājumus, kurus visus var izvēlēties, izmantojot mūsu programmatūru. Turklāt jūs varat izmantot arī inženiertehniskā atbalsta pakalpojumus visos jūsu projektu posmos, sākot no sākotnējās plānošanas un BIM līdz detalizētai priekšmontāžai, un to visu papildina ekspertu atbalsts objektā.

Image alt text (optional)

KONTROLĒTA TUNEĻU NOJAUKŠANA

Ātrāka, drošāka un precīzāka griešana ar dimanta sienu un trošu zāģiem

Ja nepieciešams veikt kontrolētu nojaukšanu tuneļos, Hilti dimanta instrumenti padara procesu ātrāku un precīzāku. Tie piedāvā modernu alternatīvu tradicionālajām smagajām griešanas metodēm, kas var būt ne tikai lēnas un dārgas, bet arī radīt risku, ka var tikt bojātas tuvumā esošās konstrukcijas.

Mūsu dimanta sienu zāģi ir vieglāk lietojami un nodrošina ātrāku griešanu, pat strādājot augstumā. Dimanta trošu zāģi ļauj griezt lielā dziļumā dzelzsbetonā gan mitros, gan sausos apstākļos. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu, lai atklātu rīkus, kas kontrolētu nojaukšanu padara drošāku un precīzāku.

Hilti risinājums instrumentu parku pārvaldībai

Kāds aprīkojums jums ir? Kas un kur to izmanto? Vai jūsu instrumentiem nepieciešama apkope vai kalibrēšana? Vai ir pienācis laiks atjaunot apmācību vai sertifikāciju? Iegūstiet visu šo svarīgo informāciju un vēl vairāk gandrīz reālā laikā ar ON!Track, Hilti iekārtu pārvaldības programmatūru būvniecības nozarei.

Uzzināt vairāk

Hilti programmatūras inženieriem

Izmantojiet PROFIS Engineering programmatūru, lai aprēķinātu un analizētu dažādus stiprinājumus, tostarp tērauda - betona, betona - betona un tērauda - mūra, kā arī visaptverošus margu un balstplākšņu risinājumus, kas ir uzticamāki, rentablāki un normatīviem atbilstoši.

Uzzināt vairāk

Hilti konsultācijas inženieriem

Sadarbojieties ar Hilti, lai saņemtu ekspertu atbalstu visos projekta dzīves cikla posmos – no projektēšanas līdz uzstādīšanai un ēkas pārvaldībai. Mēs piedāvājam visu, sākot no speciālistu konsultācijām un akreditētām apmācībām līdz enkuru nestspējas testēšanai objektā un inženiertehniskajiem novērtējumiem, lai palīdzētu jums atrast apstiprinātus risinājumus.

Sazinieties ar mums

Dalīties