Par Hilti

Hilti piegādā vismūsdienīgākās tehnoloģijas globālajai celtniecības industrijai. Hilti produkti, sistēmas un pakalpojumi piedāvā celtniecības profesionāļiem inovatīvus risinājumus ar izcilu pievienoto vērtību. Hilti Grupas galvenais birojs atrodas Šānā, Lihtenšteinas Firstistē.

Hilti strādā vairāk kā 20 tūkstoši darbinieku. Uzņēmuma korporatīvā kultūra balstīta uz atbildību, drosmi un komandas darbu.

Mēs iedvesmojam profesionāļus būvniecības nozarē ar tehnoloģijas ziņā vadošiem produktiem, sistēmām un pakalpojumiem, kas kvalitātes un izturības ziņā pārspēj citus. Divām trešdaļām mūsu darbinieku pastāvīgi ir tiešs kontakts ar klientu, kas nozīmē, ka katru dienu mēs apkalpojam vairāk nekā 200 000 klientu. Tas ir ievērojams skaitlis, un mums tie ir 200 000 brīžu, kuros varam pierādīt, ka esam orientēti uz mūsu klientu vajadzībām.

Dibināts 1941. gadā, kā neliels ģimenes uzņēmums, šodien Hilti Group – ir globāla korporācija ar pārstāvniecībām120 pasaules valstīs. Martin Hilti Family Trust pieder visas Hilti Corporation akcijas, kas garantē stabilu uzņēmuma attīstību ilgstošā perspektīvā.

Uzņēmuma Hilti komerciālā veiksme balstīta uz precīzu pienākumu izpildi attiecībās ar darbiniekiem, klientiem un piegādātājiem, kā arī augstu vides aizsardzības standartu saglabāšanu un sociālās sfēras attīstību.

Hilti Latvija

KLIENTU SERVISS

+371 6 7600673

E-pasts

Mēs izmantojam "cookies", lai padarītu šo mājaslapu labāku. Jūs varat izmainīt cookie iestatījumus jebkurā laikā. Citādāk mēs pieņemam, ka Jūs labprātīgi turpināt sesiju.