Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam

Akumulatora perforatori SDS-Plus

Skatīt visus 2–4 kg (4–9 mārciņas) svara kategorijā ietvertos Nuron 22 V un 36 V akumulatora SDS urbjmašīnas/atskaldāmos āmurus ikdienas būvdarbiem

Skatīt visus 2–4 kg (4–9 mārciņas) svara kategorijā ietvertos Nuron 22 V un 36 V akumulatora SDS urbjmašīnas/atskaldāmos āmurus ikdienas būvdarbiem
Akumulatora perforators TE 2-22 Kompakts un viegls SDS Plus akumulatora perforators ar pistoļveida rokturi labākai manevrējamībai, urbjot virs galvas (Nuron akumulatoru platforma)
Akumulatora perforators TE 4-22 Kompaktais SDS Plus akumulatora perforators nodrošina labāko snieguma un svara attiecību urbšanai virs galvas (Nuron akumulatoru platforma)
Akumulatora perforators TE 5-22 Jaudīga SDS Plus sērijas trienurbšana ar garu korpusu un lāpstas veida rokturi ir ideāli piemērota urbšanas darbiem, kuru laikā jānoliecas ar galvu lejup (Nuron akumulatoru platforma)
Akumulatora perforators TE 6-22 Daudzpusīgs SDS Plus akumulatora perforators plašam urbšanas darbu pielietojumam, ar kalšanas funkciju un ātrās nomaiņas patronu (Nuron akumulatoru platforma)
Akumulatora perforators TE 30-22 Jaudīgs akumulatora SDS Plus (TE-C) perforators ar aktīvo vibrācijas samazināšanas sistēmu un aktīvo griezes momenta kontroles sistēmu betona urbšanas un kalšanas darbiem (Nuron akumulatoru platforma)
Worker using TE 30-22 for formwork application

Atklājiet SDS Plus perforatorus

Urbšana un kalšana visas dienas garumā ar bezvadu mobilitāti

Mazāks dīkstāves laiks, lielāks ātrums un darbības laiks, kā arī mazāks operatora nogurums, urbjot, skaldot, veidojot kanālus un kaļot betonā vai mūrī ar mūsu vadošajiem akumulatora SDS Plus perforatoriem.

No Nuron akumulatoru platformas instrumentiem jūs varat sagaidīt vēl lielāku jaudu un darbības laiku nekā jebkad agrāk.

Iegūstiet vairāk no mūsu SDS Plus perforatoriem

Lielāka pielāgojamība

Neatkarīgi no tā, vai visu dienu urbjat atvērumus enkuriem vai stiegrojumam vai kaļat grūti aizsniedzamās vietās, mums ir īstais akumulatora perforators un augstas kvalitātes palīgmateriāli, kas palīdzēs to paveikt.

Augstāka produktivitāte

Pateicoties mazākam instrumentu svaram, uzlabotai vadāmībai un drošības funkcijām, piemēram, Aktīvās vibrācijas kontroles sistēmai (AVR) un Aktīvā griezes momenta kontroles sistēmai (ATC), varat strādāt drošāk un ar mazāku nogurumu.

Vairāk ērtību

Optimizējiet savu instrumentu komplektu, visus savus akumulatora instrumentus darbinot ar vienu 22 V Nuron sistēmu un iegūstiet vairāk jaudas nekā no elektroinstrumentiem vai iekšdedzes dzinēja instrumentiem.

Construction worker drilling overhead with a TE 4-22 for pipe fastening using Installation Systems, with an SL 2-22 lamp in the background

Veicamajam darbam atbilstoša jauda

Pilnīgi visam, sākot no urbšanas virs galvas līdz koriģējošai kalšanai

Mūsu universālie akumulatora perforatori nodrošinās jums nepieciešamo veiktspēju, kad un kur tas jums nepieciešams. Veiciet sērijveida urbšanas un skaldīšanas darbus virs galvas, izmantojot kompaktu perforatoru, vai arī kalšanas un vieglus darbus tēraudā ar jaudīgāku instrumentu.

Lai sasniegtu vēl augstāku veiktspēju, izvēlieties mūsu 22 V akumulatora Nuron perforatorus.

Worker drilling into concrete with safe and high performing rotary hammer TE 6-22 and TE DRS-4/6

Mazāks nogurums, lielāka drošība

Labāka vadāmība, mazāka vibrācija un mazāks atsitiena risks

Lai palīdzētu jūs pasargat no traumām un samazinātu dīkstāves laiku, mūsu izturīgie perforatori SDS Plus ir aprīkoti ar Aktīvās vibrācijas kontroles sistēmu (AVR) un Aktīvo griezes momenta kontroles sistēmu (ATC) . AVR var samazināt instrumenta vibrāciju līdz pat divām trešdaļām, savukārt ATC palīdz novērst instrumentu bīstamu griešanos tam iesprūstot.

Turklāt mūsu putekļu savākšanas sistēmas var savākt praktiski visus putekļus, palīdzot padarīt jūsu darba vietas vēl drošākas un ērtākas.

a rotary hammer drills through concrete

Uzlabota triecienurbšana

Turpiniet atklāt jaunus horizontus ar TE 30-22

Pirms pusgadsimta mēs radījām modernu triecienurbmašīnas pionieri un tagad šis stāsts turpinās ar revolucionāro TE 30-22.

TE 30-22 ir patiesi universāls instruments ar labāku vadāmību nekā jebkad agrāk un darbojas ar Nuron 22 V akumulatoru platformu. Izmantojot Nuron 22 V akumulatorus, jūs varat iegūt visu elektroinstrumenta jaudu, kā arī izcilu darbības laiku un pielāgojamību. Kāds ir jūsu ieguvums? Stundām ilga urbšana, kalšana, šāberēšana un kanālu veidošana.

Tile removal with versatile SDS plus rotary hammer TE 6-22

Jūsu instrumentam izstrādāti palīgmateriāli

Strādājiet ātrāk un ilgāk ar piemērotiem urbjiem un kaltiem

SDS perforators iegūs vēl lielāku veiktspēju, izmantojot īpaši šim instrumentam izgatavotus palīgmateriālus.

Ātrākai betona, ķieģeļu, mūra un stiegrojuma urbšanai mūsu TE-CX triecienurbjiem ir karbīda griezējgalva ar vairākām griezējšķautnēm, kā arī uzlabota ģeometrija. Ja veicat enkurošanu, jūs ietaupīsiet laiku un iegūsiet atbilstošākus rezultātus ar mūsu dobo urbi TE-CD, kurš vienā piegājienā gan urbj, gan atttīra urbumu. Un, runājot par atskaldīšanu, kanālu veidošanu, izlīdzināšanu un šāberēšanu, mūsu kaltu uzgaļi ir paredzēti ilgam un efektīvam darbam.

Samaziniet instrumentu izmaksas

Mūsu Instrumentu Ilgtermiņa Nomas pakalpojums par fiksētu ikmēneša maksu sedz visas jūsu instrumentu izmaksas. Izvairieties no lieliem sākotnējiem ieguldījumiem un iegādājieties tikai sev nepieciešamo aprīkojumu.

Uzzināt vairāk par Instrumentu Ilgtermiņa Nomu

Nodrošiniet OSHA atbilstību

Lai palīdzētu izveidot drošāku darba vietu praktiski bez putekļiem, strādājot ar mūsu akumulatora SDS Plus perforatoriem, izmantojiet iebūvēto putekļu savākšanas sistēmu, piemēram, DRS 4-A vai DRS 6-A ar HEPA filtru, vai arī izmantojiet bezvadu putekļsūcēju VC 10. 

Iegādāties putekļsūcējus un citas putekļu savākšanas sistēmas