Hilti Commercial MEP Support Solutions

ATBLOĶĒJIET SAVU PRODUKTIVITĀTI

MEP balstu sistēmas risinājumi

Komerciālo projektu MEP balstu sistēmas var sagādāt patiesas galvassāpes. Pareizo produktu izvēle un ātra, kvalitatīva uzstādīšana ir nopietna problēma. Un ja jūs varētu nomainīt nevēlamo sarežģītību pret vienkāršāku augstas kvalitātes MEP balstu sistēmas izvēli, pasūtīšanu un uzstādīšanu, kā arī iekļaut inovatīvus ugunsdrošības risinājumus? Izvēloties Hilti par savu produktivitātes partneri, jūs palīdzēsiet ietaupīt laiku un samazināt darbaspēka izmaksas līdz pat 24% visā cauruļvadu projektēšanas darbplūsmā. Uzziniet, kā Hilti tagad var atbloķēt jūsu produktivitāti.

MEP BALSTU SISTĒMAS RISINĀJUMI

Ielāde
MEP Supports Selector

DETALIZĒTS PROJEKTS PADARĪTS VIENKĀRŠS

Standartizēti risinājumi, kas darbojas

Jau no paša projekta sākuma mēs saprotam, cik svarīgi ir pareizi sakārtot sīkākas detaļas. Neliels, nepareizs aprēķins pašā sākumā var radīt nopietnas sekas vēlākā būvniecībā.

Mēs esam izstrādājuši virkni jaunus pakalpojumus un programmatūras, lai palīdzētu optimizēt jūsu projektu produktivitāti un izmaksas.

Anchor fastening

LABĀKĀ ENKURU STIPRINĀŠANA

Strādājiet ātrāk un drošāk

Uzlādējiet pārākā pakāpē savu stiprinājumu ar Hilti instrumentiem un vismodernākajiem enkuriem. Smagiem uzdevumiem un stiprinājumiem pie tērauda mūsu ergonomiski izstrādātie SDS-Max triecienkroņurbji jaudīgi urbj betonā. Bažas par drošību? Pievienojiet iebūvēto Hilti DRS putekļu uztvērēju, lai urbšana notiktu praktiski bez putekļiem. Vēl ātrākam darbam samaziniet urbšanas laiku līdz pat 28%, izmantojot novatoriskas Hilti enkurskrūves. Vieglākiem uzdevumiem pārslēdzieties uz akumulatora tiešās stiprināšanas instrumentu BX 3-ME 02, lai nodrošinātu ātrāku un klusāku stiprinājumu ar mazāku atsitienu.

Supports solutions

VIEGLI UZSTĀDĀMI BALSTI

Palīdziet samazināt darbaspēka izmaksas

Vidēja lieluma tirdzniecības ēkā ir kilometriem garas caurules, kuras notur vietā tūkstošiem komponentu, piemēram, statņu profili, cauruļu gredzeni un skavas. Nav brīnums, ka cauruļu balstu montāža un uzstādīšana parasti ir ļoti darbietilpīga. Tomēr ar mūsu ļoti elastīgajiem Hilti cauruļu balstiem jūs varat strādāt līdz pat 20% ātrāk, uzstādot enkurus ar triecienskrūvgriezi, kas aprīkota ar adaptīvo griezes momenta moduli. Vai termiņi ir ierobežoti? Izmantojiet mūsu konstruktīvo elementu montāžas pakalpojumus, tostarp griešanu, komplektēšanu un iepriekšēju montāžu, lai nodrošinātu maksimālu produktivitāti. 

PĀRVALDIET SAVU INVENTĀRU

Kāds aprīkojums jums pieder? Kas to izmanto un kur? Vai jūsu instrumentiem ir nepieciešama apkope vai kalibrēšana? Vai ir pienācis laiks atjaunot apmācību vai sertifikātu? Iegūstiet visu šo svarīgo informāciju un daudz ko citu gandrīz reāllaikā, izmantojot ON!Track, Hilti aprīkojuma pārvaldības programmatūru būvniecības nozarei.

Uzzināt vairāk

ĪPAŠI JUMS IZSTRĀDĀTAS APMĀCĪBAS

Mēs varam Jums palīdzēt paaugstināt kvalifikāciju.

Hilti inženieri ir gatavi mūsu klientiem organizēt pielāgotas apmācības. Ļaujiet mums paaustināt Jūsu kvalifikāciju un pieredzi savam ikdienas darbam.

Uzzināt vairāk

KĀ HILTI INŽENIERI VAR PALĪDZĒT

Sadarbojieties ar Hilti, lai gūtu labumu no ekspertu atbalsta visos projekta dzīves cikla posmos no projektēšanas līdz uzstādīšanai un līdz ēku pārvaldībai. Mēs piedāvājam visu, sākot no speciālistu konsultācijām un akreditētām apmācībām līdz testēšanai būvobjektā un inženiertehniskiem atzinumiem, lai palīdzētu jums atrast vajadzīgos apstiprinātos risinājumus. 

Uzzināt vairāk

Dalīties