Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam

Akumulatora perforatori SDS-Max

Aplūkojiet Hilti visjaudīgākos SDS Max sērijas akumulatora perforatorus ar svaru vismaz 6 kg (3 lbs), kuru darbību nodrošina jaunākie Nuron vai 36 V akumulatori

Aplūkojiet Hilti visjaudīgākos SDS Max sērijas akumulatora perforatorus ar svaru vismaz 6 kg (3 lbs), kuru darbību nodrošina jaunākie Nuron vai 36 V akumulatori
TE 50-22 triecienurbjmašīna Izcila akumulatora triecienurbjmašīna ar mazāku svaru, lielāku jaudu un zemāku vibrācijas līmeni urbšanas un kalšanas darbiem betonā
Akumulatora perforators TE 60-22 Akumulatora SDS Max (TE-Y) perforators ar aktīvo vibrācijas samazināšanas sistēmu un aktīvo griezes momenta kontroles sistēmu lielas slodzes betona urbšanas un kalšanas darbiem (Nuron akumulatoru platforma)
Akumulatora perforators TE 60-A36 Jaudīgs akumulatora kombinētais perforators SDS Max ar aktīvo vibrācijas samazināšanas (AVR) sistēmu un aktīvo griezes momenta kontroles (ATC) sistēmu lielas slodzes urbšanas un kalšanas darbiem betonā
Atpakaļ pie produktiem ()
Salīdzināt
Produkti ()
Worker drilling hole into concrete block using TE 60-22 rotary hammer and VC 10-22 vacuum cleaner

Atklājiet SDS Max perforatorus

Nepieciešamā jauda ar akumulatora mobilitāti

Vai ikdienā veicat urbšanas, skaldīšanas vai vidēja apjoma nojaukšanas darbus cietā betonā un mūrī? Tad jums ir nepieciešama SDX Max jauda un veiktspēja, tomēr liela apjoma darbs nedrīkst nozīmēt smagu darbu. Mūsu vadošie SDS Max instrumenti sver mazāk, un tiem ir pretvibrācijas tehnoloģija, kas palīdz mazināt nogurumu un ļauj strādāt ilgāk.

Turklāt ar Nuron akumulatoru platformu jūs varat darbināt savu jaudīgo perforatoru 22 V sistēmā, kas nodrošina izcilu darbības laiku un lielāku jaudu nekā citas tirgū esošās augstāka sprieguma platformas.

Izmantojiet SDS Max perforatoru jaudu

Lielāka pielāgojamība

Piemeklējiet instrumentu veicamajam uzdevumam. Neatkarīgi no tā, vai urbjat stiegrotu dzelzsbetonu vai mūri, SDS Max perforatori nodrošina perfektu jaudas un komforta līdzsvaru.

Augstāka produktivitāte

Mazāks instrumentu svars, uzlabota ergonomika un tādas funkcijas kā Aktīvās vibrāciju kontroles sistēma (Active Vibration Reduction — AVR) un Aktīvā griezes momenta kontroles sistēma (Active Torque Control — ATC) var palīdzēt jums strādāt drošāk un ilgāk.

Vairāk ērtību

Optimizējiet savu instrumentu komplektu, visus savus akumulatora instrumentus darbinot ar tikai vienas platformas maināmiem akumulatoriem - ar 22 V Nuron sistēmu jūs varat iegūt vairāk jaudas nekā ar elektroinstrumentiem un iekšdedzes dzinēju instrumentiem vai citām augstāka sprieguma platformām.

Working digging compacted ground with powerful SDS-Max combihammer and clay spade chisel.

Jauda apjomīgiem darbiem

Vispusīga pielāgojamība prasīgiem urbšanas un kalšanas darbiem

Izmantojot mūsu SDS Max perforatoru, jūs varēsiet urbt ātrāk un efektīvāk, paveikt līdz pat 80 mm diametrā caurejošus urbumus betonā un mūrī, tie arī atvieglos tādus darbus kā kalšana un nojaukšana.

Pārrāva vadu? Atvienojiet to un ātri veiciet nomaiņu - negaidiet remontu.

Worker drilling in elevator shaft with powerful SDS-Max combihammer, with drop prevention tethering solution and dust removal DRS-D.

Mazāks nogurums, mazāk dīkstāvju

Izcils darbs ar mazāku vibrāciju un atsitiena risku

Pateicoties novatoriskajām drošības un komforta funkcijām, pat veicot smagus atskaldīšanas darbus, sasniedziet ilgāku pieļaujamo darbības laiku. AVR palīdz samazināt vibrācijas iedarbību pat par divām trešdaļām, savukārt ATC aizsargā jūsu komandas, instrumentus un piederumus, novēršot instrumentu nekontrolējamu griešanos, ja urbis iestrēgst.

Turklāt jūs varat nodrošināt tīrāku, efektīvāku, OSHA saderīgu darba vietu, instrumentam pievienojot papildu putekļu savākšanas sistēmu (Dust Removal System — DRS) ar putekļsūcēju, lai savāktu praktiski visus putekļus tieši no to avota.

Worker drilling into concrete with the new TE 60-22 and an attached dust removal system

Nākamās paaudzes triecienurbšana un drupināšana

TE 60-22: revolucionārs sniegums ar Nuron

TE 60-22 liek savam 22 V Nuron akumulatoram veikt vairāk urbšanas, kroņurbšanas, caurejošu urbumu un drupināšanas darbu ar vienu uzlādi. Vadi nav vajadzīgi - tik izcils darbības laiks un tāda veiktspēja, kādu varētu sagaidīt no daudz smagāka instrumenta.

Nuron platforma palīdz nodrošināt vēl lielāku produktivitāti gan jūsu komandām, gan jūsu instrumentiem. Tā izturīgie akumulatori ir droši pret bojājumiem, tiem ir uzlabota tehniskā stāvokļa diagnostika.

Construction worker sitting with a TE 60-22 Combihammer and a TE-YX hammer drill bit resting on his knee

Uzlaboti palīgmateriāli

Lielāka produktivitāte ar mūsu urbjiem, kroņurbjiem un kaltiem

Mūsu SDS Max instrumentiem piemērotajiem triecienurbjiem TE-YX ir karbīda griezējgalva ar vairākām griezējšķautnēm ātrākai urbšanai betonā, ķieģeļos, mūrī un dzelzsbetona stiegrojumā, un mūsu kroņurbjiem ar dimanta uzgaļiem ir uzlabota ģeometrija, kas nodrošina ilgāku kalpošanas laiku.

Urbjot ar mūsu urbja dobo uzgali TE-YD, kurš savienots ar putekļsūcēju, jūs varat iegūt ātrākus un atbilstošākus enkurošanas rezultātus bez manuālas caurumu attīrīšanas. Atskaldīšanas un drupināšanas darbiem mūsu pašasinošie smailie kalti un grīdas skrāpji nodrošina ilgmūžību un izcilu veiktspēju.

Kontrolējiet instrumentu izmaksas

Mūsu instrumentu ilgtermiņa nomas pakalpojums par fiksētu ikmēneša maksu sedz visas jūsu instrumentu izmaksas. Izvairieties no lieliem sākotnējiem ieguldījumiem instrumentos un iegādājieties tikai nepieciešamo aprīkojumu.

Uzzināt vairāk par Instrumentu Ilgtermiņa Nomu

Nodrošiniet OSHA atbilstību

Darba vieta praktiski bez putekļiem ir drošāka jūsu komandām un labāka jūsu instrumentiem. Lai uzlabotu komfortu darba vietā un paildzinātu savu instrumentu kalpošanas laiku, pievienojiet tiem bezvadu putekļu savākšana sistēmu ar putekļsūcēju VC 10. 

Iegādāties putekļsūcējus un citas putekļu savākšanas sistēmas
Pierakstieties, lai turpinātu