UGUNSDROŠĪBA LINEĀRIEM UN PERIMETRA SALAIDUMIEM

Ugunsdrošības risinājumi kustībai un hidroizolācijai

Hilti firestop for perimeter joints

Perimetra sienas ugunsdrošības barjeras rada unikālus projekta izaicinājumus.

Tāpat kā visi konstrukcijas salaidumi, salaidum stikla fasādēm nepārtraukti pārvietojas ar nelielām nobīdēm pret ēkas konstrukciju. Salaidums var būt pakļauts arī laikapstākļiem, āra un iekštelpu elementiem būvniecības laikā un pēc tās, tieši tāpēc jums ir jāņem vērā kustība, noplūde un ūdens rādītāji, lai nākotnē izvairītos no dārgas modernizācijas.

Ja pasīvās ugunsdrošība ir jāiestrādā plāksnes malai pa ēkas perimetru, jums ir jāizvēlas arī ugunsdrošības sistēma, kas būu saderīga ar ēkas ārējo apšuvumu, jo tas var sastāvēt no dažādiem materiāliem, kā piemēram, stikla fasādes komponentm,  lietiem betona paneļiem vai auksti formēta tērauda karkasa un apšuvuma.

HILTI RISINĀJUMI LINEĀRIEM UN PERIMETRA SALAIDUMIEM

Mūsu Hilti ugunsdrošības risinājumi lineāriem un perimetra salaidumiem ietver:

  • Mūsu Hilti hermētiķis un Hilti salaiduma aerosoli– mūsu visplašāk izmantotie ugunsdrošības produkti plāktņu malu risinājumiem.
  • Plašs ugunsdrošības sistēmu klāsts izmantošanai ārpus telpām.
  • Mēs esam arī pirmais ražotājs, kas piedāvā patentētu un pārbaudītu stikla sistēmu no grīdas līdz griestiem, lai apmierinātu projektēšanas vajadzības.
  • Mūsu Hilti ugunsdrošības risinājumi ir viegli uzstādāmi un viegli pārbaudāmi.

Tie atbilst arī visstingrākajiem starptautiskajiem standartiem, piemēram, ASTM un EN, un ir saderīgi ar kodeksu, kas atbilst ETA un UL prasībām.

KĀ MĒS VARAM PALĪDZĒT AR JŪSU PROJEKTU UN SPECIFIKĀCIJU

Mēs varam palīdzēt ar jūsu projektu un specifikāciju būvobjektā, tiešsaistē vai pa tālruni:

  • Projektēšanas rīki – izmantojiet mūsu plašo Hilti BIM/CAD bibliotēku un programmatūru.
  • Palīdzība būvobjektā – mūsu Hilti inženieri var sadarboties ar jums būvobjektā, lai palīdzētu ar specifikācijām un risinājumiem.
  • Projekta specifikācijas izstrāde – sazinieties ar mums pa tālruni vai tiešsaistē, lai atrastu savam projektam piemērotākos produktus, risinājumus un dokumentāciju.
  • Tehniskie dokumenti – piekļūstiet mūsu tiešsaistes tehniskajai bibliotēkai, lai atrastu pirmsplānošanas dokumentus, datu lapas un apstiprinājuma dokumentāciju. Vienkārši izgrieziet un ielīmējiet rasējumus un tekstu tieši savā projektā.

Dalīties