tilti un viadukti

Tilti un pārvadi

Risinājumi tiltu remontam, būvniecībai un demontāžai

Mēs piedāvājam rūpīgi pārbaudītus un uzticamus risinājumus jauniem un esošiem ceļu un dzelzceļu tiltiem. Sākot no tiltu klāja paplašināšanas līdz drošības barjeru stiprināšanai vai kontrolētai nojaukšanai. Sazinieities ar mums, lai piekļūtu programmatūrai, rīkiem un ekspertu atbalstam, kas paredzēts, lai palīdzēs jums ikvienā inženierbūves projekta posmā.

Risinājumi tiltu remontam, būvniecībai un demontāžai

Ielāde
Engineering working with computer

Enkurošanas risinājumi

Atbilstošu stiprinājumu racionalizēta projektēšana tiltiem.

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz ātrāka tērauda-betona un betona-betona savienojumu projektēšana, kas automātiski atbilst piemērojamiem normatīviem un apstiprinājumiem, izmantojot mūsu PROFIS Engineering programmatūru.

Līdztekus EN 1992-1 armatūras projektēšanai un EN 1992-4 balstplākšņu enkuru projektēšanai, ietverti arī Eiropas tehniskais ziņojums TR 066 par piebetonējuma bīdes savienojuma starp diviem betona slāņiem projektēšanu un Eiropas tehniskais ziņojums TR 069 par ielīmētas armatūras projektēšanu savienojumos ar momenta piepūli.

tilta margu stiprināšana

Balstplākšņu savienojumi

Ātrāka un uzticamāka drošības un prettrokšņa barjeru un margu stiprināšana

Tiltu projektos tērauda balstplākšņu stiprināšanas prasības ir ļoti atšķirīgas. No optimālas veiktspējas dinamiskās slodzes apstākļos prettrokšņa barjerām līdz trieciena slodžu izkliedēšanai drošības barjerām. Hilti balstplākšņu stiprinājumu risinājumi ietver variantus ar 100 gadu projektēto darbmūžu un nodrošina aizsardzību pret koroziju sarežģītos vides apstākļos.

Ar mūsu SafeSet metodi jūs varat iegūt arī produktīvāku un precīzāku ķīmisko enkuru iestrādāšanu. Savukārt mūsu Adaptīvā Griezes Momenta sistēma nodrošina efektīvu Hilti ķīļenkuru iestrādāšanu atbilstoši starptautiskajiem apstiprinājumiem.

HIT-HY 150 Rebar application Overlays Bridge rehabilitation/strengthening  HIT-HY 150 Rebar Anwendung Aufheben Brückeninstandsetzung/Verstärken

Betona paplašinājumi

Daudzpusīgas enkuru sistēmas tiltiem, izmantojot ielīmētu stiegrojumu

Ielīmēti stiegrojuma stieņi (PIR) tiek izmantoti tādos risinājumos kā tiltu klāja paplašinājumi un tiltu balstu pastiprināšana. Mūsu PIR risinājumi ietver ETA apstiprinātas enkurošanas sistēmas ar 100 gadu projektēto kalpošanas laiku, ieskaitot seismiskās slodzes un nogurumu. Mēs pat varam piedāvāt inženiertehniskos atzinumus par 120 gadu kalpošanas laiku.

Ātrākai, precīzākai un drošākai PIR montāžai mūsu SafeSet sistēma nodrošina urbšanu praktiski bez putekļiem un bez nepieciešamības iztīrīt urbumus un precīzu enkurmasas injicēšanu ar dozatoru HDE 500-22. Mēs piedāvājam arī betona skenerus un enkuru izraušanas testus.

Betona pārklājums ar enkuriem

Piebetonējums

Iegūstiet uzticamu bīdes pārnesi ar ETA apstiprinātām sistēmām

Tiltu atjaunošana, lai tie atbilstu lielākām satiksmes plūsmām, ir ekonomiski pamatota alternatīva jaunas infrastruktūras būvniecībai. Piebetonēšana ir ieteicamā metode tiltu klāju paplašināšanai un pastiprināšanai, lai tie atbilstu jaunākajiem tehniskajiem standartiem.

Mūsu ETA apstiprinātās sistēmas drošai bīdes pārnesei starp tiltu klāju un piebetonējumu ietver īpašus injekcijas tipa pretbīdņus. Šīs sistēmas atbilst statiskajām, kvazistatiskajām, seismiskajām un noguruma prasībām.

Kabeļu un tilti balsti tilta konstukcijā

Kabeļu un cauruļu balsti

Pielāgojamas stiprinājumu un moduļveida balstu sistēmas tiltiem

Tilti ir pakļauti milzīgām statiskām slodzēm un ekstremālām temperatūras svārstībām. Tas rada izaicinājumus tādu inženierkomunikāciju kā elektrības kabeļu vai notekūdeņu cauruļu stiprināšanai. Nepareiza uzstādīšana var radīt dinamiskās slodzes problēmas.

Mūsu moduļveida balstu risinājumos ir iekļauti pret koroziju izturīgi elementi un seismiskās pretestības risinājumi. Tie ļauj veikt inženierkomunikāciju apvienošanu, lai samazinātu izmaksas. Mēs palīdzēsim visos posmos - no sākotnējās plānošanas un ēkas informācijas modelēšanas (BIM) līdz detalizētai projektēšanai un priekšmontāžai, kā arī atbalstam objektā. 

Tiltu nojaukšanas risinājums

Kontrolēta tiltu nojaukšana

Ātrāka un precīzāka tiltu nojaukšana ar dimanta instrumentiem

Tradicionālās metodes pilnīgai vai daļējai tiltu nojaukšanai var būt lēnas un dārgas. Pastāv arī risks bojāt tuvumā esošās ēkas vai konstrukcijas. Taču, izmantojot mūsu dimanta instrumentus, jūs varat veikt nojaukšanas darbus precīzāk, ātrāk un drošāk. Mūsu dimanta sienu zāģi nodrošina vieglāku lietošanu un ātrāku griešanu, pat strādājot augstumā. Savukārt mūsu dimanta trošu zāģi ļauj veikt praktiski jebkura dziļuma griezumus dzelzsbetonā gan mitros, gan sausos apstākļos.

Mūsu pieredze strādājot ar tiltu risinājumiem

Pārskats par normatīvo regulējumu attiecībā uz stiprinājumu sistēmām

  • Galveno lietojumu veidu tehniskie apraksti
  • Apkopojums par projektēšanas principiem - tostarp statisko, seismisko un noguruma slodžu gadījumā
  • Ieteiktie montāžas risinājumi saskaņā ar apstiprinājumiem

Dalīties