Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam

Akumulatora putekļsūcēji būvobjektiem

Izmantojot inovatīvos Nuron akumulatorus, varat strādāt ar akumulatora instrumentiem, neietekmējot sūkšanas jaudu – skatiet visus akumulatora un uz muguras pārnēsājamos putekļusūcējus

Izmantojot inovatīvos Nuron akumulatorus, varat strādāt ar akumulatora instrumentiem, neietekmējot sūkšanas jaudu – skatiet visus akumulatora un uz muguras pārnēsājamos putekļusūcējus
VC 10L-22 akumulatora putekļsūcējs Akumulatora putekļsūcējs ar lielu sūkšanas jaudu sausai/slapjai tīrīšanai un papildu mugursomu paredzēts būvobjektu uzkopšanai – L klases (Nuron akumulatoru platforma)
VC 10M-22 akumulatora putekļu nosūkšanas ierīce Akumulatora putekļsūcējs ar lielu sūkšanas jaudu sausai/slapjai tīrīšanai, kuram pieejams papildaprīkojums – mugursoma instrumenta radīto putekļu nosūkšanai –, kas der arī M klases dobjiem urbjiem (Nuron akumulatoru platforma)
Akumulatora putekļsūcējs VC 5-A22 Kompakts un ērti pārnēsājams 22 V akumulatora putekļsūcējs lietošanai objektos — veidots, domājot par mobilitāti un lietotāja ērtībām
Atpakaļ pie produktiem ()
Salīdzināt
Produkti ()
a worker uses a cordless vacuum cleaner to remove dust from demolition work

Atklājiet bezvadu putekļsūcējus

Ātra tīrīšana un labāka putekļu kontrole ar pārnēsājamas ierīces ērtībām

Jūs nevarat izvairīties no putekļu veidošanās, taču jūs varat tos kontrolēt neatkarīgi no tā, kur strādājat. Mūsu HEPA filtra izmantošanai gatavie bezvadu putekļsūcēji palīdz nodrošināt tīrākas, drošākas un efektīvākas, ar OSHA saderīgas darba vietas.

Turklāt, pateicoties Nuron platformas jaudai un pielāgojamībai, tagad varat veikt bezvadu mitro un sauso putekļu nosūkšanu pat tad, ja nav pieejama elektrība.

Ar akumulatoru darbināmi putekļsūcēji tīrīšanai ārpus telpām

Lielāka drošība

Jums nav nepieciešama barošanas kontaktligzda, lai, veicot urbšanas un griešanas darbus, nodrošinātu atbilstību veselības un drošības prasībām - mūsu augstas veiktspējas putekļsūcēji darbojas uz Nuron 22 V akumulatoru platformas.

Augstāka produktivitāte

Strādājiet labāk un ar mazākiem pārtraukumiem. Mūsu bezvadu putekļsūcēji var palīdzēt uzlabot pārredzamību darba vietā, ietaupīt tīrīšanai veltīto laiku un paildzināt instrumenta kalpošanas laiku.

Vairāk ērtību

Neatkarīgi no tā, vai mūsu bezvadu putekļsūcējus nēsājat aiz roktura, siksnas vai mugursomā, tie ir mobili un ērti, un darbojas ar mūsu plašā klāsta 22 V Nuron akumulatoru.

a worker grinding a concrete wall has a cordless vacuum cleaner on his back

Slapjā un sausā tīrīšana

VC 10 (M/L)-22: Nuron jauda patiesai bezvadu putekļu savākšanai

VC 10-22 ar mazāku svaru, mazāku tvertni un mugursomas dizainu nodrošina papildu mobilitāti it visur, kur nepieciešama OSHA apstiprināta putekļu savākšana.

Turklāt jūs strādāsiet efektīvāk, pateicoties automātiskajai filtru tīrīšanai, ilgākam darbības laikam un diagnostikai, kas palīdz identificēt akumulatorus ar zemu veiktspēju.

a worker walking over a construction site with a cordless vacuum cleaner hanging from his shoulder

Nav kontaktligzdas? Nav problēmu

Notīriet savu darba vietu ar bezvadu putekļsūcēju

Sausajai putekļu tīrīšanai vietās, kur nav pieejama elektropadeve, var izmantot ar OSHA saderīgo bezvadu putekļsūcēju VC 5-22 ar pleca siksnu papildu mobilitātei.

Nodrošiniet OSHA atbilstību

Uzturiet savu darba vietu tīru un prasībām atbilstošu, apvienojot mūsu bezvadu putekļsūcējus ar iebūvētu putekļu pārvaldības risinājumu griešanai, urbšanai, kroņurbšanai un citiem darbiem.

Iegādājieties vēl citas putekļu savākšanas sistēmas

Vai dodat priekšroku vadu putekļsūcējam?

Ātri un efektīvi aizvadiet biezos putekļus un slapjo masu no slīpēšanas, griešanas, urbšanas un kroņurbšanas vietas, izmantojot mūsu ietilpīgos lieljaudas vadu putekļsūcējus.

Iegādāties elektrotīkla putekļsūcējus

Mēs rūpējamies par saviem instrumentiem

Mēs negaidām, ka mūsu instrumenti sabojāsies, bet mēs esam šeit, ja tā tomēr notiks. Saņemiet putekļsūcēja bezmaksas apkopi divus gadus, pēc tam darbmūža garantiju un remonta izmaksu ierobežojumu. 

Uzziniet vairāk par mūsu instrumentu remonta pakalpojumu
Pierakstieties, lai turpinātu