Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam

Akumulatora atskaldāmie āmuri demontāžai

Ar Nuron tagad pat vislielākos demontāžas instrumentus var darbināt ar akumulatoru. Pilnu akumulatora atskaldāmo āmuru, perforatoru un SDS drupinātāju klāstu skatiet šeit.

Ar Nuron tagad pat vislielākos demontāžas instrumentus var darbināt ar akumulatoru. Pilnu akumulatora atskaldāmo āmuru, perforatoru un SDS drupinātāju klāstu skatiet šeit.

Akumulatora atskaldāmie āmuri

Mazas, vidējas slodzes grīdas un sienu demontāžas darbiem

Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar betonu, mūri, flīzēm vai apmetumu, šie mazai un vidējai slodzei paredzētie atskaldāmie āmuri būs jūsu uzticamie partneri. Pateicoties 22V Nuron akumulatoru platformai, jūs iegūstat tādu pašu veiktspēju kā līdzīga izmēra vai lielāki no elektrotīkla strādājoši instrumenti, papildus saņemot bezvadu mobilitāti.

Veiktspēja, komforts, kontrole un drošība

Veiktspēja bez kompromisiem

Izmantojot mūsu Nuron akumulatora platformas atskaldāmos āmurus, jūs varat iegūt tādu pašu veiktspēju kā no elektrotīkla strādājošajiem.

Viena akumulatoru platforma visiem jūsu instrumentiem

Darbiniet visus savus instrumentus - ieskaitot lieljaudas atskaldāmos āmurus - no vienas un tās pašas augstas veiktspējas 22V Nuron akumulatoru platformas.

Mobilitāte bez kompromisiem

Ierobežota pieeja ārējam barošanas avotam? Nekādu problēmu. Izbaudiet lielāku mobilitāti ar akumulatora atskaldāmajiem āmuriem.

Drošība bez kompromisiem

Iegūstiet praktiski bezputekļu urbšanu ar mūsu putekļu savākšanas sistēmu (DRS) un palīdziet samazināt operatora nogurumu ar zemāku instrumentu vibrāciju.

Kontrolēta grīdas demontāža

Mazas un vidējas slodzes darbiem - drupiniet līdz pat 1,5 tonnām betona ar vienu uzlādi

Akumulatora atskaldāmais āmurs TE 2000-22, kas ir par 10 kg vieglāks nekā līdzīgi instrumenti, ir ideāli piemērots demontāžas darbiem, kur izšķiroša nozīme ir vadībai, instrumenta kontrolei un mobilitātei. Tas ir lieliski piemērots tādos uzdevumos kā grīdas demontāža, cauruļu kanālu griešana, betonā ar biezumu līdz 20 cm, kā arī bruģa precīzai noņemšanai. Turklāt radītā vibrācija ir tikai ~ 4,0 m/s², kas palīdz samazināt operatora nogurumu.

Izmantojot mūsu Nuron 22V akumulatoru tehnoloģiju, viens no tās lielākajiem akumulatoriem (B22-255) ļauj demontēt 0,5 tonnas betona. Ja izmantojat lielo akumulatora korpusu ar četriem papildu B22-255 akumulatoriem, ar vienu uzlādi varēsiet demontēt līdz 1,5 tonnām.

Jaudīga sienas demontāža

Iegūstiet no elektrotīkla strādājošu instrumentu jaudu praktiski bez putekļiem un ar zemu instrumenta vibrācijas līmeni

Ar mūsu Nuron akumulatoru platformas sienas demontāžas atskaldāmais āmurs TE 500-22 var paveikt visdažādākos korekcijas un demontāžas darbus sienā, kur kontrole ir būtiska, bet jūs nevēlaties kompromitēt veiktspēju. TE 500-22 jaudas ziņā neatpaliek no līdzīgiem no elektrotīkla strādājošiem instrumentiem, kā arī jūs varat iegūt praktiski bezputekļu kalšanu, pateicoties tā savietojamībai ar Hilti DRS-B putekļu savākšānas sistēmu. Kā arī TE 500-22 radītais vibrāciju līmenis ir tikai 6,7 m/s2, kas nozīmē, ka jūs varat strādāt ilgāk un ērtāk.

Vairāk demontāžas darbu, mazāk putekļu

Praktiski bezputekļu demontāža ar TE DRS-B putekļu savākšanas sistēmu

Savāciet līdz 95% putekļu, vienkārši pievienojot TE DRS-B putekļu savākšanas sistēmu un saderīgu akumulatora Hilti putekļsūcēju, piemēram, Nuron VC 5-22 un Nuron VC 10- 22.

Izbaudiet drošākus darba apstākļus, veicot iekštelpu renovācijas darbu vai strādājot vidē, kur ir izšķiroša nozīme ir tīrai apkārtnei, piemēram, telpas, kuras izmanto, slimnīcas, laboratorijas vai ražošanas līnijas.

36V platformas atskaldāmie āmuri

Akumulatora atskaldāmie āmuri TE 300-A36 SDS-Plus un TE 500-A36 SDS-MAX piedāvā elastību un veiktspēju veicot demontāžas darbus, turklāt tos var izmantot kopā ar putekļu savākšanas sistēmām, drošākām darba vietām.

Iegādāties 36V atskaldāmos āmurus

Nepieciešams vada atskaldāmais āmurs?

Ja vada atskaldāmais āmurs ir tas, kas jums nepieciešams, mums ir ko jums piedāvāt. Mūsu atskaldāmie āmuri ir paredzēti dažādas slodzes sienas un grīdas demontāžas pielietojumiem.

Atklājiet vada atskaldāmo āmuru piedāvājumu