Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam

Akumulatora instrumenti

Uzziniet, kā uzlabot produktivitāti darba vietā, izmantojot akumulatora instrumentus un jaunāko akumulatora tehnoloģiju Nuron: Hilti akumulatora elektroinstrumentus var iegādāties šeit

Jauda un pielāgojamība

Akumulatoru platforma bez kompromisiem

Esiet gatavs nākotnei ar jaunāko inovāciju - Nuron 22V akumulatoru platformu ar kuru jūs varēsiet nodrošināt elektroinstrumentu un iekšdedzes dzinēja veiktspēju.

Hilti akumulatora instrumenti ir paredzēti maksimālas veiktspējas nodrošināšanai, paaugstinātai drošībai un lietotāja komfortam — no atskaldīšanas un griešanas līdz urbšanai un stiprināšanai.

Kā Nuron akumulatoru platforma var palīdzēt jūsu biznesam

Vienas platformas ērtums

Aptuveni 70 instrumentu uz vienas Nuron 22 V akumulatoru platformas — no urbjmašīnām un skrūvgriežiem līdz atskaldāmajiem āmuriem.

Vairāk padarīta darba ar vienu uzlādi

Iegūstiet ilgāku darbības laiku saviem instrumentiem, izmantojot 22 V platformu — tā spēj nodrošināt lielāku jaudu nekā 36 V, elektroinstrumenti vai iekšdedzes dzinēja instrumenti.

Samaziniet dīkstāves laiku

Diagnosticēšanas risinājums tagad ir iebūvēts un palīdz nodrošināt nepārtrauktu pieejamību akumulatora tehniskā stāvokļa infomācijai.

Parūpējaties par saviem darbiniekiem

Drošības un veselības risinājumi sākot no putekļu savākšanas sistēmām līdz iebūvētām tehnoloģijām, kas palīdz samazināt leņķa slīpmašīnas atsitiena risku.

Viena platforma visiem jūsu darbiem

Optimizējiet savu instrumentu parku un iegūstiet lielāku pielāgojamību savā būvobjektā

Dažādu barošanas avotu un akumulatoru sistēmu pārvaldīšana vairākās atrašanās vietās var radīt galvassāpes, nemaz nerunājot par izmaksām un laikietilpību.

Izmantojot Nuron, jūs varat darbināt visus savus instrumentus uz vienas akumulatoru platformas - no triecienskrūvgriežiem līdz atskaldāmajiem āmuriem.  Jums būs nepieciešams mazāks daudzums akumulatoru un lādētāju, dodot iespēju samazināt izaicinājumus, ko rada instrumentu lietošana būvobjektā, kas darbojas uz dažādām platformām.

DSH 600-22 with Abrasive blade and B 22-170

Lielāka veiktspēja un darbības laiks

Strādājiet visas dienas garumā ar akumulatoriem, kuri nodrošina tādu pašu jaudu kā elektroinstrumenti vai iekšdedzes dzinējs

Pateicoties pilnībā pārveidotajam akumulatora un instrumenta interfeisam, Nuron nodrošina līdz pat divām reizēm lielāku jaudu nekā līdzvērtīgas 18 V un 20 V platformas. Visprasīgākajiem pielietojumiem — piemēram, tērauda cauruļu griešanai ar cirkulāro zāģi vai betona drupināšanai ar atskaldāmo āmuru, var apvienot divus 22 V akumulatorus. Vieglākiem pielietojumiem, piemēram, ģipškartona skrūvju ieskrūvēšanai vai sērijveida metāla stiprināšanai ar triecienskrūvgriežiem, ātrāku un ērtāku strādāšanu nodrošina instrumenta uzlabotā ergonomika.

Ar vienu 8,0 Ah Nuron akumulatoru sazāģējiet tikpat daudz betona kā ar vienu pilnu degvielas tvertni

Uzzināt vairāk par DSH 600-22

Nuron akumulatori un bezoglīšu motors nodrošina līdz pat trīs reizēm vairāk padarīta darba ar vienu uzlādi

Uzzināt vairāk par TE 60-22 SDS-Plus

Lai iegūtu līdz pat 2,5 reizes vairāk enerģijas nekā ar 36 V akumulatoru, apvienojiet divus 12 Ah Nuron akumulatorus

Uzzināt vairāk par TE 2000-22

Līdz pat 3 reizes lielāks griešanas ātrums un divkārt ilgāks darbības laiks nekā tā priekšgājējiem

Uzzināt vairāk par SC 30WR-22
Worker standing on a platform with a drill in his hand that is fixed to a pole with a tool tether

Drošība kā prioritāte

Progresīvi risinājumi, kas izstrādāti jūsu aizsardzībai

Ar Nuron esam palielinājuši to akumulatora instrumentu skaitu, kuri aprīkoti ar:
  • AVR (Aktīvās vibrācijas kontroles sistēma), kas palīdz samazināt vibrācijas iedarbību uz plaukstām un rokām
  • ATC (Aktīvā griezes momenta kontroles sistēma), lai palīdzētu samazināt instrumenta atsitiena risku
  • DRS (Putekļu savākšanas sistēmas), lai palīdzētu samazināt būvniecības putekļu ietekmi, tostarp nodrošinātu betona griešanu, urbšanu un drupināšanu praktiski bez putekļiem
  • Pretkritiena aizsardzības stiprinājuma vieta visiem instrumentiem, lai palīdzētu samazināt krītošu priekšmetu risku, strādājot augstumā 

Ar SensTech tehnoloģiju aprīkotās leņķa slīpmašīnas automātiski izslēdzas, kad operators noņem roku no instrumenta — piemēram, ja tas nejauši nokrīt. Turklāt, izmantojot 3D ATC, instruments izslēdzas, ja notiek pēkšņa, nekontrolēta kustība jebkurā virzienā.

Uzzināt vairāk par AG 6D-22

Instrumentam BX 3(-L)-22 ir mazs atsitiens un zems trokšņa līmenis, vienlaikus nodrošinot ekspluatāciju praktiski bez putekļiem. Tā kā tas ir darbināms ar akumulatoru, jūs iegūstat ātrus un uzticamus stiprinājumus.

Uzzināt vairāk par BX 3(-L)-22

VC 10M-22 palīdz samazināt putekļu ietekmi. Tas ir pietiekami jaudīgs praktiski visiem darba uzdevumiem, tam ir HEPA filtrs un automātiska filtra tīrīšana. 

Uzzināt vairāk par VC 10M-22

Pārejiet uz Nuron jau tagad

Apskatiet Nuron instrumentus produktu katalogā vai arī izmantojiet filtru “Nuron”, kad pārlūkojat akumulatora instrumentu platformu.

Un, ja jums ir radušies kādi jautājumi par pāriešanu uz Nuron, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu vai savu tehnisko konsultantu.

Pierakstieties, lai turpinātu