Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam

Akumulatora slīpēšanas instrumenti

Pārdomātas drošības funkcijas, ātrāka griešana un ilgāks akumulatora darbmūžs: uzziniet, kādus ieguvumus jūsu uzņemumam var sniegt inovatīvās Nuron akumulatora leņķa slīpmašīnas

Pārdomātas drošības funkcijas, ātrāka griešana un ilgāks akumulatora darbmūžs: uzziniet, kādus ieguvumus jūsu uzņemumam var sniegt inovatīvās Nuron akumulatora leņķa slīpmašīnas
Akumulatora lenšu slīpmašīna GFB 6X-A22 Pielāgojama ātruma akumulatora lenšu slīpmašīna ar uzlabotu sniegumu un akumulatora darbības laiku, paredzēta metālu slīpēšanai un nobeiguma apstrādei (Nuron akumulatoru platforma)
GPB 6X-22 akumulatora ruļļa slīpmašīna Mainīga ātruma akumulatora ruļļa slīpmašīna ar uzlabotu veiktspēju un akumulatora darbības laiku, paredzēta metālu slīpēšanai un apdarei (Nuron akumulatoru platforma)
Akumulatora leņķa slīpmašīna AG 4S-A22 22 V akumulatora leņķa slīpmašīna ar elektronisku ātruma vadības sistēmu un bezogļu motoru ikdienas griešanas un slīpēšanas darbiem, izmantojot diskus ar diametru līdz 5" jeb 125 mm
GTB 6X-A22 akumulatora cauruļu lentes slīpmašīna 22V akumulatora cauruļu lentes slīpmašīna ar elektronisku ātruma kontroli. Piemērota nerūsoša/oglekļa tērauda, alumīnija, vara, misiņa un titāna cilindrisku priekšmetu slīpēšanas un pulēšanas darbiem
GFB 6X-A22 akumulatora lenšu slīpmašīna 22V akumulatora lenšu slīpmašīna ar elektronisku ātruma kontroli. Piemērota nerūsoša/oglekļa tērauda, alumīnija, vara, misiņa un titāna cilindrisku priekšmetu slīpēšanas un pulēšanas darbiem
GPB 6X A22 akumulatora slīpēšanas ierīce 22V akumulatora ruļļa slīpmašīna ar elektronisku ātruma kontroli. Piemērota nerūsoša/oglekļa tērauda, alumīnija, vara, misiņa un titāna slīpēšanas un pulēšanas darbiem
Worker cutting a rebar with an Angle Grinder causing sparks

Atklājiet akumulatora leņķa slīpmašīnas

Slīpēšana, griešana un apdares darbi ar jaudīgiem instrumentiem

Ikdienā veicot metāla, betona un akmens slīpēšanu ar tīkla instumentiem jūs noteikti esat saskārušies ar izaicinājumiem, ko rada elektrostrāvas nodrošināšana. Mums ir risinājums: akumulatora leņķa slīpmašīnas ar iespaidīgu jaudu, unikālām drošības funkcijām, ērtu izmantošanu un pielāgojamību, lai kur jūs strādātu.

Turklāt ar mūsu jauno Nuron akumulatora platformu jūs iegūstat ātrāku, drošāku un viedāku instrumentu vēl produktīvākai darba vietai.

Vairāk priekšrocību izmantojot akumulatora leņķa slīpmašīnu

Pielāgojamība un veiktspēja

Nav barošanas kontaktligzdas? Nav problēmu. Mums ir jūsu vajadzībām atbilstoša akumulators slīpmašīna — no 4,5 collu ikdienas “darba zirgiem” līdz 6 collu “spēkstacijām” metālu un minerālu griešanai un slīpēšanai .

Drošība un ilgmūžība

Dīkstāves nogalina peļņu. Mēs izgatavojam instrumentus, kuri ne tikai kalpo ilgi, bet ir arī  ergonomiski un nodrošināti ar drošības funkcijām, kas palīdz samazināt noguruma un traumu iespējamību.

Pilnībā saderīga platforma

Mūsu akumulatora slīpmašīnas darbojas ar akumulatoriem, kurus jūs jau izmantojat. Vai arī izpētiet Nuron - mūsu 22 V akumulatoru platformas plašo klāstu, lai iegūtu vairāk enerģijas, ilgāku darbības laiku un iebūvētu akumulatora diagnostiku.

Worker grinding metal on a workbench with the cordless angle grinder AG 4S-22.

Vairāk slīpmašīnu, vairāk izvēles iespēju

Mūsu akumulatora leņķa slīpmašīnu klāsts aptver lielāko daļu lietojumu

Kompaktajai AG 4S-22 ir regulējami apgriezieni, lai jūs varētu ātri griezt metālu, minerālmateriālus un flīzes, un pēc tam samazināt apgriezienus, lai izveidotu skaistu apdari. Ikdienas čempions visas dienas garumā.

Prasīgākiem darbiem, piemēram, dzelzs cauruļu griešanai, balstpaneļu slīpēšanai un tērauda siju iegriešanai, AG 6D-22 nodrošina lielāku ātrumu un vairāk griezumu vienā uzlādes reizē nekā citas 22 V slīpmašīnas ar lielākiem un smagākiem akumulatoriem. Tā veiktspēja ir līdzīga kā elektroinstrumentam.

Worker cutting concrete with AG 6D-22 angle grinder connected to a vacuum (DRS)

Uzlabota drošība un komforts

Instrumenti, kuri palīdz strādāt ilgāk un paveikt vairāk

Ar vieglākiem, plānākiem un ērtāk satveramiem korpusiem mūsu akumulatora leņķa slīpmašīnas nodrošina precīzāku vadību un ir mazāk nogurdinošas lietošanai, it īpaši šaurās, neērtās vietās. Un, ja disks iestrēgst, mūsu Aktīvā griezes momenta kontroles sistēma (ATC)  palīdz samazināt bīstama atsitiena iespējamību.

Bloķējamie slēdži atvieglo dzīvi, taču tie var apdraudēt drošību. Tāpēc mūsu vadošajās akumulatora leņķa slīpmašīnās ir iekļautas avārijas atslēgšanas funkcijas, kas palīdz izvairīties no vissliktākajiem scenārijiem.

Working cutting rebar with the cordless angle grinder AG 6D-22

Drošāka, gudrāka slīpēšana

AG 6D-22: novatoriska drošība un optimāla veiktspēja ar Nuron priekšrocībām

Kad leņķa slīpmašīnas disks iestrēgst, tā kļūst neparedzama, potenciāli atsitoties jebkurā virzienā. Lai palīdzētu jūs pasargāt no traumām, mūsu AG 6D-22 ir aprīkota ar 3D-ATC, kas neļauj instrumentam griezties, ja tas pēkšņi atstāj darba zonu. Un, ja noņemat roku no instrumenta, rokturī ar pieskārienu aktivizētā SensTech funkcija nekavējoties atslēdz jaudu. 

Turklāt iebūvētā akumulatora diagnostika, kas ir daļa no plašās Nuron platformas, brīdina jūs par akumulatora tehnisko stāvokli.