Structural baseplate solutions

BalstPLĀksnes PROJEKTS UN UZSTĀDĪŠANA

Ātrāk uzstādāmas, drošākas tērauda un betona konstrukcijas

Var būt sarežģīti atrast labāko risinājumu tērauda un betona konstrukcijām, piemēram, siju vai kolonnu balstplāksnēm. Hilti produkti, programmatūra un pakalpojumu risinājumi var palīdzēt ietaupīt laiku gan projektēšanas, gan uzstādīšanas laikā, neapdraudot kvalitāti un drošību. Sadarbojoties ar mums, jūs arī palīdzēsiet samazināt dārgas pārstrādes un ilgstošu pārbaužu risku, vienlaikus izmantojot ekspertu atbalstu atbilstoša risinājuma atrašanā – neatkarīgi no darba sarežģītības.

Ielāde

PĀRVALDIET SAVU INVENTĀRU

Kāds aprīkojums jums pieder? Kas to izmanto un kur? Vai jūsu instrumentiem ir nepieciešama apkope vai kalibrēšana? Vai ir pienācis laiks atjaunot apmācību vai sertifikātu? Iegūstiet visu šo svarīgo informāciju un daudz ko citu gandrīz reāllaikā, izmantojot ON!Track, Hilti aprīkojuma pārvaldības programmatūru būvniecības nozarei.

Uzzināt vairāk

ĪPAŠI JUMS IZSTRĀDĀTAS APMĀCĪBAS

Mēs varam Jums palīdzēt paaugstināt kvalifikāciju.

Hilti inženieri ir gatavi mūsu klientiem organizēt pielāgotas apmācības. Ļaujiet mums paaustināt Jūsu kvalifikāciju un pieredzi savam ikdienas darbam.

Uzzināt vairāk

KĀ HILTI INŽENIERI VAR PALĪDZĒT

Sadarbojieties ar Hilti, lai gūtu labumu no ekspertu atbalsta visos projekta dzīves cikla posmos no projektēšanas līdz uzstādīšanai un līdz ēku pārvaldībai. Mēs piedāvājam visu, sākot no speciālistu konsultācijām un akreditētām apmācībām līdz testēšanai būvobjektā un inženiertehniskiem atzinumiem, lai palīdzētu jums atrast vajadzīgos apstiprinātos risinājumus. 

Uzzināt vairāk

Dalīties