Construction productivity

KĀ PALIELINĀT BŪVLAUKUMA PRODUKTIVITĀTI

Ar mūsu produktivitātes analīzes pakalpojumu

Mēs saprotam, ka daži no galvenajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras būvniecības nozare, ir izmaksu kontrole, noteikumu ievērošana un sava darbaspēka pārvaldīšana, lai pārliecinātos, ka jums ir pietiekami daudz cilvēku ar atbilstošām prasmēm darbu veikšanai.

Procesu neefektivitāte, neplānotas izmaksas un neproduktīvs darbaspēks var sasniegt pat 25% no kopējām projekta izmaksām, kas var negatīvi ietekmēt jūsu biznesu un tā rentabilitāti.

Ja vēlaties izvairīties no minējumiem, konsultējieties ar kādu no mūsu produktivitātes ekspertiem par produktivitātes analīzi. Mēs varam palīdzēt jums samazināt izmaksas un palielināt produktivitāti tur un tad, kad tas ir vissvarīgākais jūsu uzņēmumam.

GALVENIE DARBA VIETAS PRODUKTIVITĀTES NODROŠINĀTĀJI

Cordless combihammer with dust removal solution

Moderna aprīkojuma izmantošana

Ir daudz instrumentu zīmolu un veidu, no kuriem izvēlēties. 

Šī šķietami vienkāršā būvniecības aprīkojuma un instrumentu izvēle bieži ietekmē laika un pūļu daudzumu, kas nepieciešams darba pabeigšanai, tāpēc tai var būt liela ietekme uz projekta produktivitāti. 

Apbruņots ar jaunākajiem instrumentiem, jūsu personāls var strādāt produktīvāk, un ja izvēlaties partneri, kas var garantēt jums atbalstu kļūmju gadījumā, jūsu uzņēmums izvairīsies no dārgām dīkstāvēm neuzticamu instrumentu dēļ.

Jūsu instrumentu parka reālo izmaksu izpratne

Vai esat kādreiz domājuši par to, cik jūsu instrumenti jums patiešām izmaksā? 

Tas, ko jūs maksājat par sākotnējo instrumentu iegādi, parasti ir tikai sākums, jo īpašumtiesību izmaksas ir saistītas ar daudzām tiešām un netiešām izmaksām. Sākot ar remontu un apkopi, kalibrēšanu un akumulatoriem, līdz laikam, kas nepieciešams instrumentu kārtošanai. 

Lai aprēķinātu savu instrumentu patiesās izmaksas, vispirms ir jāizceļ tiešās un netiešās izmaksas. Pirkuma cena bieži vien ir tikai aisberga redzamā daļa. 

 

solutions to manage safety and risk

Drošības un riska pārvaldība

Būvniecības nozare ir īpaši neaizsargāta pret zādzībām, jo būvobjektos bieži vien ir nepārbaudīts personāls.

Lai samazinātu zādzību risku būvobjektā, ir jānodrošina skaidra uzskaite par visu jūsu uzņēmuma aprīkojumu un materiāliem. Tas mudina darbiniekus vairāk rūpēties par saviem instrumentiem, tādējādi samazinot pazaudētu vai nozagtu priekšmetu skaitu.

Skaidra uzskaite par visu sniedz arī ieguvumus veselībai un drošībai, jo varat viegli sekot līdzi darbinieku apmācības sertifikātiem un kalibrēšanas un pakalpojumu sertifikātiem, lai pārliecinātos, ka jūsu komandas strādā droši ar sertificētu aprīkojumu.

digitalised construction site

Digitalizācijas aptvere

Attiecībā uz produktivitātes palielināšanu, digitālo tehnoloģiju ieviešana ir ātrākais ceļš uz lielāko peļņu.

Ir svarīgi, lai būtu iespēja izmērīt datus par jūsu būvlaukumiem un projektiem, piemēram, cik labi tiek izmantoti jūsu instrumenti, kur atrodas jūsu instrumenti un aprīkojums un kad ir jāiesniedz jūsu darbinieku un kalibrēšanas sertifikāti. 

Tas nozīmē, ka būsiet vairāk informēti par jomām, kurās savā uzņēmumā varat uzlabot produktivitāti un ietaupīt naudu.  

SAGLABĀJIET SAVU PRODUKTIVITĀTI UN SAMAZINIET IZMAKSAS

Ņemot to vērā, var būt grūti zināt, ar ko sākt. Tomēr, izpētot šos galvenos veidus, kā uzlabot jūsu darba vietas produktivitāti, varat noteikt jomas, kurās varētu būt liels ietaupījums. Un lieliskā ziņa ir tā, ka jums tas nav jādara pašiem.

Mūsu īpašie produktivitātes eksperti var palīdzēt jums noteikt iespējas optimizēt un racionalizēt jūsu instrumentu parku un digitalizēt veidu, kā jūsu instrumenti un citi līdzekļi tiek pārvaldīti, lai samazinātu slēptās izmaksas līdz minimumam un palielinātu kopējo produktivitāti. Mēs varam jums palīdzēt veikt izmaiņas, kas uzlabos jūsu produktivitāti un samazinās izmaksas.

Kopā ar jūsu komandu mēs:

1. Izvērtēsim jūsu esošo instrumentu skaitu būvobjektos un noliktavās.

2. Analizēsim jūsu slēptās izmaksas, ko bieži izraisa regulāri remontdarbi, pazaudēti vai nozagti instrumenti, administrēšanas maksas un darījumu zaudēšana instrumenta dīkstāves dēļ.

3. Pārraudzīsim jūsu instrumenta produktivitāti un izvērtēsim jūsu iespējas salīdzinājumā ar iespējamām alternatīvām.

4. Atklāsim riskus, par kuriem jūs iespējams nezināt. 

5. Noteiksim vienkāršāku iekšējo instrumentu, materiālu un sertifikātu pārvaldības procesu. 

6. Palīdzēsim atrast optimālo instrumentu veidu un skaitu, kas jums patiešām ir nepieciešami, lai atbilstu jūsu darbības vajadzībām un visaugstākajiem drošības standartiem.

7. Izveidosim īpaši pielāgotu produktivitātes analīzes pārskatu, kurā ir detalizēti parādīts, kur varat palielināt produktivitāti un ietaupīt izmaksas.

8. Ieteiksim jums visefektīvāko veidu, kā pārvaldīt savus līdzekļus un atbilstību, un maksimāli izmantot savu instrumentu parku, lai palīdzētu sasniegt savus uzņēmējdarbības mērķus. 

 

Dalīties