Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam

Akumulatora montāžas instrumenti

Skatiet Hilti ātrākos un efektīvākos instrumentus MEP un ģipškartona profilu uzstādīšanai un uzziniet, kā Nuron akumulatori var padarīt pilnībā elektriskos stiprināšanas instrumentus vēl efektīvākus

Skatiet Hilti ātrākos un efektīvākos instrumentus MEP un ģipškartona profilu uzstādīšanai un uzziniet, kā Nuron akumulatori var padarīt pilnībā elektriskos stiprināšanas instrumentus vēl efektīvākus
Worker installing drywall / drylining track on the floor using a BX 3-22.

Atklājiet bezvadu tiešo stiprināšanu

Pārejiet uz akumulatora instrumentiem, lai nodrošinātu tīrāku, klusāku un efektīvāku stiprināšanu

Vai meklējat alternatīvu ar gāzes baloniņu darbināmai tiešajai stiprināšanai, urbšanai un enkurošanai? Ar akumulatoru darbināmie tiešās stiprināšanas instrumenti ir ātrāki, klusāki, vieglāk lietojami un ekonomiskāki. Vissvarīgākais ir tas, ka tie nodrošina nepieciešamo sniegumu.

Turklāt ar jaunāko Nuron bezvadu platformu jūs iegūstat lielāku sasniedzamību, komfortu un apvienotas funkcijas, lai optimizētu savu darbaspēku.

Pārejiet uz akumulatora tiešās stiprināšanas instrumentiem

Veiktspēja bez kompromisiem

Šie ātrākai darbībai un augstākai produktivitātei izstrādātie instrumenti stiprina pie betona, tērauda un dažu veidu mūra bez urbšanas, bez enkuriem un bez darba vietas ierobežojumiem.

Bez vadiem, bez atkritumiem

Vairs nav jāpērk, jāuzglabā, jārīkojas un jāatbrīvojas no dārgiem gāzes baloniņiem vai kārtridžiem. Akumulatora instrumenti  BX 3 ir klusāki, tiem ir mazāks atsitiens, un tiem ir nepieciešama mazāka tīrīšana un apkope.

Pilnībā saderīga platforma

Akumulatora tiešās stiprināšanas instrumenti darbojas ar 22 V akumulatoriem un lādētājiem, kuri jums jau ir. Lai iegūtu ilgāku darbības laiku, izmantojot kompaktu, pašoptimizējošu akumulatoru, izpētiet mūsu jaunāko Nuron platformu.

Worker fastening wooden track placopan on floor with BX 3

Vairāk iespēju, daudz pielietojumu

Ar akumulatoru darbināms tiešās stiprināšanas instruments lielākajai daļai darbu ar inženierkomunikācijām un iekšējai apdarei

Neatkarīgi no tā, vai visu dienu pavadāt, piestiprinot virs galvas kabeļus, cauruļvadus un sadales kārbas vai uzstādot kilometriem ģipškartona montāžas profilu, mūsu BX 3 instrumenti palīdz strādāt efektīvāk un ērtāk. Tie ir ātrāki un klusāki nekā ar gāzi darbināmi instrumenti un rada mazāk putekļu un vibrācijas nekā urbšana.

Atšķirībā no dažiem ar pulveri darbināmiem instrumentiem, ar akumulatoru darbināmajiem tiešās stiprināšanas instrumentiem nav nepieciešama īpaša apmācība vai atļaujas, tāpēc jūs nekavējoties varat sākt darbu.

a worker checks a battery-powered direct fastener with a smart phone

Ātra, bezproblēmu stiprināšana

Noderīga funkcionalitāte, kas palīdz strādāt ilgāk un paveikt vairāk

Nav gāzes, nav problēmu. Ar akumulatoru darbināmajos tiešās stiprināšanas instrumentos izmanto jaudīgas mehāniskās piedziņas, kas labāk atbilst jūsu darba ritmam un ātrumam, vienlaikus nodrošinot vienmērīgāku stiprinājuma kvalitāti. Mazāks atsitiens un mazāk iestrēgumu, tādējādi mazāks dīkstāves laiks.

Izmantojiet viegli ielādējamās aptveres un jaunā uzpildes indikatora priekšrocības.

Bezvadu stiprināšana visu dienu

BX 3-22: ja esat gatavs atteikties no gāzes un pāriet uz akumulatoriem

Ar akumulatoru darbināmais tiešās stiprināšanas instruments BX 3-22 nodrošina vēl lielāku ātrumu un ilgāku darbības laiku. Neatkarīgi no tā, vai stiprināt pie betona vai tērauda, BX 3-22 ar vienu uzlādi var to veikt līdz pat 850 stiprinājuma punktos.

Nuron kompaktais un jaudīgais akumulators, kurš ir daļa no plašā 22 V platformas klāsta, ir lieliski piemērots darbam virs galvas. Turklāt, izmantojot uzlaboto tehniskā stāvokļa diagnostiku jūs strādāsiet ar mazākiem pārtraukumiem, vienlaikus optimizējot savu instrumentu parku.

Stiprināšana bez kompromisiem

Tās pašas stiprināšanas tehnoloģijas, kuras jau izmantojat

Mūsu aptverēs ieliktās cinkotās naglas ir izstrādātas kopā ar mūsu BX 3 instrumentiem to veiktspējas palielināšanai un nodrošina ikdienas risinājumus ģipškartona profilu un tādu elementu kā kabeļu skavas, cauruļvadu stiprinājumi un griestu skavas stiprināšanai pie betona, mūra, pildītiem blokiem un tērauda. 

X-BT pielietojumos mūsu skrūves ar vītni var tikt galā ar režģa, zemējuma un pagaidu stiprināšanas darbiem.

Strādājiet ērtāk

Tiešā stiprināšana ir saistīta ar lielu fiziski intensīvu un nogurdinošu darbu virs galvas. Eksoskelets EXO-O1 palīdz samazināt slodzi, lai jūs varētu būt produktīvāks.

Vai dodat priekšroku ar pulvera montāžai?

Viss kārtībā, mēs saprotam. Mūsu ar pulveri darbināmo instrumentu klāstam ir visa nepieciešamā jauda tiešai stiprināšanai pie ļoti izturīga betona neatkarīgi no veicamā uzdevuma.

Iegādāties ar pulveri darbināmus stiprināšanas instrumentus