Increase efficiency and reduce the cost of ownership with Tool Park Optimisation.

OPTIMIZĒJIET SAVU INSTRUMENTU PARKU

Palieliniet efektivitāti un samaziniet izmaksas

Kādi instrumenti jums šobrīd pieder? Vai tie ir visefektīvākie vai uzticamākie instrumenti šim darbam? Vai tiešām tie visi ir nepieciešami? Kādas ir jūsu instrumenta īpašumtiesību tiešās un slēptās izmaksas? Mūsu produktivitātes eksperti atbild uz šiem un citiem jautājumiem, lai jūs varētu optimizēt savu instrumentu parku, lai tas atbilstu jūsu uzņēmuma vajadzībām un samazinātu kopējās izmaksas.

Do you know the real cost of your tool park?

KĀDAS IR JŪSU INSTRUMENTU PARKA REĀLĀS IZMAKSAS?

Instrumenta cena ir tikai pirmā no daudzām īpašumtiesību izmaksām. Papildus tiešajām izmaksām, piemēram, remontam un apkopei, kalibrēšanai un akumulatoriem, jūs saskaraties ar netiešām izmaksām, piemēram, iepirkuma un pārvaldīšanas izmaksām, instrumentu kļūmēm un instrumenta efektivitātes zudumu laika gaitā. Hilti sadarbojas ar jums, lai noskaidrotu jūsu instrumentu patiesās izmaksas – tas ir būtisks pirmais solis, lai šīs izmaksas samazinātu.

The best tools for the job?

LABĀKIE INSTRUMENTI DARBAM?

Ir daudz instrumentu zīmolu un veidu, no kuriem izvēlēties, taču daži sniedz jums lielāku vērtību nekā citi. Daži darbu paveic ātrāk un labāk. Citi ir izturīgāki un prasa mazāku apkopi, tāpēc to ekspluatācija ir lētāka. Daži darbojas saskaņā ar augstākiem drošības standartiem, kas nozīmē, ka tos var izmantot ar mazāku risku. Lai optimizētu jūsu instrumentu parku, mēs ņemam vērā visus šos faktorus un jūsu komandas atsauksmes, ļaujot mums ieteikt visefektīvākos un izmaksu ziņā efektīvākos rīkus darbam.

KĀPĒC VEIKT INSTRUMENTU PARKA OPTIMIZĒŠANU?

Pareizi optimizēts instrumentu parks palīdz strādāt ātrāk, izdevīgāk, kā arī nodrošina jūsu instrumentu atbilstību. Šīs ir tikai dažas no priekšrocībām, kas jums palīdzēs.

The right tools get the job done faster and need less maintenance.

Instrumenti ir efektīvāki

Ar pareiziem instrumentiem darbs tiek paveikts ātrāk, un tiem nepieciešama mazāka apkope. Jaunākie instrumenti darbojas saskaņā ar visaugstākajiem drošības standartiem.

Cutting edge tools operate to the highest safety standards.

Instrumenti darbojas atbilstoši augstākiem drošības standartiem

Jaunākajiem instrumentiem ir uzlaboti drošības līdzekļi, piemēram, tie uztver vairāk putekļu vai liek instrumentam mazāk vibrēt. Šos instrumentus bieži var izmantot ilgāk, ļaujot darbiniekiem būt produktīvākiem.

Less downtime as optimised tools are more reliable.

Mazāks dīkstāves laiks

Optimizētie instrumenti ir uzticamāki, tie mazāk sabojājas un palīdz samazināt dīkstāves laiku.

When you have better quality tools, you need fewer of them.

Jums ir nepieciešams mazāk instrumentu

Ja jums ir labākas kvalitātes instrumenti, jums to ir nepieciešams mazāk — jums nav nepieciešams tik daudz dublēto instrumentu, lai segtu zemākas kvalitātes instrumentus, kuriem nepieciešams biežāks remonts un apkope.

With a properly optimised tool park, hidden costs are lower.

Slēptās izmaksas ir zemākas

Izmantojot pareizi optimizētu instrumentu parku, jūs ievērojami ietaupāt slēptās izmaksas, piemēram, iepirkumus, administrēšanu, rezerves instrumentu nolīgšanu un produktivitātes zudumus tādu instrumentu, kas ātri zaudē efektivitāti, dēļ.

KĀ MĒS VARAM PALĪDZĒT

Hilti instrumentu parka optimizācijas eksperti var palīdzēt izprast jūsu instrumentu parka tiešās un slēptās izmaksas un palīdzēt veikt izmaiņas, kas palielina efektivitāti un samazina izmaksas.

Mēs jums palīdzēsim:

  • Izvērtējot jūsu esošo instrumentu skaitu būvobjektos un noliktavās.
  • Atklājot slēptās izmaksas, kas rodas remontu, pārvaldīšanas un dīkstāves dēļ.
  • Uzraugot instrumenta produktivitāti un salīdzinot to ar iespējamām alternatīvām.
  • Palīdzot jums atrast optimālo instrumentu veidu un skaitu, kas nepieciešami, lai atbilstu jūsu darbības vajadzībām, atbilstot visaugstākajiem drošības standartiem.
  • Nodrošinot demonstrācijas, lai darbinieki varētu izmēģināt Hilti instrumentus klātienē ikdienas pielietojumos.
  • Iesakot visefektīvāko instrumentu parka pārvaldības veidu un parādot, kā ON!Track var palīdzēt.

OPTIMIZĒJIET SAVU INSTRUMENTU PARKU

Uzaiciniet pie sevis mūsu produktivitātes ekspertu.

Dalīties