PROFIS Installation

Hilti projektēšanas programmatūra modulārajām atbalsta sistēmām

Hilti PROFIS Installation

Hilti projektēšanas programmatūra modulārajām atbalsta sistēmām palīdz Jums izveidot sarežģītus projektus bez inženiertehnisko ekspertu ieteikumiem.

Izstrādājiet, aprēķiniet un pasūtiet modulārās atbalsta sistēmas, kas Jums nepieciešamas – paveiciet to birojā vai būvobjektā.

Viegli eksportējiet savus Hilti PROFIS projektus tieši uz AutoCAD® vai Revit® vai piekļūstiet Hilti BIM objektiem Tekla Warehouse, lai izmantotu tos savos Tekla Structure projektos.

Ātri ievietojiet objektus tieši savā projektā, lietojot plašo Hilti BIM/CAD bibliotēku.

Visa mūsu Hilti PROFIS projektēšanas programmatūra un mobilās lietotnes ir pilnībā integrētas ar mūsu Hilti izstrādājumiem, tehnoloģijām un inženiertehniskajiem pakalpojumiem, lai sniegtu Jums kompleksus risinājumus būvniecībai un ēku apsaimniekošanai.

Programmatūra

HILTI PROJEKTĒŠANAS PROGRAMMATŪRA MODULĀRAJĀM ATBALSTA SISTĒMĀM

PROFIS INSTALLATION

Ar Hilti PROFIS Installation projektēšanas programmatūru Jūs varat projektēt vienkāršas un sarežģītas moduļu atbalsta sistēmas 3D redaktorā.

Uzzināt vairāk

FIXPOINT KALKULATORS

Hilti Fixpoint Selector lietotne palīdz Jums aprēķināt modulāro atbalsta sistēmu nekustīgo balstu slodzes, cauruļu pagarinājumus un cauruļva.

Uzzināt vairāk

2D/3D MODEĻI HILTI MODULĀRAJĀM ATBALSTA SISTĒMĀM

Hilti BIM/CAD bibliotēka piedāvā 3D objektus un 2D rasējumus ievietošanai Jūsu BIM projektā. 

Lejupielādējiet jau šodien Hilti Online vai izmantojot AutoCAD®, Revit®, Tekla Warehouse un bimobject.com

TEKLA WAREHOUSE

Uzzināt vairāk

BIMOBJECT.COM

Please enter text here (optional)

Uzzināt vairāk

MŪSU HILTI INŽENIERTEHNISKAIS SERVISS

Ja vēlaties saņemt palīdzību savam projektam, mūsu eksperti – Hilti inženieri var Jums izstrādāt enkuru stiprinājumu sistēmas. Lai saņemtu plašāku informāciju, sazinieties ar Hilti inženieru komandu: +371 67600673, latvija@hilti.com.

Dalīties