Electrical solutions

Vieglas slodzes elektroinstalāciju risinājumi

Uzlabojiet rūpniecisko un komerciālo elektroinstalāciju

Vai jums ir grūtības attīstīt savu biznesu, jo nevarat uzņemties vairāk projektu? Vai esat neapmierināti ar lēnu izklājuma atzīmēšanu un kanālu frēzēšanu? Vai jūs interesē ātrākas stiprināšanas sistēmas un viegli lietojami pasīvās ugunsdrošības risinājumi, kas jums nav jāiegādājas no citiem? Izvēloties Hilti risinājumus savām vieglas slodzes elektroinstalācijām jūs iegūsiet labumu no ievērojama produktivitātes pieauguma katrā sava projekta posmā.

Ielāde
Laser measuring tools

LĀZERA ĀTRS IZVIETOJUMS

Izmantojiet ātrākas līmeņošanas un izlīdzināšanas priekšrocības

Tradicionāla izvietojuma veikšana ar krīta līnijām un mērlentēm ir lēna un darbietilpīga, savukārt daži tirgū pieejamie mērinstrumenti nenodrošina jums nepieciešamo veiktspējas līmeni. Taču ar mērinstrumentiem, piemēram, akumulatora PM 30-MG un PM 40-MG daudzstaru lāzeriem, jūs iegūsiet labumu no lielākas izturības, ātrākas un precīzākas izlīdzināšanas un izcilas redzamības. Lai veiktu tādus uzdevumus kā kabeļu kanāļu un cauruļvadu mērīšanu, izmēģiniet mūsu vienkārši lietojamās lāzera mērierīces. Un izmantojiet mūsu betona skenerus, lai izvairītos no dārgām dīkstāvēm, ko izraisa uzduršanās slēptiem objektiem. 

Electrical solutions

ĀTRĀKA STIPRINĀŠANA

Ietaupiet laiku, veicot tiešu stiprināšanu

Vai meklējat produktīvāku alternatīvu urbšanai un enkuru uzstādīšanai kabeļu stiprināšanai? Pārejiet uz tiešo stiprinājumu, izmantojot Hilti BX 3 akumulatora tiešās stiprināšanas instrumentu. Nesatur propelentu un drošāk lietojama, tā palīdz strādāt līdz pat trīs reizēm ātrāk nekā citas stiprināšanas metodes, vienlaikus nodrošinot plašu tiešo stiprinājumu elementu klāstu. Vai veicat intensīvu darbu augstumā? Mūsu modernais valkājamais eksoskelets EXO-O1 ir izstrādāts, lai samazinātu darbinieku slodzi un nogurumu, lai jūs varētu palielināt produktivitāti.

HIT-HY 200-R V3- rebar installation with the HDE 500-A22 chemical anchor dispenser

VIENKĀRŠĀKA UGUNSAIZSARDZĪBA

Viegli uzstādāmi iepriekš sagatavoti ugunsdrošības risinājumi

Aizmirstiet par nekārtīgām un grūti apstrādājamām ugunsdrošības javām, hermētiķiem un pārklājuma plātnes. Tā vietā izvēlieties Hilti iepriekš sagatavotas ugunsdrošības sistēmas. Mūsu putas, kabeļu manšetes un kabeļu diskiem ir plašs apstiprinājumu klāsts, un tos var ātri uzstādīt bez speciāliem instrumentiem vai apmācības, tādējādi palīdzot ietaupīt laiku. 

Fasteners

ĀTRĀKA UZSTĀDĪŠANA

Maksimāla elastība ar akumulatora instrumentiem un stiprinājumiem

Jo ātrāk jūsu darbinieki varēs uzstādīt kontaktligzdas, apgaismojumu, sadales kārbas un citas galalietotāja ierīces, jo zemākas būs jūsu projekta izmaksas. Izmantojot Hilti akumulatora triecienuzgriežņus ar mazai slodzei paredzētiem enkuriem, jūs veiksiet ātrāku uzstādīšanu ar zemu vibrāciju. Izmēģiniet viegli noņemamos HUS enkurskrūves ātrākai uzstādīšanai. 

PĀRVALDIET SAVU INVENTĀRU

Kāds aprīkojums jums pieder? Kas to izmanto un kur? Vai jūsu instrumentiem ir nepieciešama apkope vai kalibrēšana? Vai ir pienācis laiks atjaunot apmācību vai sertifikātu? Iegūstiet visu šo svarīgo informāciju un daudz ko citu gandrīz reāllaikā, izmantojot ON!Track, Hilti aprīkojuma pārvaldības programmatūru būvniecības nozarei.

Uzzināt vairāk

ĪPAŠI JUMS IZSTRĀDĀTAS APMĀCĪBAS

Mēs varam Jums palīdzēt paaugstināt kvalifikāciju.

Hilti inženieri ir gatavi mūsu klientiem organizēt pielāgotas apmācības. Ļaujiet mums paaustināt Jūsu kvalifikāciju un pieredzi savam ikdienas darbam.

Uzzināt vairāk

KĀ HILTI INŽENIERI VAR PALĪDZĒT

Sadarbojieties ar Hilti, lai gūtu labumu no ekspertu atbalsta visos projekta dzīves cikla posmos no projektēšanas līdz uzstādīšanai un līdz ēku pārvaldībai. Mēs piedāvājam visu, sākot no speciālistu konsultācijām un akreditētām apmācībām līdz testēšanai būvobjektā un inženiertehniskiem atzinumiem, lai palīdzētu jums atrast vajadzīgos apstiprinātos risinājumus. 

Uzzināt vairāk

Dalīties