HILTI MĒRIERĪČU KALIBRĒŠANA, REGULĒŠANA

Jūsu instrumentu precizitāte un uzticamība

Калибровка лазерного измерителя

Mēs piedāvājam kalibrēšanas pakalpojumus Jūsu Hilti mērierīcēm :

  • lāzera mērierīcēm;
  • lāzera nivelieriem;
  • līnijveida un punktveida lāzeriem;
  • betona skeneriem;
  • tahometriem.

Mūsu instrumenti ir projektēti tā, lai nodrošinātu augstu mērījumu precizitāti. Tomēr, dažādu apstākļu dēļ, piemēram, nepareizas uzglabāšanas, temperatūras svārstību vai nepareizas lietošanas dēļ instrumentu precizitāte var tikt negatīvi ietekmēta. Turklāt, instrumentus ikdienā izmantojot būvlaukuma apstākļos, to mērījumu precizitāti mainās.

Tieši tāpēc mēs rekomendējam veikt regulāru instrumentu kalibrēšanu – vismaz reizi gadā.

Dažos gadījumos var būt nepieciešama biežāka kalibrēšana, tāpēc ievērojiet Jūsu uzņēmumā īstenoto kvalitātes kontroles politiku.

Vairāk informācijas Jūs atradīsiet attiecīgā instrumenta ekspluatācijas instrukcijā.

ISO 9001 SERTIFIKĀCIJA

Mūsu risinājumi ir ieguvuši ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas sertifikāciju.

Mēs piedāvājam trīspakāpju servisu:

Precizitātes pārbaude

Mēs salīdzinām Jūsu instrumenta precizitāti ar precizitāti, ko attiecīgā instrumenta lietošanas instrukcijā ir  noteicis ražotājs.

Regulēšana, tīrīšana un serviss

Gadījumā, ja instruments neatbilst tā sākotnējām specifikācijām, mēs veicam lāzera līmeņrāža vai detektora regulēšanu ar mērķi nodrošināt tā precizitāti un darbības pareizumu.

Turklāt, pirms instrumentu atgriezt Jums, mēs to iztīrām un pārbaudām, vai tas darbojas pareizi.

Dokumentācija

Tāpat mēs izsniedzam Jums arī rakstisku atskaiti, kas ietver izmēģinājuma mērījumu datus (pirms un pēc servisa apkalpošanas), kam pievienojam servisa apkalpošanu apliecinošu dokumentu, kas apliecina, ka tagad konkrētais instruments atbilst tā ražotāja sākotnējām specifikācijām.

NAV SERTIFICĒTI SASKAŅĀ AR ISO 17025

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka pārbaudes procedūra nav akreditēta saskaņā ar standartu ISO 17025 vai saskaņā ar jebkuru citu sertifikātu kas ir paredzēts tieši kalibrēšanas laboratorijām.

Ievērojiet Jūsu uzņēmumā iekšējo īstenoto kvalitātes kontroles politiku, lai noteiktu, vai ir nepieciešams veikt kalibrēšanu saskaņā ar standartu ISO 17025.

KALIBRĒŠANA UN NOREGULĒŠANA: JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kāpēc man ir nepieciešams kalibrēt savus instrumentus?

Mūsu instrumenti projektēti lai nodrošinātu augstu mērījumu precizitāti, taču tie var sabojāties un zaudēt precizitāti ārēju faktoru ietekmē (piemēram, temperatūras svārstības, gaisa spiediens, nepareiza uzglabāšana vai skarbi ikdienas lietošanas apstākļi).

Cik bieži ir jāveic savu instrumentu kalibrēšanu?

Mēs rekomendējam kalibrēšanu veikt regulāri - vismaz reizi gadā. Turklāt mēs lūdzam ievērot Jūsu uzņēmumā īstenoto kvalitātes kontroles politiku, lai noskaidrotu, kādas iekšējās prasības ir spēkā tieši Jūsu uzņēmumā.

Tāpat mēs rekomendējam regulāri veikt Jūsu instrumentu izmēģinājumus objektos, it sevišķi pirms dažādu svarīgu uzdevumu veikšanas, kas ir saistīti ar mērījumiem, kā arī gadījumos, ja instruments ir ticis pakļauts skarbiem lietošanas apstākļiem.

Saskaņā ar kādiem ISO standartiem ir sertificēts Hilti?

Mūsu uzņēmums ir sertificēts saskaņā ar standartu ISO 9001, tomēr mums nav ISO 17025 sertifikācijas.

Lūdzam Jūs ievērot jūsu uzņēmumā īstenoto iekšējās kvalitātes kontroles politiku, lai noteiktu nepieciešamo kalibrēšanas līmeni.

Kur man vērsties, lai veiktu kalibrēšanu?

Sazinieties ar Hilti klientu apkalpošanas dienestu pa tālruni: +371 67600673

 

Dalīties