MT-S-RS OC stieņa spraislis
Iepriekš samontēts savienotājs statņa tipa kanāla nostiprināšanai ap vītņstieni, lai nodrošinātu seismisku stiprinājumu, paredzēts izmantošanai ārpus telpām ar zemu piesārņojumu
- Materiāla kompozīcija: Q235 vai labāks tērauds
- Virsmas apdare: Ar pārklājumu izmantošanai ārā – HDG
- Apkārtējās vides apstākļi: Ārpus telpām, kur ir zems līdz mērens piesārņojums (C3/C4 – zems)
Tehniskie dati
Materiāla kompozīcija
Q235 vai labāks tērauds
Virsmas apdare
Ar pārklājumu izmantošanai ārā – HDG
Apkārtējās vides apstākļi
Ārpus telpām, kur ir zems līdz mērens piesārņojums (C3/C4 – zems)
Dokumenti
Funkcijas un pielietojumi
Funkcijas
- Hilti MT sistēmas komponents – ekonomisks un universāls risinājums gandrīz visām MEP moduļveida balsta sistēmām
- Vītņstieņa spiedes stiprības palielināšana, lai to izmantotu kā seismisku stiprinājumu MEP atbalsta konstrukcijās
- Pielāgojams – atšķirībā no metināšanas moduļa stieņu spraišļi ļauj modificēt statņa tipa kanālu karkasu turpmākajām MEP prasībām
Pielietojumi
- Vītņstieņa nostiprināšana gareniski MT statņa tipa kanālos
- Vītņstieņa spiedes stiprības palielināšana, lai to izmantotu kā seismisku stiprinājumu MEP atbalsta konstrukcijās
- Piemērots lietošanai vidēji korozīvā vidē
Lai iegūtu informāciju par apstiprinājumiem vai sertifikātiem, lūdzu, skatiet atsevišķus vienumus.
Konsultācijas & Atbalsts
Piesakieties bezmaksas demonstrācijai. Mūsu speciālists tuvākajā laikā sazināsies ar Jums, lai precizētu informāciju par tikšanos. Šis pakalpojums ir pieejams tikai uzņēmumiem un individuālajiem komersantiem.
Izmantojiet Tērzēšanas rīku, lai viegli un ātri sazinātos ar mūsu Klientu apkalpošanas komandu. Šis pakalpojums ir pieejams darba laikā no 8:00 līdz 17:00.
Izmantojiet atzvana pieprasījumu un mēs ar jums sazināsimies.