Nosūtīt instrumentu uz remontu

Neviena instrumenta ekspluatācijas laikā nav iespējams izvairīties no tehniskās apkopes un remonta. Uzņēmuma Hilti mērķis ir instrumentu remontu veikt pēc iespējas ātrāk.

Mūsu pieredzējušie eksperti sniegs jums vislabāko iespējamo atbalstu instrumentu paņemšanas koordinēšanā, kā arī palīdzēs apkopot visu nepieciešamo informāciju jūsu aprīkojuma transportēšanai uz mūsu remonta centriem.

Jūs varat sniegt nozīmīgu ieguldījumu, lai nodrošinātu remontējamā instrumenta veiksmīgu nodošanu. Ir jāievēro tikai daži vienkārši noteikumi.

Kā sagatavot aprīkojumu paņemšanai?

Iepakojiet aprīkojumu

Nododot kurjeram, visiem instrumentiem ir jābūt ārējā iepakojumā. Šim nolūkam pietiek ar Hilti futrāli vai kartona kasti.

Noņemiet akumulatorus un piederumus

Noņemiet akumulatorus un piederumus, lai paātrinātu remonta procesu un nodrošinātu iesaistīto personu drošību. Vēlamies norādīt, ka visi nenoņemtie akumulatori tiks iznīcināti un netiks atdoti!

Noņemiet tvertni un šļūteni

Ja sūtāt putekļsūcēju, noņemiet tvertni un sūknēšanas šļūteni.

Izņemiet bīstamās vielas un piederumus

Tālāk norādītais attiecas uz visām instrumentu klasēm. Noņemiet esošos piederumus, piemēram, urbjus vai zāģa asmeņus. Ar benzīnu darbināmas ierīces obligāti jānosūta pilnīgi tukšas.

Ievērojiet īpašos noteikumus attiecībā uz akumulatoriem

Ja vēlaties atsūtīt instrumentu ar akumulatoru, ir jāievēro īpaši bīstamo kravu pārvadāšanas noteikumi (deklarācija, transportēšanas tvertne u.c.). Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienesta speciālistiem.

Vai vēlaties nosūtīt instrumentu remonta veikšanai?

Pierakstieties savā Hilti profilā, dodieties uz sadaļu „Instrumentu pārvaldība” un atlasiet „Remonts”. Vai arī varat izmantot tālāk sniegto remonta veidlapu.*

*Tikai juridiskām personām. Privātpersonas var iesniegt remonta pieprasījumu, izmantojot Hilti kontu, vai atstāt instrumentus remonta veikšanai mūsu Hilti veikalā. Lai saņemtu plašāku informāciju, zvaniet: +371 6760 0673.

Dalīties